22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Max Semerkovsky wraca do Polski, gdy wojna na Ukrainie „pogarsza się”

Max Semerkovsky wraca do Polski, gdy wojna na Ukrainie „pogarsza się”

Maksym Semerkowski. Christine Callahan / As / Shutterstock

Następny krok. Maks Semerkowski Podzielił się informacją o tym, jak się ma Pomoc potrzebującym W czasie wojny na Ukrainie po powrocie za granicę.

42-letnia tancerka towarzyska Poszedł na żywo na Instagramie W niedzielę 20 marca, po spędzeniu czasu z żoną w Los Angeles, zapewnił swoich fanów, że jest „w porządku”. Beta MurgatroidI syn Shay, 5 lat. „Pracujemy nad konkretnymi możliwościami pomocy” – wyjaśnił.

Urodzony na Ukrainie Semerkowski przemawiał przez 14 minut Zbieranie funduszy A organizacje charytatywne – w tym jego program pomocy Baranova27 – niosą pomoc uchodźcom. Były Taniec z gwiazdami pro jego uruchomiony Strona GoFundMe Zebrał ponad 138.000 dolarów na początku tego miesiąca i dla innych Ukraińców.

Choreograf zdradził, że przez jakiś czas przebywał w Warszawie Po ucieczce z Ukrainy W lutym. Kiedy rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę, Semerkowski był na planie Świat tańca. W miarę upływu kryzysu The Spal podłogę Aktor wezwał swoich zwolenników, aby nie byli ślepi na walkę.

„[Things] To się nie skończyło ani nie zwolniło – na Ukrainie pogorszyło się ”- wyjaśnił w niedzielę. „Chcę, aby wszyscy zrozumieli, co to znaczy, ponieważ wszystko, co wydarzyło się szybko, było szokujące, było na całym świecie. Ale teraz jest gorzej. [The] Kryzys humanitarny się pogłębia. Ludzie są poważnie dotknięci, więcej ludzi jest rannych, a wiele więcej jest dotkniętych.

Opisując swoje doświadczenia w Polsce, The Były mistrz pucharu Zauważył, że miastom „brakuje miejsca”, aby pomóc Uchodźcy uchodźcy. „To jest prawdziwy problem. Kilka miast już ogłosiło, że nie będą już mogły przyjmować uchodźców” – powiedział.

Semerkowski podsumowuje: „Chcę ci dać dzień wolny. Wyłącz się, chodź do kościoła, spędzaj czas z rodziną. Rób swoje. Ale wróć do nas. [the] Zdając sobie sprawę, że wiele osób nadal potrzebuje naszej pomocy, musimy nadal zapewniać to wsparcie, ponieważ pokazaliśmy teraz Ukrainę jako świat, w którym wszyscy możemy to robić razem i nadal to robić.

Jej mąż, 35-letni Murkatroyd, wzbudził jej emocjonalny urok. Życzył jej bezpiecznej podróży Poprzez jego historię na Instagramie. „Już cię nie widziałem”, napisał ze zdjęciem Semerkowskiego i Shay’a.

Dawniej z Nowej Zelandii Opisał jej emocjonalne spotkanie Z żoną, kiedy wrócił do Kalifornii na początku tego miesiąca. „Nigdy nie przytulałem go tak mocno” – napisał pod zdjęciem na Instagramie. „Drżąc i zawsze wdzięczny. Teraz jest czas na uzdrowienie. Nigdy nie możemy wrócić do normalności. Nasze życie zmieniło się na zawsze. Mamy nową naturę, to prawda”.

Semerkowski był w domu niecałe trzy tygodnie przed powrotem do Polski. „Spędziłem ostatnie dwa dni opłakując tego ocalałego”, powiedział CNN 7 marca, dodając, że ma nadzieję, że dołączy do „wysiłków naziemnych” jako sposobu „usprawiedliwienia” bezpiecznej ucieczki. „To nie jest decyzja o odejściu. To tak, jak powiedziałem, że powinienem iść”.

Kiedy nasi redaktorzy co tydzień publikują najgorętsze wiadomości rozrywkowe, słuchaj Hot Hollywood naszego tygodnika!
Słuchaj Muzyki Google Play

READ  Merkel ujawnia „pełną solidarność” z Polską w sprawie Białorusi w obliczu granicznego kryzysu migracyjnego