9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

MultiVersus ogłosił nowe stroje, style i nie tylko w sezonie 1, w tym LeBron James jako Robin

MultiVersus ogłosił nowe stroje, style i nie tylko w sezonie 1, w tym LeBron James jako Robin


Robaki też muszą być Walkirią
Po wydaniu bardzo udanej otwartej bety Warner Bros. Zaskakującym ogłoszeniem było to, że opóźni to wydanie zawartości pierwszego sezonu gry na początku tego tygodnia, ale teraz możemy dokładnie zobaczyć, co zrobi pierwsza duża aktualizacja. pociąga za sobą.

W trakcie Evo 2022 Turniej poboczny MultiVersus zaprezentował nowe tryby, stroje i nie tylko, które się pojawią Rick i Morty W mapie drogowej pierwszego sezonu.

Nie potwierdzono, czy są to jedyne nowe elementy w drodze, ale WB ujawniło kostium Robina dla LeBrona Jamesa i Valkyrie Brünnhilde dla Królika Bugsa, a także dodatkowe banery i ikony.


Konkurencyjni gracze również ucieszą się, że tryb rankingowy oficjalnie pojawi się w sezonie 1, a także klasyczny tryb zręcznościowy – ale co to oznacza, nie jest jeszcze pokazane.
Pierwszy sezon MVS miał zostać wydany w sierpniu z nową postacią Rick, ale twórcy obiecują zaktualizować datę aktualizacji.wkrótce. „


Może to nastąpić po zakończeniu dzisiejszego turnieju Evo dla MultiVersus, więc zaktualizujemy tę historię, jeśli/kiedy zostanie ujawnionych więcej informacji.


MultiVersus Sezon 1 Zdjęcie nr 1

Kliknij obrazy, aby wyświetlić większe wersjeREAD  Overwatch 2 ogłasza nową grę Tank Hero, Ramattra