5 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Markowe bomby pchają polski finał okręgowy |  Wiadomości, sport, praca

Markowe bomby pchają polski finał okręgowy | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie pracownika / Neil Madhavan. Polska Mary Brand strzeliła swój drugi mecz u siebie w meczu z Western Branch we wtorkowe popołudnie.

Jefferson – Polacy odbijający byli czerwoni we wtorek z pierwszego boiska. Ale nikt nie jest gorętszy niż studentka drugiego roku Mary Brand.

Brand zdobył w sumie dwa rundy domowe RBI dla pięciu RBI, co dało Bulldogs zwycięstwo 8-1 nad Western Branch w drugim meczu półfinałów Jefferson District.

„Cieszę się, że wszyscy poznali podstawy” – powiedział Brand. „Chciałem zrobić przysługę dla mojego zespołu, muszę im trochę pomóc, czekam na zwycięstwo.

Bulldogs dodali sześć przejazdów w pierwszym inningu i trzy przejazdy w drugim inningu, aby szybko objąć prowadzenie 6-0.

Warriors nie mogli wejść na pokład, dopóki nie strzelili swojego jedynego biegu w trzeciej rundzie.

„Dobrą rzeczą jest to, że nie wyszliśmy i (gracze) wstali”. Jennifer Woods, trenerka West Branch, powiedziała. „Na początku popełniliśmy dwa błędy i oni je wykorzystali”.

Nawet z pierwszym dołkiem sześciu starszych graczy z zachodniej gałęzi z pewnością utrzymało wysoki entuzjazm zespołu w nadziei na powrót, ale ostatecznie Polska mocno trzymała się gry.

„Robią dobrą robotę pomagając sobie nawzajem” powiedział Woods. „Grasz siedem inningów i próbujesz wrócić jednym biegiem na raz. Dostaliśmy jeden, ale (Polska) oddało kilka dobrych ujęć.

Dokładnie 13 strzałów, Bulldogs przewyższa zachodnią gałąź 13-4. Z wyjątkiem dwóch bomb tej marki dominowała górna część polskiej linii.

Wyprzedzająca Emily Denny zakończyła podwójnie z 3 za 5, Connie Kokras z 2 za 4 z RBI i Abby Farber z 3 za 4 z RBI.

„Rozmawialiśmy o tym, zanim zaczęliśmy” – powiedział główny trener Polski Jim Cherich. „Walczymy, aby biegać na desce, tańcząc wokół niej. W końcu wyszliśmy i wczoraj zrobiliśmy dobry trening, a oni karmili tę praktykę. Próbowaliśmy im powiedzieć, aby trzymali ręce za plecami (ponieważ) (Dzban Wojowników Riley Pitman) cię nie pokona. Upewnij się, że zrobiliśmy to w pierwszych dwóch rundach.

READ  Polskie eliminacje na żywo na żużlu GB 2022 – zawodnicy starają się znaleźć najszybszy czas na sobotnie starcie

Obrona Polski za miotaczem asa Katie McDonald’s była ogromną częścią powstrzymania Warriors przed zwiększeniem biegów potrzebnych do powrotu.

W drugim inningu Leanne Williams z Polski zagrała w osobnym deblu po tym, jak jeden z biegaczy objął prowadzenie w singlu prowadzącym. Złapała lineout poniżej linii pierwszej bazy.

Potem, w czwartej rundzie, powtórzyło się to. Farber zebrał piłkę, która została umieszczona w grze, oznaczył podającego, gdy próbował biec przez kilka sekund od pierwszego, a następnie rzucił piłkę do Williamsa na pierwszym piętrze.

„Abby będzie grać w Farber’s St. Bonaventure. To jest to, co dostajesz od dziecka, które idzie tam grać. Robiła to (dla nas) przez trzy lata”. Cerric powiedział, że Farber odniósł swoje setne zwycięstwo dla Polski.

Zwycięstwo Polski przygotowuje scenę do finału z Confield w czwartkowym finale okręgowym. Trzecia odsłona sezonu to Bitwa 224. Cardinals pokonali Aurorę 2:1 w pierwszym meczu półfinału okręgowego we wtorek po południu. W pierwszym spotkaniu obu drużyn 31 marca Confield wygrał 12-6, a 29 kwietnia Polacy pokonali Cardinals 5-3.

„Wciąż mamy przed sobą długą drogę”. powiedział Cherich. „Wiemy, co nas czeka. Widzieliśmy ich dwa razy. Nie ma żadnych tajemnic. Wiemy, co mają. Oni wiedzą, co my. Więc problem będzie polegał na tym, kto pierwszy się potknie – kto popełni pierwszy błąd. Nie możemy się doczekać do tego wyzwania”.

[email protected]

Dzisiejsze ważne wiadomości i więcej w Twojej skrzynce odbiorczej