29 marca, 2024

Miedwiediew rzucił go na Harkasa z Polski

Treść artykułu

Daniel Miedwiediew miał w piątek punkt bez interesu, aby wygrać swój mecz.

Jego gra całkowicie się skończyła. Spojrzał na swoich trenerów zdezorientowanych błędami. Jednak gracz numer dwa na świecie zmagał się w drodze powrotnej, wykorzystując swoje mocne usługi i zdobył miejsce w półfinale National Bank Open.

Rosja pokonała polskiego Hobarta Harkasa 2-6, 7-6 (8-6), 7-6 (7-5) w Aviva Center. Ale początkowo siódme ziarno zawodów kontrolowało grę i korzystało z kilku niewymuszonych błędów Rosjan. Miedwiediew popełnił dwa błędy i dwukrotnie trafił na break pointy

Miedwiediew wykorzystał swoją mocną grę serwisową w drugim secie, aby zyskać czas na naprawienie swoich wczesnych problemów. Obaj gracze oddali dogrywkę, ale Hargas przegapił łatwy mecz, a następnie spuścił dwa kolejne strzały, aby zakończyć mecz.

W ostatnim secie obaj gracze ponownie zaserwowali do tiebreaka. Miedwiediew zdobył przewagę, gdy strzał Hurricane wpadł do siatki, a następnie wygrał 23. asem.

Miedwiediew czekał na dzisiejszy finał pomiędzy Francuzem Gale Monfils (11) i Amerykaninem Johnem Isnerem, aby w sobotę znaleźć swojego przeciwnika w półfinale.

Wcześniej Stefanos Tsitsipas pokonał Norwega Caspara Roota 6-1, 6-4. Root, zajmujący 12. miejsce w rankingu ATP, niedługo potem przegrał swoje pierwsze dwie gry serwisowe.

Zburzenie pierwszego zestawu Greków trwało zaledwie 23 minuty.

Drugi set rozpoczął się bardzo dobrze dla The Roots, a Citzepas zablokował szansę na przerwę na awans 2-1. Ale w remisie 4-4, Root popełnił podwójny błąd i spudłował kolejny strzał, zanim doskonały zwycięzca Citzepas mógł skutecznie zakończyć swój dzień.

READ  ActiveCampaign rozszerza globalny zasięg dzięki nowej siedzibie w Krakowie

„Byłem blisko od podstaw” – powiedział Chitsibas. „Próbowałem dostać się do środka tak bardzo, jak tylko mogłem, zbliżając się do moich strzałów z wyprzedzeniem”.

„Moje intencje były jasne od samego początku. W żaden sposób nie wątpiłem w siebie. Utrzymywałem prostotę i grałem w czysty, agresywny tenis.

Chitsibas ukończył z ośmioma podaniami i 79-procentowym wynikiem. Czuje, że w tym roku bardzo odważnie podchodzi do swojej służby.

„Uczyłem się z moich poprzednich spotkań i meczów, w których grałem z graczami w moim wieku” – powiedział. Jest kilka rzeczy, których powinieneś dobrze przestrzegać, jeśli chodzi o serwowanie i powroty. Wszystko sprowadza się do doświadczenia i grania coraz więcej na trasie.

Teraz zmierzy się z Reillym Opelką w półfinale. 23-latek z Michigan pokonał dziesiątego rozstawionego Roberto Batistę 6-4, 7-6.

Amerykanin mierzący sześć stóp i 11 cali miał ograniczone szanse na przełamanie Hiszpana, ale dobrze służył do utrzymania kontroli nad meczem. W trzecim secie objął dowodzenie, łamiąc czapkę Batisty i prowadząc 3-1.

Obaj gracze zdominowali serwis w drugim secie, tworząc głównie szybkie gry. Tuż przed dogrywką mżawka spowodowała 10-minutowe opóźnienie. Po tym serwu b Tista Aguirre przemknęła pierwszy przez zagrywkę, trafiła w siatkę i dała Opluce zwycięstwo w dogrywce 7:1.

„Mój awans, moja służba, wszystko musi być lepsze, żeby go pokonać, zwłaszcza w prostych setach” – powiedział Opelka. „On jest jednym z najtwardszych ludzi tutaj, szczególnie ja chcę grać.”

Opelka miał trudny start do 2021 roku, ale spóźnił się z grą.

„To wiele mówi o ulepszeniach, które wprowadziłem io rzeczach, nad którymi pracowałem z moim trenerem” – powiedział.

READ  Polski KGHM twierdzi, że budowa mniejszych reaktorów będzie kosztować 2 miliardy dolarów

„Byłem w stanie zająć się rzeczami, które musiałem rozwiązać”.

Zaktualizowano drugie ziarno
Wszystkie cztery ćwierćfinały debla wymagały dogrywki z trzema z pierwszych czterech rozstawów, aby awansować do sobotniego półfinału.

Rumuni Horia Decov i Niemiec Kevin Kravitz (4) pokonali w trzecim secie Dusana Lajovicia z Serbii i Aslana Karatseva 10-3 z Rosji. Chorwaci Nikola Mekdik i Matt Pavic (1) pokonali Holendra Madwaya Midelkupa i Australijczyka Luke’a Saville’a 10-7 w dogrywce. Brytyjczyk Joe Salisbury i USA Rajiv Ram (3), Chorwat Ivan Dodik i Indianie Rohan Bopanna (8) wygrali 10-4. Tylko Juan Sebastian Cabal i Kolumbijczyk Robert Farra (2) nie zrobili postępów. Nierozstawieni Belgowie Sander Gille i Jரன்rgen Vligen odpadli 10-8 w trzecim secie.

Uwagi

Postmedia jest zaangażowana w prowadzenie żywego, ale obywatelskiego forum do dyskusji i zachęca wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi pomysłami w naszych artykułach. Zanim komentarze pojawią się w witrynie, może minąć nawet godzina. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail – jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, nastąpiła aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli użytkownik zostawia komentarze. Nasza wizyta Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółowe informacje o tym, jak poprawić swoje dane E-mail Ustawienia.