9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mistrzostwa Świata: Złap Chasa McCormicka i Treya Manciniego zapisano grę 5 dla Astros

Mistrzostwa Świata: Złap Chasa McCormicka i Treya Manciniego zapisano grę 5 dla Astros

Filadelfia – Jest taki moment, który często zdarza się, gdy baseballista nurkuje, skacze lub łowi ryby akrobatyczne, a całe boisko staje się ciche, próbując ustalić, gdzie właściwie poszła piłka.

Cisza może trwać tylko jedno uderzenie serca, ale w tym krótkim czasie tylko gracz wie na pewno.

Kiedy ten zawodnik pochodzi z miasta, w którym łowił ryby i rozumie szczególną pasję kibiców na trybunach – bo był jednym z nich – to jest chwila wyjątkowej siły.

„Mam piłkę i kontroluję” – wyjaśnił Chas McCormick. „Po prostu tak cichy był stadion. To było jedno z najlepszych uczuć w historii”.

McCormick jest rozgrywającym Astros, ale dorastał 30 mil od Citizens Bank Park w West Chester w Pensylwanii. Jego dalsza rodzina uwielbia Phyllis do tego stopnia, że ​​ma siostrzeńca o imieniu Rollin, na cześć Scotta Rollina, trzeciej gwiazdy Phyllis pod koniec lat 90.

W obliczu kluczowego momentu pod koniec czwartkowego meczu, McCormick zrozumiał, co by to oznaczało dla przegranych kibiców na jego byłym boisku, gdyby nie udało mu się go wykonać. Ale pewny siebie McCormick wykonał grę, zapewniając jeden z dwóch kluczowych punktów obrony Houston – drugi był ratunkiem prowadzonym przez pierwszego oficera rezerwy drużyny, Treya Manciniego, w ósmym miejscu – które Astros pomogło utrzymać. 3-2 kluczowe zwycięstwo W piątym meczu Mistrzostw Świata w czwartek.

W drużynie, w której takie gwiazdy jak Jose Altuve, Alex Bergman, Justin Verlander i Jordan Alvarez są często mistrzami, dwóch najbardziej nieznanych graczy w składzie było tymi, którzy mogli uratować sezon Houston.

– Niesamowita defensywa dookoła – powiedział Bergman, trzecia gwiazda drużyny bazowej. „Mężczyźni są bardzo dumni ze swojej obrony i to się dzisiaj opłaciło”.

Polowanie McCormicka było błyszczącym klejnotem, a zdjęcie może pewnego dnia stać się ikoną w Houston. Z Astrosem trzymającym się jednej przewagi na dziewiątym miejscu (z Super Phillie Bryce Harper na pokładzie), JT Realmuto, Mistrz gry 1Wbijanie piłki w pole. McCormick, który przysiągł sobie, że będzie agresywny, przebiegł około 30 jardów w kierunku prawego pola, skoczył u podstawy muru i wyciągnął rękawicę wysoko nad głowę.

READ  Wywiad Luisa Rubialesa z Piersem Morganem, potwierdzony faktami

Kiedy wstał jak koszykarz zanurzający się – jego własna metafora – piłka opadła na jego rękawicę i zniknęła, gdy McCormick uderzył tablicę wyników o ścianę. Odbił się od niej i wylądował rozrzuconego na plecach orła na ostrzegawczej ścieżce, z uniesioną w powietrzu rękawicą na prawej ręce.

Połów był oczywisty dla każdego, kto oglądał go w telewizji, ale w tym momencie ludzie na stadionie, setki metrów od akcji, nie mogli powiedzieć, czy go złapał. W tym momencie stadion był pod nim i bardzo mu się podobało.

„Patrząc na nich, trochę mnie to przywróciło, gdy miałem 10 lat, kiedy Phillies przegrali na Mistrzostwach Świata 2009” – powiedział McCormick z lekkim filadelfickim akcentem, mieszanką współczucia i radości. „To było dziwne. Czułem się jak sen, kiedy tam leżałem, patrząc na tych fanów”.

Gra była szczególnie ważna, ponieważ gdyby McCormick nie odniósł sukcesu, Realmuto, który wpadł do parku u siebie w League Series przeciwko Atlancie, byłby przynajmniej na drugiej bazie, a Harper był gotowy do zmiażdżenia.

„To niesamowity chwyt” – powiedział Nick Castellanos, prawa ręka Veleza. Wiele własnych punktów obronnych To jest po sezonie. „Ponadto jego gotowość do poświęcenia swojego ciała, ponieważ nie jest to idealnie gładka ściana”.

Gra Manciniego była dla niej bardziej przekonująca, ponieważ Phillies mieli jeźdźców na pierwszym, trzecim i dwójce na ósmym miejscu, które również traciły bieg. Kyle Schwarber, który przybył w pierwszym inningu, strzelił z woleja do pierwszej linii bazowej, tuż nad bazą. Gdyby wyprzedziła Manciniego, Velez zremisowałby mecz i mógłby objąć prowadzenie.

Ale Mancini, który nie grał na boisku od 5 października, zakrztusił piłkę krótkim skokiem, depcząc po bazie w finale pierwszej rundy. Kiedy zapytano Manciniego, co myśli o sztuce, powiedział, że jest tylko czas na odpowiedź.

READ  Cardinals sprzedają Tylera O'Neala, otwierając bardzo potrzebną przestrzeń w bostońskim byku: Prawo

„Nic nie przechodziło mi przez głowę” – powiedział. „Zasadniczo sobie z tym poradziłem”.

Mancini dostał umowę z Baltimore 1 sierpnia i miał problemy z krótkim pobyciem w Astros. Uzyskał zaledwie 0,176 w 51 meczach w sezonie zasadniczym, a 0 za 19 po sezonie, z czterema trafieniami, w tym jednym w swoim jedynym kijem w czwartek.

Wszedł do gry dopiero jako tarczowiec ósmego, po tym, jak Yuli Gouriel, pierwszy bazowy, skręcił kolano, unikając Rhysa Hoskinsa w podsumowaniu siódmego. Goriel kulał w klubie po meczu i nie był pewien, czy zdoła zagrać w sobotnim Game Six.

Tymczasem Hoskins nie był w stanie zaprezentować podobnego popisu defensywnego na ósmym miejscu, co umożliwiło Astrosowi zdobycie bardzo ważnego trzeciego meczu. Mancini i McCormick zachowali swoje szanse, a cisza, która nastąpiła po obu przedstawieniach, stworzyła idealną harmonię dla Houston.

Tyler KepnerA James Wagner A Ben Spiegel Przyczyń się do przygotowania raportów.