25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mekhi Phifer z 8 Mile mówi, że kontynuacja filmu Eminema nie powstanie

Mekhi Phifer z 8 Mile mówi, że kontynuacja filmu Eminema nie powstanie

Jeśli liczysz na kontynuację EminemaUkochany film z 2002 roku 8 milnie wstrzymuj oddechu. aktor Gorączka Makkiego który zagrał w filmie z Em, powiedział, że kontynuacja się nie wydarzy.

w poniedziałek (2 stycznia), TMZ opublikowało wideo Uliczny wywiad z gwiazdą Hollywood Mekhi Phifer. Obraz wspomniał o tym aktorowi 8 mil Niedawno obchodziła swoje 20 urodziny W listopadzie zadano mu to pytanie: Ludzie zastanawiają się, dlaczego nie było innego pytania?

W odpowiedzi Mekhi powiedział, że nie ma szans na kontynuację i podał ważny powód.

„Czasami najlepiej jest zostawić to na jedną” – powiedział. „Czasami najlepiej zostawić to w spokoju. Kiedy już stworzysz klasykę, nie ma powodu, by się przy niej wygłupiać”.

48-letni artysta teatralny potwierdził też, że nigdy nie podjęto rozmowy o rozmowie ani z nim, ani z nim. Eminema.

Powiedział: „Nie, prawdopodobnie nie. Nigdy”. „Myślę, że wiesz, zostaw klasykę w spokoju i wszystko będzie dobrze. Po prostu z tym żyjmy”. 8 mil. „

Wtedy fotograf wpadł na pomysł, aby kontynuacja była opowieścią o tym, co się dzieje EminemaB-Rabbit po jego sukcesie w grze rapowej dwie dekady później. Chociaż Phifer uważał, że nowa historia będzie interesująca, powiedział, że nie będzie zaangażowany w film i wątpi, by Eminem był zainteresowany pojawieniem się w kontynuacji.

Powiedział: „Historia, którą opowiedzieliśmy, jest historią”. „Wiesz, to znaczy, to może być zabawne, ale nie byłbym w tym i jestem pewien, że Eminem też by nie był”.

Ostatecznie Mehki Feifer uważa, że ​​ludzie powinni po prostu dobrze się bawić 8 mil jako samodzielny film, bez potrzeby kontynuacji.

8 mil możesz powiedzieć EminemaNajwiększy film w jego muzycznej i filmowej karierze. W filmie Em gra rapera z Detroit, Jimmy’ego Smitha (znanego również jako B-Rabbit), który toruje sobie drogę na szczyt rapowej sceny. Mekhi gra Future’a, najlepszego przyjaciela Jimmy’ego i gospodarza rapowej bitwy. Film się wydarzył Zdobył swojego pierwszego Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną za utwór „Lose Yourself”. Na rozdaniu Oscarów w 2003 r.

READ  Trzej mężczyźni staną przed sądem w Nowym Jorku w związku z manuskryptem Eagles Hotel California Orły

Piosenka z certyfikatem Diamentu zdobyła również dwie nagrody Najlepsza piosenka rapowa i najlepszy solowy występ rapowy na rozdaniu nagród Grammy w 2004 roku.

Zobacz, jak Mekhi Phifer mówi TMZ, że kontynuacja 8 Mile nigdy nie powstanie poniżej

Zobacz poniżej, jak Eminem wykonuje „Lose Yourself” podczas rozdania Oscarów 2020

Zobacz 50 faktów o Eminemie