2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kris Jenner zeznaje, że Kylie i Tyga powiedzieli jej, że Blac Chyna groził Kylie

Kris Jenner zeznaje, że Kylie i Tyga powiedzieli jej, że Blac Chyna groził Kylie

  • Kris Jenner podjął działania trzeciego dnia procesu Blac Chyna przeciwko Kardashianowi o zniesławienie.
  • Twierdzi, że Kylie Jenner i Tyga twierdzili, że Blac Chyna zagrażał życiu Kylie.
  • „Powinieneś zapytać Kylie lub Tygę” o szczegóły, powiedziała w sądzie.

Kris Jenner wszczęła postępowanie trzeciego dnia pozwu Blac Chyna o zniesławienie wytoczonego przez Blac Chynę o wartości 108 milionów dolarów przeciwko rodzinie Kardashian-Jennerów i powiedziała sądowi, że omawiała zarzuty, jakoby Blac Chyna groził jej córce Kylie Jenner „wielokrotnie” Tygą i Kylie.

Adwokat Chyny Lynn Siani Jenner został wezwany na trybunę w ostatniej godzinie środowego przesłuchania.

Chyna, której prawna nazwa to Angela White, Domaga się odszkodowania w wysokości 108 milionów dolarów Od Kardashian-Jennerów. Twierdzi, że rozmawiali z nią niesprawiedliwie z E! Pięć lat temu, po jej rozstaniu z Robem Kardashianem, szefowie sieci zagrozili drugiemu sezonowi serialu „Rob i Chyna”. rodzina ma Zaprzeczył zarzutom w pozwie.

Podczas zeznań Jenner Ciani zapytała o jej zeznania z 4 grudnia 2019 r., związane ze sprawą. Siani odczytała fragment, w którym Jenner twierdził, że Chyna „zagrażała życiu mojej córki”.

Jenner powiedziała sądowi, że słyszała o pozwach Kylie i Tygi, które wtedy się umawiały. Chyna i Tyga datowały się od 2011 do 2014 roku i były zaręczone przez krótki okres przed ich rozstaniem. Kylie spotykała się z Tygą w latach 2014-2017, a Rob Kardashian i Chyna spotykali się i byli zaręczeni w latach 2016-2017.

Jenner twierdzi, że słyszała o groźbach, zanim jej syn Rob zaczął spotykać się z Chyną.

„Kylie została w nią wciągnięta, ponieważ spotykała się z Tygą, stąd agresja” – powiedział Jenner w sądzie. Kiedy Jenner został poproszony o rozwinięcie zarzutów przeciwko Chynie, kilkakrotnie powiedział sądowi „Musisz zapytać Kylie” lub „Musisz zapytać Tygę”.

„Będę trzymać się tego, co mówisz” – powiedział Jenner o tym, co powiedziała jej Kylie, w tym zarzuty, że Chyna przecięła ramię Tygi nożem. Jenner powiedziała, że ​​nigdy nie dzwoniła na policję w sprawie Chyny, kiedy usłyszała te historie i „po prostu trzymaliśmy to w środku”.

READ  William Friend, mąż gwiazdy filmowej One Tree Hill, Bevin Prince, umiera w wieku 33 lat

Jenner powiedziała później w sądzie, że „nie zareagowała zbytnio”, kiedy dowiedziała się, że Rob i Chyna się spotykają, po tym, jak dowiedziała się o zarzutach dotyczących przemocy domowej.

– Jeśli myślisz, że Blac Chyna próbował zabić twoją córkę, dlaczego miałbyś nie dbać o to, żeby Rob się z nią umawiał? zapytał Ciani Jenner.

Jenner zauważył, że Siani powiedział „próbował”, a nie „zagrożony”.

„To duża różnica” – powiedział w sądzie Jenner.

„Przepraszam, źle się przemówiłem, kiedy powiedziałem: „Próbowałem” – powiedział Ciani.

Mamy Kardashian-Jenner, które nosiły wybieg w elektryzującym niebieskim garniturze i trampkach Travis Scott Jordan One, powiedziały sali sądowej, że „w mojej rodzinie było dużo dramatów i jestem do tego przyzwyczajony”. Powiedziała, że ​​cieszy się z powodu Chyny i Roba, zanim sprawy wymknęły się spod kontroli 15 grudnia 2016 r.

„Nie wiedziałem, gdzie się zwrócić, od początku był to napięty związek” – powiedział Jenner. „Chciałem tylko, żeby moi synowie byli szczęśliwi, chciałem, żeby byli szczęśliwi i chciałem, żeby wygrali. Próbowałem być mentorem Chyny, pomagając w biznesie, żłobkach i tym podobnych rzeczach”.

Jenner powiedziała później w sądzie, że jako producent wykonawczy „Keeping Up with the Kardashians” nie była „częścią wewnętrznych dyskusji” z siecią i nie była świadoma zielonego światła drugiego sezonu „Rob & Chyna”! Oświadczenie sieci o wyborze drugiego sezonu serialu.

„Nie wiedziałem o tym” – powiedział w sądzie Jenner. Jej zeznanie zostanie odebrane w piątek.