6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak Dow Jones spadł ósmy tydzień z rzędu w nieustannej sprzedaży

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak Dow Jones spadł ósmy tydzień z rzędu w nieustannej sprzedaży

Traderzy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku, 20 maja 2022 r.

Źródło: NYSE

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w niedzielnym handlu nocnym po tym, jak indeks Dow Jones Industrial Average spadł ósmy tydzień z rzędu w wyniku wyprzedaży na szerokim rynku.

Kontrakty terminowe na Dow Jones Industrial Average zyskały 224 punkty, czyli 0,72%. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,9%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 o 1,11%.

przyszły ruchy Po tym, jak S&P 500 spadł w piątek na rynek bessy Na co dzień. Podczas gdy indeks benchmark spadł w pewnym momencie o 20%, nie zamknął się podczas bessy po powrocie pod koniec dnia.

W normalnej sesji giełdowej w piątek Standard & Poor’s 500 Zamknął się o 0,01% na 3901,36 po spadku aż o 2,3% wcześniej w sesji. ten kawka Dodał 8,77 pkt przy 31261,90 po zatopieniu aż 600 pkt i Nasdaq w dół o 0,3%.

S&P 500 znajduje się obecnie na rekordowym poziomie 19%, podczas gdy Dow spadł o 15,4%. Nasdaq jest już głęboko na rynku bessy, spadając o 30% w stosunku do maksimum.

W zeszłym tygodniu miała miejsce pierwsza ośmiotygodniowa seria przegranych od 1923 roku, podczas gdy S&P 500 ograniczył siedmiotygodniową passę, najgorszą od 2001 roku.

Nasdaq po raz siódmy z rzędu był ujemnym tygodniem po raz pierwszy od marca 2001 r. Indeks zaawansowanych technologii odnotował również najniższy poziom w ciągu dnia od listopada 2020 r. w piątek.

Osiem z 11 sektorów zakończyło tydzień na minusie, na czele z dobrami konsumpcyjnymi, które spadły o 8,63% i odnotowały najgorsze tygodniowe wyniki od marca 2020 r. Energetyka zakończyła tydzień na szczycie ze wzrostem o 1,09%. Usługi telekomunikacyjne i uznanie konsumentów również zakończyły tydzień ponad 32% z 52-tygodniowych maksimów.

„Inwestorzy starają się dokładnie zrozumieć, co się dzieje i zawsze starają się odgadnąć wynik”, powiedziała Susan Schmidt z Aviva Investors. „Inwestorzy nienawidzą, rynki nienawidzą niepewności i jest to okres, w którym nie mają jasnych wskazówek, co się stanie z tym pośpiechem między inflacją a gospodarką”.

READ  Elon Musk powiedział Markowi Ruffalo, że nie wszystko, co mówi AOC, jest dokładne po tym, jak aktor błagał go, by porzucił Twittera po krytyce ze strony prawodawcy.

Inwestorzy nie mogą się doczekać Nowa porcja zarobków w tym tygodniu, w tym duża porcja sprzedaży detalicznej Nazwy. Zoom Video ma ogłosić wyniki w poniedziałek, a następnie Costco, Nvidia, Dollar General, Nordstrom i Macy’s w dalszej części tygodnia.