16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mówi się, że hakerzy usuwają główny tryb online Killer Instinct

Mówi się, że hakerzy usuwają główny tryb online Killer Instinct


Gracze Xbox i Windows nie mogą obecnie korzystać z trybu ocenionego
Ci, którzy w ciągu ostatnich kilku dni próbowali wrócić i zagrać w dobry instynkt zabójcy, stanęli w obliczu nieoczekiwanej sytuacji – w ogóle nie mogą grać w podstawowym trybie online.

Społeczność Killer Instinct donosi obecnie, że haker złamał tryby gry z oceną online, przez co całkowicie nie nadają się do użytku.

Jeśli spróbujesz teraz poczekać na mecz na wersji KI na konsolę Xbox lub Windows, gra po prostu zawiesza się, próbując zsynchronizować informacje drabinkowe z serwerem przed niepowodzeniem i nie ma sposobu na obejście tego.Nie ma to obecnie wpływu na wersję gry na Steam, która ma osobną tabelę wyników, ale większość aktywnych graczy korzysta z usługi Xbox Live.


PAR |NickyFGC Był jednym z pierwszych, którzy zaalarmowali o poważny błąd w filmie, aby pomóc szerzyć świadomość, i jest zrozumiałe zaniepokojony społecznością, której jest częścią od czasu uruchomienia KI w 2013 roku.


„To ogromny problem dla naszej społeczności, ponieważ oceny są ogromnym powodem, dla którego ludzie grają w tę grę”, powiedział NickyFGC EventHubs. „Pomimo tego, co ludzie myślą, mamy bardzo aktywną społeczność z cotygodniowymi turniejami i pulami nagród, a rankingi były świetnym sposobem na rozgrzewkę przed tymi wydarzeniami. Gracze nie mogą już tak po prostu skakać i szukać meczów”.


Podobno hakerzy w tej sytuacji od lat sprawiali problemy w KI, dodając dużą liczbę fałszywych użytkowników na szczyty rankingów, podszywając się pod innego gracza.


Wydaje się, że rankingi prawdopodobnie osiągnęły punkt krytyczny i teraz nikt nie może grać.

READ  River City Girls 2 zadebiutuje na całym świecie 15 grudnia


„Ta osoba nie tylko samodzielnie usunęła główną przyczynę zgrzytania materaca, ale także całkowicie oczyściła sytuację” – powiedział NickyFGC.Nie wiemy, czy dana osoba lub osoby aktywnie próbują usunąć usługę online, ale tak czy inaczej jest to aktualny wynik.

Na szczęście inne tryby online, takie jak galerie i lobby, nadal działają, więc gracze mogą walczyć ze sobą, chociaż niektórzy zgłaszali resetowanie rang graczy, a czas połączenia z serwerami może być dłuższy.


To wciąż ogromny problem dla gry, ponieważ chociaż Killer Instinct został wydany prawie dziesięć lat temu, wciąż istnieje aktywna i oddana baza graczy, na którą ten hack ma bezpośredni wpływ.
Fani Killer Instinct również słusznie obawiają się, że może to nie zostać naprawione, a tryb rankingowy pozostanie na stałe wyłączony.


Gra nie otrzymała aktualizacji (poza dodaniem wstecznej kompatybilności Xbox) od marca 2018 roku, a były deweloper KI, Iron Galaxy, nie pracuje już nad serią.


Po 5 i pół roku bycia starym tytułem Microsoft może nie postrzegać hakowania KI jako wystarczająco dużego priorytetu, aby go naprawić (ponieważ nie robili tego wcześniej), i to nawet jeśli wiedzą, jak to naprawić. punkt.


Jest co najmniej jedna wielka przebłysk nadziei, że Xbox będzie w stanie sobie z tym poradzić, ponieważ w przeciwieństwie do starszych zhakowanych gier, takich jak Call of Duty czy Titanfall, nie ma nowszych pozycji, do których gracze mogliby się udać.


Ten instynkt zabójcy jest najnowszy i obecnie jest złamany na głównych platformach.


Jest także właścicielem Phila Spencera z Xbox W przeszłości kilka razy mówiłem o chęci wykucia kolejnego instynktu zabójcyi tam są Pogłoski, że coś jest w trakcie prac.

READ  AMD prezentuje procesory Ryzen 9000 do komputerów stacjonarnych, a Zen 5 zajmuje centralne miejsce na targach Computex 2024


Nie byłoby to najwspanialszym wyglądem Microsoftu, gdyby chcieli wprowadzić na rynek nową KI w najbliższej przyszłości, gdy ta ostatnia byłaby zepsuta.


Jeśli wszystko inne zawiedzie, społeczność prawdopodobnie będzie musiała przejść na wersję Killer Instinct na Steam, ale nie jest to również szczęśliwe rozwiązanie dla graczy, którzy stracili lata pracy i postępów.Fani i gracze mogą pomóc firmie Microsoft poinformować o problemie i pokazać prośbę o jego naprawienie za pomocą wiadomości Wsparcie Xbox na Twitterze i raportowanie do Witryna pomocy technicznej Xbox.