30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Loki” ujawnia najczęściej oglądany serial Marvela, gdy Kevin Feige debiutuje „She-Hulk Trailer” na Disney Advance – Ostateczny termin

„Loki” ujawnia najczęściej oglądany serial Marvela, gdy Kevin Feige debiutuje „She-Hulk Trailer” na Disney Advance – Ostateczny termin

Kevin Feige przybył! Disney’s osiągnięcie ujawnij to loki Serial Marvel był do tej pory najchętniej oglądanym serialem Disney+ i pojawił się pierwszy zwiastun komediowy She-Hulk: Adwokat.

Feige powiedział, że loki To była „odważna huśtawka” i „dzika jazda się opłaciła”. Dodał go jako pierwszy serial Marvela na Disney + do Zdobądź drugi sezonFaza 2 produkcji rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku tygodni wraz z powrotem Toma Hiddlestona i całej załogi.

ABC Upfront 2022: pełne omówienie terminu

Pochodzi przed serią, w tym WandaVision I Jastrząb i zimowy żołnierz.

loki Umieszczony w sąsiednim wszechświecie Marvel Cinematic Universe, Bóg Zgorszenia (Hiddleston) nie ma wody, gdy po ucieczce z Tesseraktem wpada w kłopoty z biurokratycznym Urzędem ds. Zmian w Czasie.

Do Hiddlestona dołączają Owen Wilson, JoJo Mbatha Rowe, Sophia De Martino, Wonmi Musaku i Richard E. Grant. Kate Heron na czele lokia głównym autorem jest Michael Waldron.

Nowy serial o audycjach w latach 2022-23: Galeria zdjęć

Tatiana Maslany dołącza do prezesa Marvela, W rolach głównych She-Hulk / Jennifer Waltersadwokat specjalizujący się w paranormalnych sprawach prawnych, w serialu komediowym, który ma się rozpocząć w sierpniu.

Obejrzyj zwiastun poniżej.

READ  Tort na 1. urodziny Lillipet Diany: Różowa rozkosz