3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Matt Mike Haggerty, aktor w „Friends” i „Somebody Somewhere”

Matt Mike Haggerty, aktor w „Friends” i „Somebody Somewhere”

„Z wielkim smutkiem ogłasza się rodzina Michaela J..

Hagerty grał ojca Everetta w serialu HBO.

„Zakochałem się w Mike’u od chwili, gdy go poznałem” Everett dodany W innym poście. „Był taki wyjątkowy. Ciepły, zabawny, nigdy nie spotkał nieznajomego. Byliśmy zdruzgotani, że zmarł”.

Przez lata aktor zgromadził długą listę telewizyjnych ról gościnnych, głównie w komediach, ale także w dramatach, takich jak „ER” i „Deadwood”.

Oprócz „Przyjaciół”, w którym grał superbohatera budowlanego, pana Skarba, pojawił się w pamiętnym odcinku „Seinfeld” jako właściciel sklepu odzieżowego i miał powtarzające się role w komedii „Lucky Lowe” (z udziałem Louisa CK), „ The George.” Carlin Show” i ostatnio „Brooklyn Nine-Nine”.

Aktor i reżyser Jay Duplass został dodany w ćwierkać: „Mike Haggerty był świetnym aktorem i wspaniałym człowiekiem. Będę za nim tęsknił. Żyje w naszych sercach na zawsze.”

Hagerty pozostawił swoją żonę Mary Catherine, swoją siostrę Mary Ann Hagerty, jej żonę Kathleen O’Rourke i ich córkę Meg, według publikacji Everetta.

READ  Wordle 278 Mar 24 Porady - Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą uzyskać odpowiedź | Gry | rozrywka