21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Metal Gear Solid: Master Collection zawiera oryginalne gry Metal Gear 1 i 2 oraz Solid Trilogy

Metal Gear Solid: Master Collection zawiera oryginalne gry Metal Gear 1 i 2 oraz Solid Trilogy

PlayStation Store ujawnił datę premiery gry Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1, aby zawierać oryginalne Metal Gear 1 i 2 wraz z Solid Trilogy, jak wcześniej ogłoszono.

Jak wspomniałem EurogamerDo Master Collection Vol. 1 wydaje się być dwoma klasycznymi tytułami wydanymi dla MSX2.

Zestaw został ogłoszony na początku tego tygodnia jako pakiet trzy w jednym, zawierający Metal Gear Solid 1, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty i Metal Gear Solid 3: Snake Eater, chociaż Konami drażniło fanów, że powinni „czekać na więcej” informacje” dotyczące dodatkowych treści.

the Sklep PlayStation Jednak lista wypuściła kota z worka, mówiąc, że „The Volume 1 Collection zawiera oryginalne tytuły i początek serii Metal Gear”, w tym Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake.

To sprawia, że ​​pakiet jest nowoczesną konsolową wersją Metal Gear HD Collection wydaną na PlayStation 3 i Xbox 360, chociaż Konami wkrótce potwierdzi pełną zawartość, zanim zostanie uruchomiona tej jesieni.

Pełen remake trzeciej gry o nazwie Metal Gear Solid: Snake Eater jest również w fazie rozwoju, chociaż nie ustalono daty premiery. Pomimo ogłoszenia na PlayStation Showcase 2023, remake (i dziwna nazwa) zostanie również wydany na Xbox i PC wraz z wieloma innymi grami z wydarzenia.

Ryan Dinsdale jest niezależnym dziennikarzem IGN i brytyjskim redaktorem wiadomości. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

READ  Aktualizacje rankingowe na grudzień | aura