22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najnowsze królewskie wiadomości dzisiaj: William i Kate wymienili zdjęcia z Dnia Matki, ponieważ Harry i Meghan nie zostali potwierdzeni, aby uczestniczyć w ich koronacji

Najnowsze królewskie wiadomości dzisiaj: William i Kate wymienili zdjęcia z Dnia Matki, ponieważ Harry i Meghan nie zostali potwierdzeni, aby uczestniczyć w ich koronacji

Czego oczekujesz po koronacji króla Karola III?

Książę i księżna Walii udostępnili niepublikowane rodzinne zdjęcia z okazji Dnia Matki.

Pałac Kensington udostępnił zdjęcia w weekend, w tym jedno, które pokazuje Kate Middleton z księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Louisem siedzącymi razem na drzewie.

Sarah Ferguson, księżna Yorku, również udostępniła post z okazji Dnia Matki, w którym złożyła hołd swoim córkom, Beatrice i Eugenie.

Niedawno wyszło na jaw, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poprosiło księcia Harry’ego o powiadomienie z 28-dniowym wyprzedzeniem przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii.

Książę Sussex został poinformowany, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych będzie musiało rozważyć, czy wymagane środki bezpieczeństwa są konieczne, po jego decyzji o wycofaniu się z obowiązków królewskich.

Tymczasem wciąż spekuluje się, czy Harry i Meghan wezmą udział w majowej koronacji Karola i Camilli i czy dołączą do nich ich dzieci, książę Archie i księżniczka Lilibet.

1679295039

Księżna Walii dzieli się wiadomością z okazji Dnia Matki i niepublikowanym rodzinnym zdjęciem

Księżna Walii podzieliła się serdeczną wiadomością z okazji Dnia Matki, której towarzyszyło niewidoczne zdjęcie z trójką dzieci.

Zdjęcie przedstawia Kate z 9-letnim księciem George’em, 7-letnią księżniczką Charlotte i 4-letnim księciem Louisem, siedzących na drzewie i uśmiechających się do kamery.

Podpis brzmi: „Szczęśliwego Dnia Matki od naszej rodziny dla Twojej rodziny” z emoji z czerwonym sercem.

Bohaterka piwonii20 marca 2023 06:50

1679307945

Sarah Ferguson składa hołd Eugenii i Beatrice w Dzień Matki

Księżna Yorku świętowała Dzień Matki, publikując serdeczny hołd dla swoich dwóch córek, księżniczek Beatrice i Eugenii.

Sarah Ferguson wzięła udział w Instagramie w niedzielę (19 marca), aby uczcić ten dzień i opublikowała zdjęcie Beatrice i Eugenie, gdy były młodsze.

Roisin O’Connor20 marca 2023 10:25

1679306832

Camilla może zostać koronowana na królową Camillę podczas koronacji, a nie na królową królową

Wydaje się, że przyszły tytuł Króla został potwierdzony w wydaniu Biblii Koronacyjnej, które ma zostać wydane przed ceremonią w maju. Wyraźnie odnosi się do koronacji „ich Wysokości Króla Karola III i Królowej Camilli”.

Imię Queen Consort jest nadawane małżonce króla, a nie Queen Regnant, która jest królową.

według kobietaW wydaniu koronacyjnym Biblii czytamy: „Na pamiątkę koronacji Ich Wysokości Króla Karola II i Królowej Camilli. W kościele opactwa św. Piotra. Westminster. 6 maja 2023 r.”.

Przeczytaj pełny raport tutaj:

Eli Muir20 marca 2023 10:07

1679302903

Raport: Sussex zawarli umowę z Pałacem Buckingham, aby zapłacić czynsz za Frogmore Cottage

Mówi się, że książę i księżna Sussex zawarli umowę z Pałacem Buckingham, aby nie płacić dodatkowego czynszu za Frogmore Cottage po odzyskaniu 2,4 miliona funtów z pieniędzy podatników wykorzystanych na jej renowację.

Wcześniej informowano, że rodzina Sussex zapłaci „cenę handlową” za 10-pokojową rezydencję klasy II w posiadłości Windsor.

Przeczytaj pełny raport tutaj:

Eli Muir20 marca 2023 09:01

1679300497

King Charles nakazuje żołnierzom w Clarence House być cicho, ponieważ poranne patrole są „bardzo głośne”

Król Karol podobno powiedział żołnierzom w Clarence House, aby milczeli, po tym, jak jego poranne rozmowy telefoniczne zostały zakłócone przez głośne głosy i głośne polecenia używane podczas porannych ćwiczeń.

wedługCodzienna pocztaI Źródła królewskie podały, że skarga króla została przekazana „delikatnie i grzecznie”.

Publikacja donosi, że wysłano wiadomość e-mail do Wydziału Gospodarstw Domowych Armii, informując ich, że król zauważył, jak głośni byli strażnicy w Pałacu św. Jakuba rano.

Według raportu żołnierze zostali poproszeni o wykonywanie swoich obowiązków „przy nieco zmniejszonej głośności”.

Eli Muir20 marca 2023 08:21

1679299297

Gwiazdy księcia koronnego grające młodego księcia Williama i Kate Middleton były widziane razem podczas kręcenia

Ed McPhee i Meg Bellamy jako William i Kate zostali sfotografowani w nadmorskim miasteczku Fife w zeszłym tygodniu.

Bellamy nosił stroje, które nie byłyby nie na miejscu na początku 2000 roku – kiedy para uczęszczała do college’u – w tym dżinsy z plisowanym skórzanym paskiem i wysokie zamszowe buty.

Niosła książkę pt Pierwsze kroki w pisaniu akademickim.

(Getty Images)

Bohaterka piwonii20 marca 2023 08:01

1679298101

Oprah Winfrey mówi, że Harry i Meghan „powinni robić to, co czują najlepiej” podczas koronacji króla Karola

Oprah Winfrey podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat księcia Harry’ego i Meghan Markle oraz tego, czy powinni wziąć udział w koronacji króla Karola III w maju.

Gospodarz talk show, który jest bliskim przyjacielem pary królewskiej, krótko omówił koronację podczas wtorkowego wywiadu z przyjaciółką Gayle King na Rano CBSaby promować swój setny wybór w swoim klubie książki, cześć piękna autorstwa Anny Napolitano.

Podczas rozmowy King odniósł się do ostatnich doniesień o zaproszeniu księcia i księżnej Sussex na to wydarzenie, po czym zapytał Winfrey, co o tym myśli. „Czy uważasz, że powinni iść? Czy uważasz, że nie powinni iść? Czy jest to coś, co chciałbyś skomentować?”

Winfrey odpowiedziała: „Myślę, że powinni zrobić to, co uważają za najlepsze dla siebie i swoich rodzin”. „Tak właśnie myślałem. Oto, do czego to sprowadza się, dolna linia. Jak myślisz, co jest dla ciebie właściwe?”

Przyznała, że ​​nie rozmawiała z parą konkretnie o koronacji, ponieważ nie „zapytali” jej „opinii” na temat tego, czy powinien uczestniczyć.

Bursztyn Rykin Całą historię ma tutaj:

Bohaterka piwonii20 marca 2023 07:41

1679296901

Królowa jest wspominana przez rodzinę królewską w jej pierwszy Dzień Matki od jej śmierci

Wzruszająca wiadomość na cześć wszystkich matek została udostępniona w Internecie wraz z cennymi zdjęciami przedstawiającymi króla Karola jako promienne dziecko stojące na kolanach królowej, podczas gdy dorosła Camilla uśmiecha się, stojąc za starszą matką.

Postowi na Twitterze towarzyszy wiadomość: „Wszystkim mamom na całym świecie i tym, które mogą dziś tęsknić za swoimi mamami, myślimy o was i życzymy specjalnego #dnia”.

Królowa zmarła we wrześniu w wieku 96 lat.

Bohaterka piwonii20 marca 2023 07:21

1679294407

Książę Harry poprosił o miesięczne wypowiedzenie przed podróżą do Wielkiej Brytanii

Raporty wskazywały, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poprosiło księcia Harry’ego o 28-dniowe powiadomienie przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii.

Książę Sussex został poinformowany, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych będzie musiało rozważyć, czy wymagane środki bezpieczeństwa są konieczne, po jego decyzji o wycofaniu się z obowiązków królewskich.

Bohaterka piwonii20 marca 2023 06:40

1679293496

Z raportu wynika, że ​​dzieci księcia Harry’ego nie zostały jeszcze zaproszone na koronację

Dzieci księcia Harry’ego i Meghan Markle nie zostały jeszcze zaproszone na koronację króla Karola III,

Tymczasem oczekuje się, że cała trójka dzieci księcia i księżnej Walii otrzyma kluczowe role podczas koronacji króla Karola i Camilli na królową małżonkę 6 maja, podczas gdy dzieci z Sussex, Archie i Lilpit, „jeszcze nie zostały zaproszone” do koronacji króla Karola. wydarzenie.

Oczekuje się, że książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Louis dołączą do swoich rodziców w powozie za Charlesem i Camillą, którzy po powrocie do pałacu będą podróżować Golden State Coach. czasy Z doniesień wynika, że ​​dzieci Harry’ego i Meghan nie zostały jeszcze zaproszone.

Bohaterka piwonii20 marca 2023 06:24