15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Logan Paul zadziwia media społecznościowe swoim ruchem „Hawk Toah” podczas Smackdown WWE: „Nie ma mowy…”

Logan Paul zadziwia media społecznościowe swoim ruchem „Hawk Toah” podczas Smackdown WWE: „Nie ma mowy…”

Logan Paul zadziwił media społecznościowe swoim kończącym ruchem „Hawk Toah” podczas swojego ostatniego meczu WWE w piątkowy wieczór.

Logan Paul, gwiazda mediów społecznościowych i gwiazda WWE, postanowił poprawić sobie humor, krzycząc „Hawk twah” w stronę Escobara podczas piątkowego wieczoru SmackDown.(X)

W jednym z odcinków „SmackDown” Paul walczył na żywo z Madison Square Garden i próbował pokonać Santosa Escobara, jednego ze swoich rywali. Dzieje się tak po tym, jak Liv Morgan niedawno odtworzyła wirusowy trend NFSW, który szturmem podbił internet.

Twoje życzenia pomogły Indiom zwyciężyć — przeżyj ponownie niesamowitą podróż Indii w Pucharze Świata T20. Kliknij tutaj

Po doliczeniu do dwóch zamiast decydujących trzech, jak miał nadzieję, Paul, wpływowy media społecznościowe i gwiazda WWE, postanowił poprawić sobie humor, krzycząc „Hawk twah” w stronę Escobara podczas piątkowego wieczoru SmackDown.

Ostatecznie Paul przegrał mecz ze swoim byłym przeciwnikiem LA Knightem z powodu przewrotu.

W turnieju wzięli także udział koszykarze NBA Tyrese Haliburton i Jalen Brunson.

Paul, który jest obecnie aktualnym mistrzem Stanów Zjednoczonych w organizacji, pracuje w firmie nieprzerwanie od dwóch lat.

Logan Paul podpala media społecznościowe

Hailey Welsh, nazywana „Hock Tuah”, to młoda kobieta, która w zeszłym tygodniu zyskała ogromną popularność w mediach społecznościowych po tym, jak zwróciła uwagę na zachowania seksualne.

W oryginalnym filmie Welch została zapytana, jak przeżyła rozstanie podczas wywiadu na ulicy w Nashville.

„Jedynym sposobem, aby pokonać jedno, jest wpaść w drugie” – zażartowała.

Kiedy prezenterka zapytała Welch o „jeden ruch w łóżku, który za każdym razem doprowadza mężczyznę do szaleństwa”, odpowiedziała.

Odpowiedź Welcha na wątek NSFW wywołała poruszenie w mediach społecznościowych.

„Nie ma mowy, żeby @LoganPaul mógł nagrać „Hawk Tauh”” – stwierdził jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

„Czy się potykam, czy Logan Paul dosłownie powiedział „HAWK TUAH” w WWE TV?” – skomentował inny.

READ  Recenzja Gran Turismo: prawdziwa historia między graczem a kierowcą, która kończy się niepowodzeniem

Trzeci użytkownik również zapytał: „Czy Logan Paul właśnie skierował „hak-toah” do Santosa?” Czwarty zapytał: „Czy to tylko ja, czy Logan Paul właśnie skierował do nas „Hook Toah”?”

Przeczytaj także:Kim jest dziewczyna Hock Toah? Dowiedz się o Hailey Welsh, popularnej celebrytce i o tym, jak najlepiej wykorzystuje swoją sławę

W swoim ekskluzywnym raporcie Daily Mail podał, że po jej oświadczeniach Welch i jej rodzina zostali poddani izolacji w małej wiosce w Tennessee. Jednak jej przyjaciele z małego miasteczka położonego 60 mil na południe od Nashville wznieśli wokół niej mur obronny, gdy przystosowuje się do nowej sławy.

W sobotę rano liczba obserwujących konto Welsha przekroczyła 110 000.