8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Meghan, księżna Sussex, podpisuje umowę z WME w celu reprezentacji

(CNN) MeganKsiężna Sussex podpisała kontrakt aktorski z globalną agencją rozrywkową WMEAgencja potwierdziła w piątek.

„(WME) skoncentruje się na budowaniu swoich przedsięwzięć komercyjnych w wielu aspektach agencji i jej szerszym ekosystemie, w tym produkcjach filmowych i telewizyjnych, partnerstwach marek i nie tylko” – podała agencja w oświadczeniu. Media społecznościoweDodała, że ​​jest „zaszczycona”, mogąc ją reprezentować „we wszystkich dziedzinach”.

Wiadomość o porozumieniu została po raz pierwszy opublikowana w ekskluzywnym artykule autorstwa różnorodny Czwartek. Portal poinformował również, że w obsadzie WME Meghan znajdzie się aktor Dwayne’a Johnsona, Brad Slater. agentka Sereny Williams, Jill Smaller; oraz Ari Emanuel, dyrektor generalny Endeavour, globalnej jednostki sportowo-rozrywkowej WME.

Variety donosi, że WME będzie również reprezentować firmę księcia Harry’ego i Meghan Archewell.

Za pośrednictwem Archewell Productions – która podlega parasolowi Archewell – Sussexes a Wieloletnia umowa produkcyjna Z gigantem streamingowym Netflix. W grudniu 2022 wypuszczają dwa seriale dokumentalne: „Harry’ego i Megan„Sześciu obywateli przedstawia swoje spojrzenie na życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej; oraz”Żyj, by przewodzićktóry przeprowadzał wywiady z liderami w swoich dziedzinach.

Archewell Audio podobnie zawiera Współpraca z Spotify i wydał na platformie oryginalną serię podcastów „Originals”.

Subskrybuj CNN Królewskie wiadomościcotygodniowa publikacja, która przedstawia wewnętrzne ścieżki rodziny królewskiej, to, co robi publicznie i co dzieje się za murami pałacu.

READ  Wewnątrz długoletniej waśni Gwyneth Paltrow i Winony Ryder