3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Możesz pokonać Elden Ring podczas przeciążenia bez skakania

Możesz pokonać Elden Ring podczas przeciążenia bez skakania

elden pierścień To może być wystarczająco trudne, ale staje się jeszcze trudniejsze, gdy zbierasz dużo śmieci i stajesz się przeciążony. Kiedy tak się stanie, jak wie każdy, kto grał w Bethesdę RPG, z bycia sprytną maszyną do zabijania zmienisz się w półstały kamienny blok. Ma to być efekt tymczasowy, mający na celu pozbycie się rzeczy i sprzętu.

ale dawaj elden pierścień Gracze o cal i przejdą milę, Tak więc Iron Pineapple postanawia załadować się na początku gry, poczekać na rozpoczęcie przeciążenia, a następnie sprawdzić, czy może całkowicie zakończyć grę.Zawias.

Mógłby – inaczej by nas tu nie było – ale tutaj nie liczy się cel podróży, ale podróż i wszystkie dziwne i dzikie rzeczy, o których musiał pomyśleć, a potem zrobić, aby ukończyć grę.

Być przeciążonym elden pierścień Oznacza to, że poruszasz się bardzo wolno. Odnawianie wytrzymałości to toast. Nie możesz biegać, nie możesz się toczyć i nie możesz skakać. To sprawia, że ​​prawie każda część gry jest znacznie trudniejsza, jeśli nie wręcz niemożliwa. Chodzenie w dowolnym miejscu wymaga czasu, sekcje platformy wymagają kreatywnych rozwiązań, ponieważ nie możesz skakać, a walki z bossami wymagają całkowitego przemyślenia, ponieważ nie możesz polegać na swojej szybkości ani wytrzymałości.

Najlepszy i najsmutniejszy jest los torrentów. Dla większości graczy jest to niezawodny koń podczas całej przygody, w którym to przypadku jest on nazywany, aby trzymać się przeciążonego stylu życia. Przenosić nienormalnie ciężkiego mężczyznę przez mały skok. Następnie jest zwracany i nie jest wywoływany ponownie.

Film z operacji Iron Ananas można obejrzeć poniżej. Trwa 35 minut, ale warto; To wyjątkowy pakiet funkcji, szczegółowo omawiający wszystkie sztuczki, które wymyślił, aby ominąć tych wszystkich gigantycznych bossów i maleńkie krawędzie.

READ  PSA: Kupowanie Xbox Series X (wreszcie) właśnie stało się łatwiejsze