27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mówi się, że najnowszy składany wariant Samsunga pojawi się na rynku 10 sierpnia

Mówi się, że najnowszy składany wariant Samsunga pojawi się na rynku 10 sierpnia

Zgodnie z promocją Samsung zorganizuje nadchodzącą imprezę „Unpacked” 10 sierpnia Wyciekły obraz Evan Blass. Zdjęcie przedstawia datę wraz z rozmytym obrazem niezapowiedzianego składanego urządzenia Samsung Galaxy Z Flip 4, Wyciekły na początku tego miesiąca przez Blassa i 91 telefonów komórkowych.

Oczekuje się, że składany Galaxy Z Flip 4 będzie jednym z niewielu urządzeń zaprezentowanych podczas imprezy. Podobno ma też zostać wprowadzony nowy Galaxy Fold o nazwie Galaxy Fold 4 Wyciekły w maju. między nim a Galaxy Flip 4Wygląda na to, że składana oferta Samsunga nie zostanie w tym roku przebudowana.

Poza nowymi telefonami, doniesienia wskazują, że możemy zobaczyć także nową generację smartwatchy Samsunga, na którą składają się Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro. Sprawia, że ​​ten inteligentny zegarek Wyciekły na początku tego miesiącaaby to potwierdzić Żaden z nich nie będzie miał pozycji butelki, która faktycznie się obraca Tym razem pozbywa się ulubionej przez fanów funkcji z poprzednich urządzeń Galaxy Watch.

Data 10 sierpnia na zbliżającą się premierę Samsunga była wcześniej wyciekł John Prosserktóry wskazał, że urządzenia trafią do sprzedaży 26 sierpnia.

READ  Airdrop sprawia, że ​​wycięcie MacBooka jest przydatne