16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę William uczestniczy w ślubie Hugh Grosvenora po tym, jak Harry odrzucił zaproszenie

Książę William uczestniczy w ślubie Hugh Grosvenora po tym, jak Harry odrzucił zaproszenie

rodzina królewska

Widziano księcia Williama przybywającego do katedry w Chester, aby wziąć udział w ślubie swojego przyjaciela w piątek. Fotka Samira Husseina

Na brytyjskim „ślubie roku” pojawiło się kilka znajomych twarzy, mimo że książę Harry odrzucił jego zaproszenie.

W piątek książę William wziął udział w wystawnym weselu swojego przyjaciela Hugh Grosvenora w katedrze w Chester w północnej Anglii, gdzie służył jako służący.

Książę Walii (41 lat) wyglądał elegancko w czarnym płaszczu i jasnej białej koszuli, kiedy szybko wszedł do katedry, nie witając zgromadzonego na zewnątrz tłumu.

Widziano Williama, jak wysiadał z czarnym mercedesem wraz z innymi gośćmi, zanim natychmiast wszedł do historycznego miejsca.

Jednak jego żona Kate Middleton i ojciec, król Karol III, byli nieobecni na ekskluzywnym wydarzeniu, podczas gdy on przechodził leczenie raka.

Ślub Grosvenora (33 l.) i Olivii Henson uważany jest za ślub roku towarzystwa. Grosvenor2023/PA
W piątek książę William był obecny na ślubie księcia Westminsteru Hugh Grosvenora i Olivii Henson. Obrazy Getty’ego

Książę Westminster, którego majątek szacuje się na prawie 13 miliardów dolarów, i jego obecna narzeczona Olivia Henson zaprosili na imprezę ponad 400 osób.

Po tradycyjnej ceremonii goście udali się na przyjęcie w 15 minut do Eaton Hall, domu w hrabstwie Grosvenor o powierzchni 11 000 akrów.

Niedzielne czasy Opisał to wydarzenie jako „najbardziej niekrólewskie wesele roku, podczas którego członkowie najstarszych i najbogatszych brytyjskich rodzin arystokratycznych udają się na północ”.

Książę Walii był wprowadzeniem do tego ekskluzywnego wydarzenia. Obrazy Getty’ego
Grosvenor jest ojcem chrzestnym najstarszego syna Williama. Obrazy Getty’ego

Ojcem chrzestnym Grosvenora jest sam król, który z kolei jest ojcem chrzestnym 10-letniego syna Williama i Middleton, księcia Jerzego, a także 5-letniego syna księcia Harry’ego i Meghan Markle, Archiego.

33-latek jest jedną z niewielu osób, które pomimo trwającego sporu pozostały bliskimi przyjaciółmi obu braci.

Kate Middleton nie dołączyła do męża na ślubie. Obrazy Getty’ego

Chociaż Harry został zaproszony na swój ślub, powiedziano nam, że 39-letni książę Sussex odrzucił zaproszenie w obawie, że jego ponowne spotkanie z Williamem przyćmi ten wielki dzień.

W grudniu osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała Page Six, że Harry osobiście zadzwonił do swojego przyjaciela, aby wyjaśnić sytuację i oboje zgodzili się, że najlepiej będzie, jeśli nie przyjdzie.

READ  Justin Timberlake wrócił do Nowego Jorku z szoferem po DWI
Grosvenor zaprosił także księcia Harry’ego; Jednak wygnany król odrzucił jego zaproszenie. Obrazy Getty’ego
Harry nie chciał, aby sytuacja między nim a Williamem, którzy nie mają dobrych relacji, była „niezręczna”. Obrazy Getty’ego
Znawca powiedział nam wcześniej, że miliarder „całkowicie rozumie” decyzję Harry’ego i żony Meghan Markle o niebyciu na ślubie. Obrazy Getty’ego

Źródło podało: „Harry faktycznie dostał kartkę z prośbą o zapisanie daty kilka miesięcy temu, ale zadzwonił do Hugh i powiedział, że byłoby bardzo niezręcznie, gdyby on i Meghan Markle byli na spotkaniu, więc przeprosił, a Hugh zrozumiał.

Wygnany książę nie był wówczas świadomy problemów zdrowotnych szwagierki, z którą był w separacji, i obawiał się ponownego spotkania jej z żoną.

Mogło to być pierwsze spotkanie Markle i Middleton od pogrzebu królowej Elżbiety we wrześniu 2022 r.

Tymczasem powiedziano nam wcześniej, że bracia nie rozmawiali ze sobą od ponad roku.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/06/07/royal-family/prince-william-attends-hugh-grosvenors-wedding-after-harry-declined-invite/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania