15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kris Jenner ujawnia ostatnie słowa, które powiedziała do niej przed śmiercią jej przyjaciółka Nicole Brown Simpson

Kris Jenner ujawnia ostatnie słowa, które powiedziała do niej przed śmiercią jej przyjaciółka Nicole Brown Simpson

Kris Jenner ujawniła swoją ostatnią rozmowę z Nicole Brown Simpson przed jej śmiercią w wieku 35 lat.

68-letnia matka Kardashian-Jenner ujawniła swoje ostatnie słowa zmarłej byłej żonie OJ Simpsona w filmie dokumentalnym Lifetime „The Life and Murder of Nicole Brown Simpson”, który został wyemitowany 2 czerwca.

Gwiazda reality show ujawniła, że ​​ona i Nicole były w trakcie pomagania swojej wieloletniej przyjaciółce Faye Resnick w przezwyciężeniu problemu nadużywania substancji psychoaktywnych.

Kris Jenner ujawniła swoją ostatnią rozmowę z Nicole Brown Simpson przed jej śmiercią w wieku 35 lat. życie

W zwiastunie Resnick – która przez te wszystkie lata pozostawała bliską przyjaciółką Jenner – ujawniła, że ​​dwa dni przed śmiercią Nicole miała nawrót choroby.

„Kochała mnie” – Resnick powiedział o Nicole, ujawniając, że przyjęła ją do ośrodka rehabilitacyjnego. „Chciała, żebym był zdrowy”.

Jak wspomina 68-letnia Jenner, ona i Nicole odwiedzały Resnicka na odwyku.

„Nicole powiedziała: «OK, odwiedzimy Faye i upewnimy się, że ktoś będzie przy niej każdego dnia»” – powiedziała absolwentka „Keeping Up With the Kardashians”.

„Więc ustaliła dla nas harmonogram” – wspomina matka szóstki dzieci. „Pamiętam, że to był dzień Nicole. Rozmawialiśmy z Nicole i ona powiedziała: «Nie, Faye ma dobry dzień». Wychodzę. Twój dzień jest jutro.

Nicole Brown Simpson była żoną OJ-a w latach 1985-1992. Kolekcja Rona Galelli za pośrednictwem Getty Images

„To był ostatni dzień, kiedy z nią rozmawiałam” – dodała Momager.

Nicole i jej chłopak Ron Goldman zostali zamordowani 12 czerwca 1994 roku. W chwili ich śmierci miała 35 lat, a Goldman zaledwie 25 lat.

W latach 1985–1992 Brown kilkakrotnie dzwoniła na policję w sprawie swojego męża, OJ Simpsona.

Zdjęcie rodziny Kardashian na wakacjach w 1994 r. z OJ i Nicole – na kilka tygodni przed jej morderstwem. /splashnews.com

„Nigdy nie pogodzisz się ze stratą przyjaciela” – powiedziała Jenner w filmie dokumentalnym. „I myślę, że schowałem to głęboko w sobie, wiesz? Minęło 30 lat”.

„To jeden z najgorszych dni, jakie kiedykolwiek przeżyłam” – dodała.

To nie pierwszy raz, kiedy Jenner wypowiada się na temat śmierci swojej najlepszej przyjaciółki.

READ  Priyanka Chopra i Nick Jonas organizują pudżę z okazji drugich urodzin Malti z Madhu Choprą | Bollywood
Nicole jest na zdjęciu ze swoją przyjaciółką Faye Resnick, która do dziś pozostaje bliską przyjaciółką Kris Jenner. Zomapress.com

Były mąż gwiazdy „Kardashians”, Robert Kardashian senior, był jednym z sześciu obrońców reprezentujących zmarłą gwiazdę NFL podczas szeroko nagłośnionego procesu w 1995 roku.

Czwórka dzieci męża. Kourtney, Kim, Khloe i Robert Kardashian Jr. również byli blisko Simpsonów, Nazywanie byłego sportowca „wujkiem OJ” Przyjaciółka Jennera nazywa się „Ciocia Nicole”.