1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Najlepsze zaproszenie Saula”: Pojawią się Bryan Cranston, Aaron Paul

„Najlepsze zaproszenie Saula”: Pojawią się Bryan Cranston, Aaron Paul

Nie widzieliśmy ostatniego Waltera White’a i Jessego Pinkmana.

Najlepsze Saula na żądanieZostało to oficjalnie potwierdzone przez współtwórcę Petera Gold Bryan Cranston I Aaron Paweł Będzie gościem ostatniego sezonu Breaking Bad.

Gould ogłosił wiadomość w sobotę na PaleyFest LA podczas panelu „Better Call Saul”, który kieruje różnorodny Redaktor telewizyjny Michael Schneider, chociaż Gould bardzo milczał o tym, kiedy i w jakim charakterze pojawią się Cranston i Paul.

„Nie chcę zepsuć rzeczy publiczności, ale powiem, że pierwsze pytanie, które zadaliśmy, kiedy zaczynaliśmy program, brzmiało:„ Czy zobaczymy Walta i Jessego w programie?” „Zamiast unikać, powiem tak”, powiedział Gold na panelu. „Jak, okoliczności lub cokolwiek, musisz po prostu sam to rozgryźć, ale muszę powiedzieć, że to jedna z wielu rzeczy, o których myślę, że ty dowiem się w tym sezonie.”

„Jeśli możesz w to uwierzyć, jest więcej” – żartował gwiazdor Bob Odenkirk, ale Gould przerwał, zanim zdążył coś powiedzieć.

Zanim ogłoszono PaleyFest, Gould wziął udział w czwartkowej premierze „Better Call Saul” i powiedział: różnorodny„Te dwa światy przecinają się w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś, to na pewno”. Współtwórca Vince Gilligan powiedział: różnorodny„Szkoda by było, gdyby serial skończył się bez [Cranston and Paul] pojawiają się, prawda? „

Odenkirk powiedział na czerwonym dywanie w czwartek różnorodny, „Osobiście uważam, że te dwa programy – „Breaking Bad” i „Better Call Saul” – są bardziej ze sobą powiązane niż kiedykolwiek w ostatnim sezonie. I myślę, że to zaskakująco fajne i sprawi, że będziesz chciał oglądać „Breaking Bad”. ponownie.”

Rea Seehorn i Giancarlo Esposito wyreżyserowali odpowiednio czwarty i szósty odcinek tego sezonu, jak ogłoszono na PaleyFest.

Kilka innych postaci z „Breaking Bad” trafiło do „Better Call Saul” w ciągu pierwszych pięciu sezonów, w tym Hector Salamanca (Mark Margolis), Don Eladio (Luis Politti) i bliźniacy Salamanca (Luis i Daniel Moncada). Nawet Hank Schrader (Dean Norris) i Stephen Gomez (Stephen Michael Quezada) zrobili kamee.

READ  Ciało PnB Rocka wydane po tym, jak rodzina miała problemy z przygotowaniami do pogrzebu

Dołączenie do obsady Golda i Odenkirka „Peter Cole Soul” Seehorna, Esposito, Jonathana Banksa, Patricka Fabiana, Michaela Mando i Tony’ego Daltona na PaleyFest LA, który rozpoczyna się 2 kwietnia i trwa do 10 kwietnia w Dolby Theatre w Hollywood.