8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kylie Jenner po raz pierwszy zagląda do pokoju dziecinnego Sun Wolfa – w tym do jego garderoby pełnej tenisówek!

Kylie Jenner po raz pierwszy zagląda do pokoju dziecinnego Sun Wolfa – w tym do jego garderoby pełnej tenisówek!

Kylie Jenner Daje wgląd w nowy dom małego Wilka.

W poniedziałek 24-latek przesłał plik Wideo do YouTube zatytułowanego „To Our Son”, gdzie dzieli się nowymi szczegółami z podróży w ciąży i ujawnia swoje pierwsze spojrzenie na opiekę nad swoim noworodkiem. Jenner i Travis Scott Powitaj ich drugie dziecko, synu Wilk2 lutego.

W filmie widzowie oprowadzają po pokoju dziecięcym Wolfa w neutralnych kolorach, wypełnionym książkami dla dzieci, pluszowymi zwierzętami (w tym pluszowym misiem Louis Vuitton) i szafą pełną dziecięcych tenisówek.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj LudzieBEZPŁATNY codzienny biuletyn Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Związane z: Kylie Jenner opowiada o powrocie do zdrowia po porodzie po powitaniu wilczego dziecka: „W porządku, że nie jest w porządku”

„Zajrzyj do pokoju dziecka”, 4-letnia córka Jennera burza Mówi ładnie, otwierając drzwi kamerzyście.

Po zabawie z kilkoma klockami dla dzieci w przedszkolu Stormi zostawia swojemu młodszemu bratu ręcznie narysowany obrazek pod półką z książkami.

Słodkie wideo zawiera również materiał z prysznica Jenner, jej porodu w szpitalu i ciepłe wiadomości od jej rodziny.

W zeszłym tygodniu źródło powiedziało People, że Jenner była w ciąży ze swoim synem Wolf „bardzo różne” niż wtedy, gdy była w ciąży z córką Stormi.

„Po tym, jak cierpiała na Stormi, szybko wyzdrowiała. Odpoczywała też więcej i zrobiła ogromny krok wstecz, zachowując ciążę dla siebie. Jako pracująca mama z małym dzieckiem, jej ciąża z Wolfem była zupełnie inna. Doświadczyła więcej stresu podczas próbując wszystko zrównoważyć”. – powiedział wtajemniczony.

Źródło zauważyło również, że Jenner była „zaskoczona, że ​​jej powrót do zdrowia po Wolff był trudniejszy” i że „spodziewała się, że będzie łatwiej”.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner / Instagram

READ  Były prezes TNA pojawia się na Impact Slammiversary

Źródło kontynuowało: „Chce być szczera. Pomogła i nadal jest wyczerpana”. „Ma świetny system wsparcia i skupia się również na dbaniu o siebie. Uwielbia być matką i chce być najlepsza”.

Założycielka Kylie Cosmetics zaczęła „znowu powoli pracować” i „wykonywała kilka telefonów do pracy, ale także brała wolne od pracy”.

„Zdaje sobie sprawę, że nie musi robić wszystkiego i jest w porządku”, powiedział wtajemniczony. „Jest człowiekiem i chce być dla siebie dobra”.