16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak Dow Jones spadł ósmy tydzień z rzędu w nieustannej sprzedaży

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak Dow Jones spadł ósmy tydzień z rzędu w nieustannej sprzedaży

Traderzy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku, 20 maja 2022 r.

Źródło: NYSE

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w niedzielnym handlu nocnym po tym, jak indeks Dow Jones Industrial Average spadł ósmy tydzień z rzędu w wyniku wyprzedaży na szerokim rynku.

Kontrakty terminowe na Dow Jones Industrial Average zyskały 224 punkty, czyli 0,72%. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,9%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 o 1,11%.

przyszły ruchy Po tym, jak S&P 500 spadł w piątek na rynek bessy Na co dzień. Podczas gdy indeks benchmark spadł w pewnym momencie o 20%, nie zamknął się podczas bessy po powrocie pod koniec dnia.

W normalnej sesji giełdowej w piątek Standard & Poor’s 500 Zamknął się o 0,01% na 3901,36 po spadku aż o 2,3% wcześniej w sesji. ten kawka Dodał 8,77 pkt przy 31261,90 po zatopieniu aż 600 pkt i Nasdaq w dół o 0,3%.

S&P 500 znajduje się obecnie na rekordowym poziomie 19%, podczas gdy Dow spadł o 15,4%. Nasdaq jest już głęboko na rynku bessy, spadając o 30% w stosunku do maksimum.

W zeszłym tygodniu miała miejsce pierwsza ośmiotygodniowa seria przegranych od 1923 roku, podczas gdy S&P 500 ograniczył siedmiotygodniową passę, najgorszą od 2001 roku.

Nasdaq po raz siódmy z rzędu był ujemnym tygodniem po raz pierwszy od marca 2001 r. Indeks zaawansowanych technologii odnotował również najniższy poziom w ciągu dnia od listopada 2020 r. w piątek.

Osiem z 11 sektorów zakończyło tydzień na minusie, na czele z dobrami konsumpcyjnymi, które spadły o 8,63% i odnotowały najgorsze tygodniowe wyniki od marca 2020 r. Energetyka zakończyła tydzień na szczycie ze wzrostem o 1,09%. Usługi telekomunikacyjne i uznanie konsumentów również zakończyły tydzień ponad 32% z 52-tygodniowych maksimów.

„Inwestorzy starają się dokładnie zrozumieć, co się dzieje i zawsze starają się odgadnąć wynik”, powiedziała Susan Schmidt z Aviva Investors. „Inwestorzy nienawidzą, rynki nienawidzą niepewności i jest to okres, w którym nie mają jasnych wskazówek, co się stanie z tym pośpiechem między inflacją a gospodarką”.

READ  Spadki ropy z powodu rozmów rosyjsko-ukraińskich, nowe blokady w Chinach

Inwestorzy nie mogą się doczekać Nowa porcja zarobków w tym tygodniu, w tym duża porcja sprzedaży detalicznej Nazwy. Zoom Video ma ogłosić wyniki w poniedziałek, a następnie Costco, Nvidia, Dollar General, Nordstrom i Macy’s w dalszej części tygodnia.