29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę Harry i Meghan Markle świętują pierwsze urodziny Lillipet

Książę Harry i Meghan Markle świętują pierwsze urodziny Lillipet

Lilibet to 1!

Córka księcia Harry’ego i Meghan Markle obchodziła w sobotę swoje pierwsze urodziny w rodzinnym kraju ojca.

Kilku członków jej rodziny królewskiej zabrało się do mediów społecznościowych, aby życzyć dziecku wszystkiego najlepszego.

„Życzę Lilibet wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin!” Królowa Elżbieta, babcia Lily, udostępniła go na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych.

Kate Middleton i książę William również napisali na Twitterze: „Życzę Lilibert bardzo szczęśliwych urodzin i jej dzisiejszej przemiany! 🎈”

Dziadek Lillipet, książę Karol i Camilla, księżna Kornwalii, napisali na Twitterze: „Życzę Lillipet dzisiaj bardzo szczęśliwych urodzin! 🎂”

Były pilot wojskowy (37 lat) i 40-letni gość z „garniturami” mają Od wtorku jest w Anglii Aby pomóc w obchodach platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II.

Wizyta była pierwszym razem, kiedy mały chłopiec był spotkałem króla96, od lipiec 2021 narodziny.

Harry i Markle mają mieszkać w Kalifornii Od początku 2020 roku, tego samego roku, zrezygnowali z pełnienia funkcji starszych członków rodziny królewskiej. że oni Uczyń ich wyjście oficjalnym W lutym 2021 r.

Podczas gdy książę wrócił dla niego do Anglii w kwietniu 2021 r. Pogrzeb jego dziadka, księcia FilipaZostawił żonę, córkę i ich syna Archiego, który ma teraz 3 lata, w domu.

Podobnie Harry podróżował sam w lipcu 2021 roku, kiedy udał się do Pałacu Kensington, aby pomóc swojemu zrażonemu bratu, księciu Williamowi Odsłonięcie pomnika ich zmarłej matkiKsiężna Diana.

Kiedy w kwietniu twórca Invictus Games po raz trzeci przeleciał nad stawem na coroczne wydarzenie sportowe, Markle dołączył do niego. Para zatrzymała się wcześniej w zamku Windsor, aby zobaczyć się z królową i ojcem Harry’ego, księciem Karolem W drodze do Holandii.

Książę Harry i Meghan Markle z dziećmi Archie i Lilipt na kartce bożonarodzeniowej 2021.
Para powitała swoją córeczkę w czerwcu 2021 roku i udostępniła to zdjęcie sześć miesięcy później.

Podczas swojej pierwszej podróży za granicę jako czteroosobowa rodzina, w szczególności Harry i Markle byli Zajmij tylne siedzenie W środku uroczystości jubileuszowej.

READ  Zełenski z Ukrainy zmienia Reznikowa w defensywie | Wiadomość o wojnie rosyjsko-ukraińskiej

Para i ich dzieci nie pojawili się w czwartek na balkonie Pałacu Buckingham z królową, 73-letnim Karolem, 39-letnim Williamem i innymi członkami rodziny królewskiej.

Meghan Markle trzyma swojego syna Archiego, podczas gdy książę Harry klepie ją po plecach.
Royals są także rodzicami 3-letniego syna Archiego, którego widziano tutaj w 2019 roku.
WireImage

„Po dokładnym rozważeniu, królowa zdecydowała, że ​​tegoroczny tradycyjny wygląd Trooping the Color… będzie ograniczony do Jej Królewskiej Mości i członków rodziny królewskiej, którzy obecnie wykonują oficjalne obowiązki publiczne w imieniu królowej” – czytamy w oświadczeniu pałacowym. na wydarzenie.

Lillipet nosi imię swojej prababki, która w tym tygodniu obchodzi 70-lecie służby. (nazwisko rodzinne matki to Lilibet.)

Strona szósta została poinformowana w zeszłym roku, że Harry i Markle Porozmawiaj z królową przed wybraniem pseudonimu.

Duet utrzymywał swoją córkę w tajemnicy, wychowując ją w swoim domu w Montecito w Kalifornii. W rzeczywistości Harry i Markle czekali sześć miesięcy, aby dać Pierwsze spojrzenie na Lilibet na ich kartce świątecznej.

Para słodko napisała w podpisie do zdjęcia rodzinnego z grudnia 2021 r., Że mały chłopiec uczynił z nich kompletną „rodzinę”.