22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najlepsza przewaga Nicka Prato wśród ośmiu połączeń do rodziny królewskiej

Najlepsza przewaga Nicka Prato wśród ośmiu połączeń do rodziny królewskiej

Rodzina królewska ogłosiła w czwartek, że powołała najlepszą możliwą bazę początkową Nick Prato z Triple-A Omaha jako jeden z ośmiu graczy, którzy dołączyli do składu Major League. Przyjdź również do głównych łapaczy Sebastian Riverogracz Michael Garcia i wyszedł Anioł Zerba, który został przywołany z Double-A Arkansas. Ponadto członkowie rodziny królewskiej wybrali kontrakty dla gracza/obrońcy Nate Eatonłapacz Freddy Fermingracz defensywny Piwowar Hecklen i gracz Michael Massey z Omahy.

Potop uzupełnień pojawia się w połączeniu z wcześniej ogłoszonym składem dziesięciu obecnych członków rodziny królewskiej, którzy zmierzają do ograniczonego składu przed serią szosową drużyny przeciwko Blue Jays, ponieważ ograniczenia w podróżowaniu uniemożliwiają niezaszczepionym sportowcom wjazd do Kanady. Andrzej BenintendeA Dylan ColemanA Łowca spycharkiA Cam GallagherA Kyle IsbleA Brad KeelerA MG MelendezA Czekaj MerryfieldA Brady piosenkarz A Michał A. Taylor Wszystkie są teraz oficjalnie na liście zastrzeżonej.

Jako Ann Rogers z MLB.com Tweety, miejsca na liście startowych kręgli umieszczonych na liście zastrzeżonej (takich jak Singer, Keller) można obsadzić dopiero cztery dni po ich ostatniej misce, zgodnie z zasadami MLB, co wyjaśnia rozbieżność między ośmioma dodanymi graczami a dziesięcioma, którzy weszli ograniczone. istniejący.

Członkowie rodziny królewskiej wskazali w dzisiejszym ogłoszeniu, że spodziewają się dodać „do innych graczy” do składu Major League w trakcie trwania serii. Zrobią kolejny dodatek jutro i jeden w niedzielę. Każdy gracz, którego kontrakty zostały wybrane do 40-osobowego składu w tej serii, można przypisać do Triple-A bez konieczności wcześniejszego usuwania zwolnień, biorąc pod uwagę ich status jako zmienników związanych z Covid-19.

Ulepszenie Prato jest najbardziej widoczne w grupie. Czternasty wybór w drafcie na 2017 rok, kalifornijski producent z liceum powoli awansował w niższej drabince ligowej. Miał kiepski występ w 2019 roku w High-A, a anulowanie kolejnego słabszego sezonu ligowego uderzyło w jego potencjalne akcje przed 2021 rokiem. Nieletni jest w pierwszej dwójce. Przyszło z kilkoma niepokojącymi liczbami uderzeń, ale kombinacja mocy Prato i masywnych sum chodu wystarczyła, by mocno to zapamiętać. Wszedł do sezonu jako 43. Generalny Robotnik Rolniczy w amerykańskim baseballu.

READ  National Signing Day Tracker 2022: rankingi rekrutacji do futbolu uniwersyteckiego 2023 na wczesny okres podpisania

Otwarte w tym roku Pratto w Omaha w zasadzie zaczęło się tam, gdzie zostało przerwane. Uderzył 17 długich piłek i wyciągnął aż 15,1% klipu, ale udało mu się ponad 30% swoich podróży na talerz. Wynik końcowy — linia 0,240/0,374/0,484 przez 337 wyglądów paneli — jest nadal doskonały. Jednak członkowie rodziny królewskiej wychowali wielkiego potencjalnego kolegę Vinnie Pasquantino wyprzedził Prato, najwyraźniej woląc mieć długą smycz, aby rozwiać obawy nieletnich alawitów przed strajkiem. Jest bardzo prawdopodobne, że wróci do Omaha po serii Jays, ale fani Kansas City przynajmniej po raz pierwszy zobaczą gracza, który, jak mają nadzieję, w końcu rozwinie się w nietoperza klasy średniej.

Niemal na pewno będzie to krótki czas dla grupy graczy, którzy tymczasowo zostali dodani do listy 40 graczy. Hicklen został na krótko powołany jako zamiennik COVID na początku sezonu. Fermin, Massey i Eaton mają w najbliższych dniach szanse na debiut ligowy. Fermin, były reprezentant poza Wenezuelą, strzelił w tym sezonie 242/.357/.422 w Omaha.

Massey, czwarta runda z Illinois w 2019 roku, została niedawno uznana za kandydata nr 8 w systemie Kansas City przez Baseball America. Odkąd trafił do Omahy w zeszłym miesiącu, ma passę .348/ .408/ .630 z sześcioma właścicielami domów w 24 meczach i na pewno będzie miał stałe miejsce w 40-osobowym składzie do przyszłego sezonu (kiedy będzie to potrzebne Kansas City), aby go dodać. aby nie został wybrany (w projekcie art. 5). Eaton jest byłym wyborem w 21. rundzie VMI. BA niedawno zajął 29. miejsce w systemie Farm za wyświetlanie .329/ .388/ .591 z Storm Chasers.