24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Max Semerkovsky wraca do Polski, gdy wojna na Ukrainie „pogarsza się”

Maksym Semerkowski. Christine Callahan / As / Shutterstock

Następny krok. Maks Semerkowski Podzielił się informacją o tym, jak się ma Pomoc potrzebującym W czasie wojny na Ukrainie po powrocie za granicę.

42-letnia tancerka towarzyska Poszedł na żywo na Instagramie W niedzielę 20 marca, po spędzeniu czasu z żoną w Los Angeles, zapewnił swoich fanów, że jest „w porządku”. Beta MurgatroidI syn Shay, 5 lat. „Pracujemy nad konkretnymi możliwościami pomocy” – wyjaśnił.

Urodzony na Ukrainie Semerkowski przemawiał przez 14 minut Zbieranie funduszy A organizacje charytatywne – w tym jego program pomocy Baranova27 – niosą pomoc uchodźcom. Były Taniec z gwiazdami pro jego uruchomiony Strona GoFundMe Zebrał ponad 138.000 dolarów na początku tego miesiąca i dla innych Ukraińców.

Choreograf zdradził, że przez jakiś czas przebywał w Warszawie Po ucieczce z Ukrainy W lutym. Kiedy rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę, Semerkowski był na planie Świat tańca. W miarę upływu kryzysu The Spal podłogę Aktor wezwał swoich zwolenników, aby nie byli ślepi na walkę.

„[Things] To się nie skończyło ani nie zwolniło – na Ukrainie pogorszyło się ”- wyjaśnił w niedzielę. „Chcę, aby wszyscy zrozumieli, co to znaczy, ponieważ wszystko, co wydarzyło się szybko, było szokujące, było na całym świecie. Ale teraz jest gorzej. [The] Kryzys humanitarny się pogłębia. Ludzie są poważnie dotknięci, więcej ludzi jest rannych, a wiele więcej jest dotkniętych.

Opisując swoje doświadczenia w Polsce, The Były mistrz pucharu Zauważył, że miastom „brakuje miejsca”, aby pomóc Uchodźcy uchodźcy. „To jest prawdziwy problem. Kilka miast już ogłosiło, że nie będą już mogły przyjmować uchodźców” – powiedział.

Semerkowski podsumowuje: „Chcę ci dać dzień wolny. Wyłącz się, chodź do kościoła, spędzaj czas z rodziną. Rób swoje. Ale wróć do nas. [the] Zdając sobie sprawę, że wiele osób nadal potrzebuje naszej pomocy, musimy nadal zapewniać to wsparcie, ponieważ pokazaliśmy teraz Ukrainę jako świat, w którym wszyscy możemy to robić razem i nadal to robić.

Jej mąż, 35-letni Murkatroyd, wzbudził jej emocjonalny urok. Życzył jej bezpiecznej podróży Poprzez jego historię na Instagramie. „Już cię nie widziałem”, napisał ze zdjęciem Semerkowskiego i Shay’a.

Dawniej z Nowej Zelandii Opisał jej emocjonalne spotkanie Z żoną, kiedy wrócił do Kalifornii na początku tego miesiąca. „Nigdy nie przytulałem go tak mocno” – napisał pod zdjęciem na Instagramie. „Drżąc i zawsze wdzięczny. Teraz jest czas na uzdrowienie. Nigdy nie możemy wrócić do normalności. Nasze życie zmieniło się na zawsze. Mamy nową naturę, to prawda”.

Semerkowski był w domu niecałe trzy tygodnie przed powrotem do Polski. „Spędziłem ostatnie dwa dni opłakując tego ocalałego”, powiedział CNN 7 marca, dodając, że ma nadzieję, że dołączy do „wysiłków naziemnych” jako sposobu „usprawiedliwienia” bezpiecznej ucieczki. „To nie jest decyzja o odejściu. To tak, jak powiedziałem, że powinienem iść”.

Kiedy nasi redaktorzy co tydzień publikują najgorętsze wiadomości rozrywkowe, słuchaj Hot Hollywood naszego tygodnika!
Słuchaj Muzyki Google Play

READ  Siły Powietrzne mówią, że niemieckie samoloty patrolują Polskę