30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Millie Bobby Brown powiedziała, że ​​Duffers wyszli po Noah Schnapp

Millie Bobby Brown powiedziała, że ​​Duffers wyszli po Noah Schnapp

  • Millie Bobby Brown nie mogła uczciwie powiedzieć, że Noah Schnapp wyglądał dobrze z miseczką.
  • Schnapp nosił ten styl we wszystkich czterech sezonach „Stranger Things”, chociaż poproszono go o zmianę.
  • Brown powiedział, że Schnapp „postawił się w tej sytuacji”, jeśli chodzi o potknięcie się z cięciem.

Millie Bobby Brown powiedziała, że ​​twórcy Stranger Things, Matt Dover i Ross Dover, „każdego dnia” starali się zdobyć jej aktora Noah Schnappa, unikając pytań o to, czy uważa, że ​​jego historia w serialu wygląda dobrze.

Podczas gdy Wykonaj test wykrywacza kłamstw Vanity Fairbrązowy Odpowiedz na pytania O popularnym serialu Netflixa i innych aspektach jej życia. Jeśli chodzi o fryzurę Schnappa, była buntowniczką.

„Czy czyjś najlepszy przyjaciel kiedykolwiek pozwolił mi opowiedzieć mi tę historię?” – zapytał ankieter, rzucając przed nią zdjęcie Schnappa w czwartym sezonie „Stranger Things”.

„Postawił się w takiej sytuacji” – odpowiedział Brown.

Zapytany, czy uważa, że ​​bracia Duffer „wychodzą po Schnappa”, Brown odpowiedział „każdego dnia”.

Brown gra Eleven w Stranger Things, serialu o zjawiskach nadprzyrodzonych, który wywindował ją do światowej sławy.

Schnapp gra Willa Byersa, przyjaciela Jedenastki i jedną z postaci serialu, która przeżyła najwięcej prób. W pierwszym sezonie serialu zostaje porwany przez potwora do The Upside Down, niebezpiecznego alternatywnego wymiaru; Później w serialu Eleven i jego najlepszy przyjaciel Mike Wheeler – który również kocha Willa, oglądaj Według Schnappa – Spotykamy się. Bracia Duffer przyznali nawet, że zapomnieli świętować urodziny Willa w czwartym sezonie serialu.

I oczywiście przez wszystkie cztery sezony serialu będzie kroił miskę, mimo że Schnapp „wiele razy” prosił braci Duffer o zmianę.

Jak powiedział od środkaJednak twórcy serialu są „bardzo lojalni” wobec fryzury i powiedzieli mu, że to „czasów”, jak przystało na scenerię serialu z lat 80-tych.

READ  Książę Harry i Meghan dołączają do Williama i Kate podczas trasy koncertowej Windsor

Brown powiedziała, że ​​uważa, że ​​Schnapp „wygląda fajnie”, ale kiedy ankieter poprosił ją, by powiedziała, że ​​​​szczególnie dobrze wygląda z fryzurą, nie mogła obejść się bez kłamstwa.

– Zabierz stąd zdjęcie – powiedziała.