2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Lekkoatletyka Wymiana Matta Olsona na odważnych

Lekkoatletyka Wymiana Matta Olsona na odważnych

13:20: Drużyna lekkoatletyczna ogłosiła wymianę Olsona z Braves w zamian za Patcha, Langlerów, Estesa i Cusicka. Umowa jest oficjalna.

13:16: Dzielni gracze defensywni handlują Chrześcijanin Bachałapacz Shea Langlersprawa ręka Radość Estes I prawa ręka Ryan Cusick do A kontra Olson, Tweety Basana.

13:09: Braves i A zgadzają się na umowę, która wysyła ich pierwszego bazowego Matt Olson Od Oakland do Atlanty, według Jeffa Bassana z ESPN (Przez Twittera). Wyczekiwany hit wydaje się być zwiastunem odejścia ikony franczyzy Braves Freddy Freeman, chociaż nie została zgłoszona ani ogłoszona żadna oficjalna decyzja Freemana. Ale Mark Bowman z MLB.com Tweety Możliwe, że Freeman udaje się gdzie indziej i że „nigdy nie było poczucia, że ​​odważny pchnął tak mocno”.

Przejęcie Olsona będzie słodko-gorzkie dla wielu fanów Braves. Chociaż Olson jest kluczowym człowiekiem w elicie wywodzącym się z Atlanty, od dawna trudno jest zrozumieć Freemana, gracza roku w National League 2020, a także w końcu podpisać kontrakt z nową drużyną. Freeman był lokalną gwiazdą w każdym tego słowa znaczeniu, awansując z 78. miejsca w 2007 roku do pięciokrotnego All-Star, Major League Playera i mistrza World Series. Spędził ostatnie 12 sezonów w Atlancie, w dużej mierze dzięki przedłużeniu kontraktu o 135 milionów dolarów na 8 lat, które utrzymywało go w sprzęcie Bravesa długo po latach sędziowania. Freeman stał się synonimem Braves, ale teraz wydaje się prawie pewne, że to zmiana warty.

Jeśli chodzi o surogatki Freemana, trudno marzyć o lepszej opcji niż urodzony w Atlancie Olson. Olson, który jeszcze w tym miesiącu skończy 28 lat, był dwukrotnym Złotym Gloverem w pierwszej bazie i właśnie zakończył rok kariery, który przyniósł mu swój pierwszy tytuł All-Star. W ciągu ostatnich trzech lat Olson ugruntował swoją pozycję jako jedno z najsilniejszych zagrożeń w grze, trafiając 89 home runów i 65 trafień podczas swoich meczów u siebie w Cavern Coliseum. W zeszłym sezonie Olson porzucił etykietkę „podatnego”, gdy obniżył wskaźnik trafień z 27,5% w latach 2019-20 do 16,8%. Zrobił to, utrzymując doskonałą stopę marszu na poziomie 13,1% i zamieniając się w najlepszy sezon w swojej karierze: .271/.371/.540 z 39 biegami u siebie.

READ  Notatki poufnych NFL: Packers planuje Aaron Rodgers i Davante Adams, ruch Bucka po Bradym, ostatni z kombinacji

Odważni będą kontrolować Olsona przez co najmniej dwa następne sezony, ponieważ obecnie zasiada on w swojej karierze przez ponad cztery lata w Major League. Współtwórca MLBTR Matt Schwartz Ventures Oczywiście Braves mogą spodziewać się podpisania z Olsonem długoterminowej umowy, która utrzyma go w rodzinnym klubie na znacznie dłużej.To trwało dwa lata pod kontrolą. Mówi się, że Atlanta powstrzymywała się przez sześć lat lub dłużej od potencjalnego przedłużenia Freemana, ale Olson jest cztery i pół roku młodszy od Freemana, co może złagodzić obawy dotyczące ewentualnego wycofania się na późniejszych etapach długiego umowa terminowa.

Więcej nadchodzi.