11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Meghan Markle donosi o zastraszaniu pochowanym przez pałac i „boi się przeszkadzać lub prowokować Harry'ego i Meghan”

Meghan Markle donosi o zastraszaniu pochowanym przez pałac i „boi się przeszkadzać lub prowokować Harry’ego i Meghan”

mój król Biuletyn Daily Beast dotyczący wszystkiego, co dotyczy rodziny królewskiej i rodziny królewskiej. Subskrypcja tutaj Aby dostawać go do skrzynki odbiorczej w każdą niedzielę.

Spór o zarzuty, że Meghan Markle Zastraszana przez personel, gdy była pracującą członkinią rodziny królewskiej – co Meghan stanowczo zaprzeczyła jako „kampania oszczerstw” – w czwartek wpadła w farsę, po tym, jak Pałac Buckingham potwierdził pogłoski, że nie opublikuje raportu, który go kosztowałby ważne, nie dopuszczając nikogo, kto dostarczył dowody. Raport został zweryfikowany, a w wyniku raportu nie są ogłaszane żadne zmiany w polityce kadrowej w pałacu.

Źródło powiedziało, że pałac nie przedstawi dalszych komentarzy, ale powiedział Daily Beast: „Zalecenia zostaną przesunięte do przodu”, dodając: „Wyciągnięto wnioski”.

Pałac Powiedzieć telegraf Zaciągali zasłonę tajemnicy, aby chronić „tajemnicę” m.in. tych, którzy dostarczyli dowody w raporcie, ale w czwartek pojawiło się powszechne podejrzenie, że pałac faktycznie działa na rzecz Unikaj antagonizowania Harry’ego i Meghan.

Para wciąż ma potencjał, by wyrządzić ogromne szkody reputacji rodziny królewskiej. Harry ma pamiętnik, który ma ukazać się jesienią i był widziany z Oprah Winfrey w ostatnich dniach, wzbudzając obawy, że para może planować kolejną sesję.

Zarzuty znęcania się zostały postawione przez: Meghan i Harry Dyrektor ds. Komunikacji Jason Knauf w 2018 r., pisząc do swojej prywatnej sekretarki, twierdził, że zachowanie jest „całkowicie niedopuszczalne” i twierdzi, że „księżna była w stanie zastraszyć dwa chronione obszary poza domem w ciągu ostatniego roku”.

Jednak roszczenia pojawiły się tylko w czasy Kilka dni przed wielkim wywiadem Harry’ego i Meghan z Oprah Winfrey oskarżyli członka rodziny królewskiej o rasizm. Posunięcie to było powszechnie postrzegane przez pałac jako „śmietnik Obo” mający na celu złagodzenie lub odwrócenie uwagi od uderzenia. Odkrycia Harry’ego i Meghan.

Para zaprzeczyła zarzutom, mówiąc, że Meghan była „zasmucona niedawnym atakiem na jej postać, szczególnie jako osoba, która była celem zastraszania”.

READ  Ranbir Kapoor jeszcze nie spotkał „Pierwszej żony”, mówi „Nie mogę się doczekać spotkania z tobą kiedyś”

Pałac Buckingham obiecał zbadać zarzuty, ale… codzienna poczta Raporty wskazują, że na środowym briefingu na temat rocznego królewskiego sprawozdania finansowego ujawniono, że wyniki nigdy nie zostaną opublikowane, a tak zwany mistrz królewskiej sakiewki, sir Michael Stephens, powiedział o śledztwie: „Nie ma nic o to w raporcie. Jak powiedzieliśmy w zeszłym roku, praca ta została wykonana prywatnie i nie wydano na nią pieniędzy z dotacji suwerennej”.

The Poczta Powiedział Że pracownicy, którzy wzięli udział w śledztwie, „niedawno dowiedzieli się, że to już koniec” i „nie zostaną poinformowani o wynikach śledztwa”.

Źródło powiedziało Poczta: „Biorąc pod uwagę, że ci, którzy brali udział, zrobili to z dużym ryzykiem osobistym i dla własnej reputacji, fakt, że nawet nie powiedziano im o swoich odkryciach, jest niezrozumiały. Jestem pewien, że byliby głęboko zaniepokojeni, ale być może nie całkowicie zaskoczeni, biorąc pod uwagę to, jak sobie poradzili Wszystko się dzieje. Rodzina wydaje się być przerażona nękaniem lub prowokowaniem Harry’ego i Meghan.

Ujawnienie pochówku śledztwa pojawiło się wraz z publikacją rocznego raportu Suwerennego Grantu. Okazało się, że łączne roczne wydatki królowej wzrosły o 17 procent do 102,4 miliona funtów (122 miliony dolarów) w okresie 2021/22, a budżet na utrzymanie nieruchomości wzrósł o 14,4 miliona funtów (17,26 miliona dolarów) do 63,9 miliona funtów (76,2 miliona dolarów). ), spowodowany głównie gruntowną renowacją Pałacu Buckingham.