22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lindsay Lohan i Jamie Lee Curtis w rozmowach – Różne

Lindsay Lohan i Jamie Lee Curtis w rozmowach – Różne

Po dwudziestu latach Lindsay Lohan i Jamie Lee Curtis rozmawiają o ponownym połączeniu sił w kontynuacji przebojowej komedii Zakręcony piątek.

Disney pracuje nad kontynuacją, a Lohan i Curtis spodziewają się, że ponownie wcielą się w duet matka-córka Anna i Tess Coleman. Scenariusz pisze Elise Hollander, której prace pojawiły się w Czarnej liście.

Oparta na powieści Mary Rodgers z 1972 roku pod tym samym tytułem, historia była dwukrotnie adaptowana na ekran przed filmem z 2003 roku – w 1976 roku z udziałem Barbary Harris i Jodie Foster oraz w 1995 roku z Shelley Long i Gabe Hoffmanem. Ale wersja Lohan-Curtis odniosła największy sukces, zarabiając ponad 160 milionów dolarów w kasie.

Plotki o potencjalnej kontynuacji zaczęły krążyć w lutym, kiedy Curtis zamieścił zdjęcie jej i Lohan na Instagramie z podpisem: „Jest piątek. Tylko mówię! Okropne kciuki!”

„To się stanie”, wyjaśnił Curtis w wywiadzie dla różnorodny na gali Producers Guild Awards 26 lutego. „Nie mówiąc, że coś oficjalnie się dzieje, patrzę na ciebie w tej chwili i mówię:„ Oczywiście, że to się stanie ”. ” to się stanie. „

Wiadomość została ujawniona w The New York Times Wywiad z Lohanem i Curtisem z okazji 20. rocznicy filmu z 2003 roku, wyreżyserowanego przez Marka Watersa, opowiadającego o matce i córce, które budzą się pewnego piątkowego ranka i odkrywają, że zamieniły się ciałami.

„Kiedy podróżowałem po całym świecie z „Halloween Ends”, ludzie chcieli wiedzieć, czy będzie kolejny „Frightful Friday”” — powiedział Curtis w The New York Times. „Coś naprawdę poruszyło strunę. Kiedy wróciłem, zadzwoniłem do moich przyjaciół z Disneya i powiedziałem: „Czuję, że trzeba nakręcić film”.

Lohan dodał: „Jamie i ja jesteśmy na to otwarci, więc zostawiamy to w naszych rękach. Zrobimy coś, co ludzie będą absolutnie uwielbiać”.

READ  Finał 26. sezonu kawalerskiego: Co się stało z Claytonem?