13 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mówi się, że CNN Plus przyciąga mniej niż 10 000 widzów dziennie

Mówi się, że CNN Plus przyciąga mniej niż 10 000 widzów dziennie

Mówi się, że CNN Plus walczy o zdobycie widzów zaledwie dwa tygodnie po premierze, wynika z raportu z CNBC. Osoby zaznajomione z nakazem powiedziały egzekutorowi, że platforma przyciągała tylko mniej niż 10 000 widzów dziennie.

Jak zauważa CNBC, jest to znaczny spadek dziennej oglądalności sieci kablowej CNN, która odnotowała znaczny spadek. Średnia 773000 widzowie dziennie w zeszłym roku. Ale CNN Plus jest nadal nowy – kanał telewizyjny CNN istnieje od wielu lat, a ponadto jest (zazwyczaj) bezpłatny dla każdego, kto ma usługę kablową lub satelitarną.

ostatni raport z od środka Nie sprawia to jednak, że te liczby wyglądają lepiej. Wykorzystanie danych zebranych przez wieża czujnikaI od środka Odkryto, że aplikacja CNN, którą użytkownicy muszą pobrać, aby korzystać z CNN Plus, miała tylko 18 000 nowych instalacji w dniu uruchomienia usługi przesyłania strumieniowego. Liczba instalacji aplikacji CNN po sześciu dniach wzrosła o 70 000, ale jak od środka Zauważ, że trudno jest określić, ile z tych pobrań dotyczy samego CNN lub CNN Plus. usługi Właśnie przybył na Roku Poniedziałek, ale to może nie wystarczyć, aby zwiększyć oglądalność z dużym marginesem.

„Jesteśmy zadowoleni z premiery i postępów dokonanych zaledwie dwa tygodnie później”, powiedział rzecznik CNN w oświadczeniu dla CNBC. CNN nie odpowiedział od razu krawędźSkomentuj prośbę.

Niskie wskaźniki oglądalności w połączeniu z brakiem treści rozrywkowych (chyba że interesują Cię wiadomości i filmy dokumentalne na żądanie) tworzą poważne wibracje – Krótka żywotność, która trwała mniej niż sześć miesięcy. Quibi znacząco Straciła 90% swoich subskrybentów Po wygaśnięciu trzymiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego firma zgłosiła 5,6 miliona pobrań trzy miesiące po uruchomieniu. CNN Plus nie ujawnił liczby subskrybentów, ale te wczesne liczby nie są najbardziej obiecujące. Dla porównania, Disney Plus miał prawie 130 milionów subskrybentów do końca 2021 roku i zdołał go przewyższyć 86 milionów subskrybentów mniej niż rok w swoim istnieniu.

READ  Webber przejmuje rolę producenta grilla i ogłasza odejście dyrektora generalnego przy rozczarowującej sprzedaży

CNN Plus wystartował 29 marca I kosztuje 5,99 USD miesięcznie lub 59,99 USD rocznie. Zawiera bogatą w wiadomości kolekcję obejmującą programy Andersona Coopera, Audie Cornish i Były prezenter Fox News, Chris Wallace. Oferuje również interaktywne sesje pytań i odpowiedzi, aby usługa była bardziej niż Po prostu jestem o wiadomościach na żywo.

WarnerMedia, spółka macierzysta CNN, właśnie zakończyła realizację Świetna fuzja z Discovery Wcześniej w tym miesiącu ruch w końcu Połącz HBO Max i Discovery Plus w jednej aplikacji. Tuż przed startem CNN Plus, Szef CNN, Jeff Zucker, rezygnujeI tylko w zeszłym tygodniu, Jason Keeler, dyrektor generalny WarnerMedia, odszedł z firmy.