3 lipca, 2024

Macedońska piłka nożna |  U21: Macedonia pokonała Polskę w Radomiu (WIDEO)

Macedońska piłka nożna | U21: Macedonia pokonała Polskę w Radomiu (WIDEO)

Ilewski i Stankowski wykorzystali błędy polskiej obrony i zapewnili zwycięstwo stronie macedońskiej.

Młodym Macedończykom udało się pokonać Polską w pierwszym towarzyskim meczu czerwcowego okna. W 44. minucie Ilewski dobrze spisał się w polu karnym i po błędzie Bedy zdobył bramkę. Na początku drugiej połowy kolejny błąd polskiej obrony, tym razem Pingot odesłał piłkę do bramkarza Zycha, który zareagował niezdarnie, a Stankowski powiększył prowadzenie. W 84. minucie po świetnej asyście Lewickiego Borys umieścił piłkę w siatce.

5 czerwca (17:00 CET) reprezentacja Macedonii do lat 21 zmierzy się w Konjic ze swoimi odpowiednikami z Bośni i Hercegowiny.