6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Matt Carpenter ma potężny debiut Yankees: „Pretty Crazy”

Matt Carpenter ma potężny debiut Yankees: „Pretty Crazy”

Ulica. Petersburg, Floryda – Weteran MLB od 11 lat, Matt Carpenter przybywa do Yankees W czwartek po południu powiedział menedżerowi Aaronowi Boone, że jest gotowy do pomocy w razie potrzeby.

„Jeśli chcesz, żebym niósł torby w samolocie, to właśnie zrobię” – powiedział Carpenter.

Zamiast tego, zaledwie kilka godzin po tym, jak Yankees ogłosili, że podpisali ważny kontrakt ligowy i dodali go do aktywnego składu, Carpenter spóźnił się do początkowego składu w zjazdach po tym, jak Aaron Hicks doznał zadrapania w prawym ścięgno podkolanowe.

36-letni Carpenter, który w zeszłym tygodniu poprosił o uwolnienie swojego pomniejszego kontraktu ligowego z Rangers, dwukrotnie dotarł do bazy i zdobył parę przejazdów w 7-2 zwycięstwo nad Rice w Tropicana Field.

„To było takie szalone”, powiedział Carpenter, będąc świadkiem 25 strzałów czwórkami, uderzając w boisko i rysując chód. „Aby dostać się tutaj i od razu dostać się do składu – nie sądzę, że zszedłem do 3:20, więc stało się to szybko, ale było naprawdę fajnie. Ogromne zwycięstwo. Fajnie było być częścią, tak fajnie ”.

Matt Carpenter
AP

Yankees borykają się z problemami zdrowotnymi — DJ LeMahieu (nadgarstek) opuścił drużynę trzeci mecz z rzędu w czwartek, Josh Donaldson pozostał w COVID IL, a Giancarlo Stanton (kostka) w IL przez 10 dni w środę — dodaj oferty Carpentera leworęczna rakieta z ławki. Aaron Boone, który nazwał Carpentera „katalizatorem” w czwartkowym zwycięstwie, powiedział, że były kardynał może zobaczyć czas na pierwszej i trzeciej bazie.

„Jestem podekscytowany, że mogę nosić strój Yankee i być teraz częścią najlepszej drużyny baseballowej” – powiedział Carpenter przed meczem. „Jestem podekscytowany, że tu jestem, bez względu na to, jaką rolę przyniesie ta rola”.

Boone powiedział, że Yankees mieli na swoim radarze Carpentera przez ostatnie kilka miesięcy, a potem poszli za nim, gdy wycofał się z kontraktu Rangersów.

READ  Scoggins: Paige „Buckets” powraca – i zabiera UConn do domu do Final Four

Po trafieniu .169 z .581 OPS w 130 meczach z Cardinalem w zeszłym sezonie, Carpenter spędził offset na unowocześnianiu swojego swingu i w tym roku trafił .275 z .991 OPS w Triple-A.

„Moje huśtawki były tak dobre, jak przez lata” — powiedział Carpenter. „Byłem w stanie wykonać dużo dobrej pracy poza sezonem i widzę, że to tłumaczy. To oczywiście gra Triple-A, ale z tym, co mogłem poczuć i z rzeczami, które mogłem kliknąć, naprawdę zachęciło to ja. To w pewnym sensie doprowadziło do tego, co się tutaj wydarzyło. Jestem naprawdę podekscytowany, że ta okazja się dała.

LeMahieu, były Rocky, który przez lata często mierzył się z Carpenterem w National League, powiedział, że nie może się doczekać, kiedy zostanie uznany za trzykrotnego All-Star.

„Facet z wieloma naprawdę dobrymi umiejętnościami” – powiedział Limaheu. „Ma trochę popu, jest uziemiony w bazie. Faceci, z którymi wysłałem wiadomość w St. Louis, których znam, bardzo go chwalili.”