25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill w wywiadzie „Jurassic”

Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill w wywiadzie „Jurassic”

złoto Rany, nie wiedziałem, że czujesz się tak silny we mnie!

nic Trochę mnie to zniechęcało, ale najlepsze w Jeffie jest to, że jest też uroczym dupkiem. I tak zakochałem się w nich od pierwszego dnia.

Jak zmieniło się twoje życie, gdy „Park Jurajski” stał się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów?

złoto W ogóle nie skupiam się na handlu – nadal uważam się za skromnego ucznia w kreatywnym przedsięwzięciu – ale pamiętam, że weekend otwarcia był ekscytujący. Czasami robię duże rzeczy, które moim zdaniem wyróżniają się, i powiem ci, że mija tydzień, jakby nigdy się to nie wydarzyło. Nie dostaję ani jednego telefonu. Zdarza się to dość często, będziesz zaskoczony.

nic Pewnego dnia Bruce Dern [Laura’s father] Przyszedłem do mojego domu, żeby to upuścić [her] Potem wziął mnie na bok i klepnął po ramieniu. Powiedział: „Synu, czy wiesz? Masz tu bilet na całe życie”. Może to prawda. Od tego czasu nie przestałem pracować.

Dern Masz nadzieję, że jeśli zdarzy się taka chwila, Twoja skala Richtera nie zmieni się w zależności od tego, jak mierzysz to, co chcesz zrobić. Pamiętam, jak Jeff czytał scenariusz i mówił: „To właśnie powinieneś zrobić po Jurassic Park”, a było to „Citizen Ruth”. Mogłem wrócić i zrobić coś jak dziewczyna z filmu akcji, ale potrzeba wielkiego artysty, by powiedzieć: „Nie rób tego, co oczywiste. Rób to, co kochasz i bądź odważny”.

złoto Przez dziesięciolecia moje życie bardzo się zmieniło. Jestem inną osobą niż kiedykolwiek, ponieważ pracowałem nad tym pierwszym filmem, a zwłaszcza z tymi facetami – bardzo się poprawiłem. A wszyscy ludzie, z którymi spotkałem się w anegdotach, byli poruszeni, poruszeni, zabawieni i podekscytowani wszystkim, co „Jurassic” – to wielka sprawa.

READ  4 rzeczy nie tak z „sukcesją” w pracach: Eksperci