26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mario Strikers: Battle League będzie wspierany darmowymi aktualizacjami po premierze

Mario Strikers: Battle League będzie wspierany darmowymi aktualizacjami po premierze

Zdjęcie: Nintendo

Jeśli go przegapiłeś, Nintendo ogłosiło, że będzie wspierać nadchodzącą wersję Mario Strikers: Battle League z Bezpłatne aktualizacje popremierowew tym nowe znaki.

Wygląda na to, że mamy teraz dodatkowe informacje od użytkownika Twittera i selektora danych.Wipeoutjack7– Ujawnienie kodu źródłowego gry oznacza dodatkowe 10 znaków. Dokładne postacie nie zostały jeszcze ujawnione, ale to oznacza Postacie takie jak Daisy może wrócić.

Oczywiście to wszystko może ulec zmianie, a na razie – wiemy tylko, że ta popremierowa zawartość będzie zawierać przynajmniej kilka darmowych postaci. Jeśli otrzymamy 10 dodatkowych znaków, jak wyżej, podniesie to pełną listę do 20 znaków.

Te bezpłatne aktualizacje popremierowe podążają śladami wielu innych własnych wydań Nintendo. Na sportowym froncie Mario Golf: Super Rush Dostał też dodatkowe kursy i postacie.

Co sądzisz o grach Nintendo i Next Level Games wspierających Mario Strikers: Battle League z darmową zawartością bonusową? Jakie postacie chciałbyś zobaczyć, aby dołączyły do ​​listy? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  Ceny gier Marvel i Tomb Raider spadły do ​​0,70 USD podczas ogromnej wyprzedaży