15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lenovo sprzedaje dwa najnowsze tablety po dość nieodpartych cenach

Lenovo sprzedaje dwa najnowsze tablety po dość nieodpartych cenach

Możemy otrzymać prowizję, jeśli dokonasz zakupu z linków na tej stronie.

Lenovo sprzedaje dwa najnowsze tablety po dość nieodpartych cenach

Aktualizacja: Chociaż umowa Lenovo Yoga Tab 11 na eBayu utrzymuje się na wysokim poziomie od ponad 48 godzin po tym, jak po raz pierwszy zauważyliśmy bezprecedensową 25-procentową zniżkę od średniej klasy ranger, z przykrością informujemy, że cena Yoga Tab 13 spadła o 24 procent nie jest już dostępny, biorąc pod uwagę, że witryna sklepu eBay chińskiego giganta technologicznego jest nieoczekiwanie wyczerpana.

To niewiarygodne, ale w trakcie rozmowy dzieje się lepsza aktualizacja i pochodzi ona bezpośrednio od Lenovo. Podobnie jak w rzeczywistej amerykańskiej witrynie firmy, gigantyczną kartę Yoga Tab 13 8 GB z pamięcią RAM można kupić za 200 USD mniej niż zwykła cena 679,99 USD. Musisz pamiętać o podaniu kodu eKupon „LENOVOEMPCLEAR22” (niepotrzebnie skomplikowany) do zamówienia podczas realizacji transakcji, Jak po raz pierwszy doniesiono na Slickdeals. Nasza oryginalna historia znajduje się poniżej.

Samsung cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem entuzjastów tabletów, którzy z tego czy innego powodu nie czują, że ich potrzeby są zaspokajane. Wiodące w branży iPady firmy Appleale jeśli z tego czy innego powodu nie masz ochoty zamawiać członka Galaxy Tab S8 Również z tej rodziny warto przyjrzeć się portfolio produktów Lenovo.

Nigdzie nie są tak ruchliwe i krzykliwe, jak najnowszy duet iPada Pro lub nowe trio premium Galaxy Tab firmy Samsung, Yoga Tab 11 i Yoga Tab 13 dołączyły do ​​siebie Pierwszy komercyjny występ w Stanach Zjednoczonych od około sześciu miesięcy Bardzo konkurencyjne ceny.
Oczywiście, jeśli najmniej znacie Lenovo MO przez ostatnie dwa lata, co skłoniło firmę do: Globalna platforma sprzedawcyNie zdziwisz się, słysząc, że przystępne ceny spadły jeszcze bardziej, co sprawia, że ​​zwłaszcza mniejszemu modelowi trudno się oprzeć.
To znaczy, jeśli nie nalegasz na posiadanie tego, co we mnie najlepsze Najlepsze tablety, jakie można kupić za pieniądze Na razie możesz zadowolić się przyzwoitym średniotonowcem z dość ostrym 11-calowym ekranem 2K, czterema potężnymi głośnikami JBL i zaskakująco dużą baterią, prawie jak na dość lekkie urządzenie o średnicy 7,9 mm w najcieńszym punkcie.
Przy zwykłej cenie 319,99 USD Lenovo Yoga Tab 11 może być Twoja w momencie pisania tego tekstu za 239,99 USD z 4 GB pamięci RAM na pokładzie, ale także 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można łatwo rozszerzyć przy dobrym wykorzystaniu. Staromodna karta microSD.
Coś bardzo interesującego wyróżnia tę przyjazną dla budżetu 11-calową deskę spośród podobnych iPad Air (2020) lub Samsung Galaxy Tab S7 FE Jest to wbudowana podpórka ze stali nierdzewnej, której można użyć do podparcia lub nawet zawieszenia Yoga Tab 11 na ścianie, aby zapewnić lepsze oglądanie treści lub wrażenia z gry.

Za 519,99 USD zamiast 679,99 USD w cenie katalogowej Lenovo Yoga Tab 11 jest wyraźnie nie tylko większy, ale także wydajniejszy niż jego rodzeństwo ze średniej półki, z procesorem Snapdragon 870 i 8 GB pamięci pod maską, a do tego jest rzadkością. Port micro-HDMI umożliwia łatwą przepustowość dwóch ekranów.

READ  Utrzymanie przyszłości samochodów przy życiu, w stylu lat 80-tych

Swoją drogą, 13-calowy ekran… jest bardzo dobry jak na tę cenę, z rozdzielczością 2160 x 1350 pikseli i technologią odświeżania 60 Hz niestety, podczas gdy „wydajny” akumulator jest ściśnięty w premium wyglądające podwozie. Mniej niż 6,2 mm grubości jest wyposażony w obsługę szybkiego ładowania 30 W. Oczywiście wspomniana podpórka też tu jest, ale o dziwo nie ma slotu na kartę microSD.

Obaj ci konkurenci na iPada są sprzedawane przez Lenovo w serwisie eBay w zupełnie nowym, nieużywanym, nieotwartym i nieuszkodzonym stanie, co niewątpliwie oznacza, że ​​są również objęte pełną standardową gwarancją.