26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Książę Archie i księżniczka Lilibet mogą nie otrzymać zaproszenia na koronację

Książę Archie i księżniczka Lilibet mogą nie otrzymać zaproszenia na koronację

Aktualności

12 marca 2023 | 12:02 rano

Otrzymali tytuły królewskie, ale jedno Książę Archie i księżniczka Lilibet Nie dostali zaproszenia na koronację swojego dziadka — i według raportów wygląda na to, że może to nie nastąpić w najbliższym czasie.

Podczas gdy ich rodzice, książę Harry i Meghan Markle, otrzymali zaproszenia na koronację króla Karola 6 maja, dwójka ich małych dzieci nie została uwzględniona, Według Sunday Telegraph.

Zapytane, czy dzieci w wieku 3 i 1 rok są na liście gości, królewskie źródło powiedziało, że para jest „bardzo młoda”.

Harry i Meghan, którzy zantagonizowali rodzinę królewską Od „odwrotu” królewskiego życia W ruchu znanym obecnie jako Megxit masz to jeszcze nie potwierdzone Czy wezmą udział w historycznym wydarzeniu.

Niektórzy sugerowali, że obecność Archiego i Lilibet w The Telegraph mogłaby zostać omówiona, gdy Harry i Meghan podejmą decyzję o uczestnictwie.

Źródło powiedział Daily Mail: Jeśli para przyjdzie, nie powinni spodziewać się ciepłego powitania.

Koronacja króla Karola odbędzie się 6 maja.
agencji Reutera

„Wielu krewnych traktowałoby ich zimno. Ktoś powiedział mi:” Chciałbym, żeby siedzieli na Islandii „- powiedział przyjaciel.

Oczekuje się, że dwoje dzieci księcia Williama – 9-letni książę Jerzy, przyszły król, i jego siostra, księżniczka Charlotte, lat 7 – będą uczestniczyć, podczas gdy wnuki królowej Camilli mają pełnić oficjalną rolę podczas ceremonii.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/03/12/prince-archie-princess-lilibet-may-not-get-invite-to-coronation/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL