2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Możliwy skrzydłowy WWE w sprawie Becky Lynch

Możliwy skrzydłowy WWE w sprawie Becky Lynch

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna pojawi się w serii Survivor.

według PWInsiderBecky Lynch „będzie w tę sobotę na WWE Survivor Series”, co stawia ją „w centrum uwagi” po ujawnieniu się jako piąty i ostatni członek zespołu WarGames Bianki Belair. Jak wspomniano wcześniej, w poniedziałek Belair ogłosiła, że ​​łączy siły Tajemniczy partner zostanie ujawniony w piątek na „WWE SmackDown”.Zaledwie 24 godziny przed historycznymi Igrzyskami Wojennymi Kobiet w Bostonie w stanie Massachusetts.

W raporcie dodano, że nie ma jeszcze informacji o możliwości powrotu Naomi, Charlotte Flair lub Sashy Banks do Survivor Series, aby dołączyć do zespołu Bianki. Wszystkie trzy kobiety były wyłączone z telewizji WWE od maja.

Ujawnienie Lyncha jako kolegi z drużyny Belaira miałoby sens z perspektywy fabuły, widząc, jak dwie kobiety ciepło obejmują się na „WWE Raw” po SummerSlam jako „Big Time Becks” Ogłosiła, że ​​ma rozdzielone ramię. W klipie widać również, jak Lynch przywraca swoją „męską” osobowość i zmienia się w sympatyczną postać, gdy komplementuje Belair za prowadzenie kobiecej dywizji WWE, przyznając, że EST prześcignęło jej konkurencję przez cały rok.

Poza tym był to Lynch Usunięcie WWE TV po tym, jak wpadł w zasadzkę Damage CTRL, zespół, z którym zmierzy się Belair & Co. Sobota. W związku z tym Lynch powraca, aby wyrównać rachunki z Bayley & Co. , dając jej cel w historii, aby dołączyć do zespołu Gier Wojennych Belaira.

wcześniej w poniedziałek Jak donosi Fightful Select Oczekiwano, że Lynch będzie piątym członkiem drużyny WarGames Team Bianca.

Jeśli Lynch przyprowadzi ją z powrotem na „WWE SmackDown” w ten piątek, może to oznaczać, że od teraz zostanie przydzielona do Brand Blue. Według licznych doniesień, Lynch vs. „SmackDown” Women’s Champion Ronda Rousey jest jednym z planów WWE na WrestleMania 39 w kwietniu.

READ  Spoiler na temat byłego mistrza ROH TV Shane Taylora na profesjonalnym ringu