21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę Harry odniósł się do plotek, jakoby jego ojcem był James Hewitt

Książę Harry odniósł się do plotek, jakoby jego ojcem był James Hewitt

Podczas kłótni w 2019 roku w Nottingham Cottage, domu Harry’ego i Pałacu Kensington Meghan, William rzekomo nazwał Meghan „niegrzeczną”, „trudną” i „szorstką” oraz twierdził, że „zwolniła połowę personelu”. Z kolei Harry oskarżył swojego brata o powielanie panującej w mediach narracji na temat jego żony.

Harry napisał, że William „wydawał się zasmucony”. „Wyglądało na to, że nie byłem mu potulnie posłuszny, że byłem tak arogancki, aby mu się wyprzeć lub przeciwstawić mu się, obalić jego wiedzę, która pochodziła od jego zaufanych asystentów. Był tu tekst i miałem czelność nie podążać za nim. Był w pozycji pełnego spadkobiercy i nie mógł zrozumieć, dlaczego nie odegrałem wiernie roli tego człowieka.

Harry powiedział dalej, że jego brat również się pojawił i był „niezwykle seksowny” i skończyło się na tym, że wrzeszczeli na siebie. Harry opisuje, jak dał Williamowi szklankę wody, którą jego brat odstawił, a potem „Nazwał mnie innym imieniem, a potem podszedł do mnie. Wszystko wydarzyło się bardzo, bardzo szybko. Bardzo szybko”.

Harry twierdzi: „Złapał mnie za kołnierz, zerwał naszyjnik i on powalił mnie na ziemię. Wylądowałem na psiej misce, która pękła pod moimi plecami, rozgryzając mnie na kawałki. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, po czym wstałem i kazałem mu się wynosić”.

William zachęcił go do odpowiedzi, a kiedy odmówił, William okazał skruchę i przeprosił, dodatkowy ciągły. Gdy wychodził, William odwrócił się i powiedział: „Nie musisz tego mówić Meg”.

Harry pamięta, jak powiedział: „Masz na myśli, że mnie zaatakowałeś?” William rzekomo odpowiedział: „Nie zaatakowałem cię, Haroldzie”.

Harry napisał, że pierwszym telefonem, jaki wykonał po tym, było wyleczenie go i chociaż nie powiedział Meghan od razu, zauważyła rany na jego plecach i była „bardzo smutna”. Wkrótce potem ogłoszono, że zrobią to Cambridge i Sussex Nie dzielisz już biura.

READ  Republika Południowej Afryki próbuje przywrócić więzi z USA podczas sporu o sprzedaż rosyjskiej broni

Pałac Kensington odmówił komentarza w sprawie oskarżenia Harry’ego.