21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najnowsza aktualizacja Telegrama z 2022 roku zawiera wiele fajnych nowych funkcji

Najnowsza aktualizacja Telegrama z 2022 roku zawiera wiele fajnych nowych funkcji

Ostatnia aktualizacja: 2 stycznia 2023 r. o 06:04 UTC + 01:00

WhatsApp Konkurs, kabel, opublikował nową aktualizację tuż przed początkiem 2023 roku. według do oficjalnego blogaNajnowsza aktualizacja Telegrama wprowadza wiele nowych funkcji, w tym maskowanie multimediów za pomocą efektów spoilera, nowe sposoby oszczędzania miejsca na urządzeniu, nowe narzędzia do rysowania, sugerowane zdjęcia profilowe i nie tylko.

Wśród całej grupy najlepszą cechą jest to, że użytkownicy Telegrama mogą teraz łatwo ukrywać swoje wiadomości za pomocą efektu spoilera. Zostanie ujawniony dopiero po kliknięciu wiadomości przez odbiorcę. Wcześniej funkcja spoilera była ograniczona do wiadomości tekstowych, ale teraz została rozszerzona o zdjęcia i filmy. Dostęp do nowej opcji „Ukryj ze spoilerem” można uzyskać w najnowszej aktualizacji aplikacji Telegram, klikając ikonę menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu okna wyboru multimediów.

Telegram otrzymuje również nowe opcje zarządzania pamięcią masową. Aby lepiej zarządzać, Telegram pokaże Ci wykres kołowy, który pomoże Ci lepiej zrozumieć, co zajmuje Twoją lokalną przestrzeń. Po ich przeanalizowaniu użytkownicy mogą podjąć decyzję o usunięciu zdjęć, filmów i innych elementów, aby zwolnić miejsce. Po usunięciu zdjęć możesz ponownie pobrać je z chmury Telegram. Otrzymujesz również narzędzia do konfigurowania zestawów reguł automatycznego usuwania dla nowych i istniejących rozmów.

Oprócz tych dwóch głównych funkcji, najnowsza aktualizacja Telegrama wprowadza również nowe animacje postępu, narzędzia do rysowania oraz możliwość konfigurowania niestandardowych zdjęć profilowych dla innych osób w ich kontaktach. Administratorzy z grupą ponad 100 członków mogą teraz ukryć listę członków, unikając możliwości spamowania kontaktów. Użytkownicy Premium Telegram otrzymują 10 nowych animowanych emotikonów. Nowa aktualizacja Telegrama jest szeroko wdrażana od 30 grudnia 2022 r.

Jeśli nie otrzymałeś aktualizacji, odwiedź naszą stronę internetową Google Sklep Play I sprawdź, czy dostępna jest oczekująca aktualizacja telegramu, czy nie.

READ  Zwiastun Survival drażni welociraptora w lodówce