19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontrakty terminowe Dow: wzrost rynku na najwyższym poziomie

Kontrakty terminowe Dow: wzrost rynku na najwyższym poziomie

Kontrakty terminowe Overnight Dow Jones nieznacznie wzrosły, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Główne wskaźniki odbiły we wtorek powyżej kilku kluczowych poziomów po uderzeniu w opór w poniedziałek.
XZyski były duże, ale pojawiło się kilka nowych możliwości zakupu.

Netflix (NFLX) skoczył w nocy dzięki lepszym niż oczekiwano zyskom i przyrostom abonentów. Gigant transportu samochodowego Usługi transportowe GB Hunt (JBHT) i produkt jajeczny Cal Min (spokojna) również zwieńczyła widoki EPS we wtorek wieczorem.

Gigant sprzętu chipowego ASML (ASML) informuje wcześnie środę.

Tesla (TSLANagłówki o zarobkach w środę w nocy. Dochody Tesli powinny wykazać wzrost w porównaniu z drugim kwartałem 2021 r., ale znacznie spaść w porównaniu z pierwszym kwartałem, odzwierciedlając wpływ Covid na produkcję w Szanghaju. Akcje Tesli wzrosły we wtorek o 2,1% do 736,59, powyżej 50-dniowej linii i tuż poniżej krótkoterminowego oporu. Ale akcje TSLA są znacznie poniżej szczytu z końca 2021 r., który wynosił 1243,49.

Film zawarty w tym artykule analizował i omawiał ruch na rynku rajdowym Lee Otto (LI), Flex LNG (FLNG) A Synopsys (SNPS).

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow wzrosły o 0,45% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,5%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,55%, a akcje NFLX wzrosły.

Ceny ropy naftowej nieznacznie spadły. Kontrakty terminowe na miedź wzrosły o 2%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Elon Musk przegrywa z Twitterem

Tymczasem sędzia Sądu Kancelarii w Delaware Dostał szybki proces podrzędny Świergot (TWTR) pozwał dyrektora generalnego Tesli Elona Muska za jego starania o zakończenie przejęcia Twittera. Proces rozpocznie się w październiku. Musk szukał opóźnienia do 2023 roku, co zmusiłoby Twittera do kompromisu. Chociaż orzeczenie nie było oparte na faktach sprawy, jest to pozytywny znak dla Twittera. Musk może w końcu zapłacić wysoką grzywnę – powyżej 1 miliarda dolarów opłaty za zerwanie – lub być może będzie musiał zamknąć transakcję o wartości 44 miliardów dolarów, wartą 54,20 dolarów za akcję. To może zmusić Muska do sprzedaży większej ilości akcji TSLA.

Akcje Twittera wzrosły o 2,8% do 39,49, przesuwając się powyżej 50-dniowej linii po raz pierwszy od dwóch miesięcy.

READ  Elon Musk prosi sąd o opóźnienie rozpoczęcia procesu na Twitterze do lutego 2023 r.

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Giełda mocno rosła na otwarciu i nabrała rozpędu, zamykając się ze znacznymi wzrostami w pobliżu sesyjnych maksimów.

Dow Jones Industrial Average wzrósł we wtorek o 2,4% handel na giełdzieNawet z gigantami Dao IBM (IBM) A Johnson & Johnson (JNJ) spadek zysków. Indeks S&P 500 wzrósł o 2,8%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 3,1%. Mała kapitalizacja Russell 2000 podskoczyła o 3,5%.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 1,6% do 104,22 USD za baryłkę. Kontrakty terminowe na gaz ziemny spadły o 2,9% w związku z doniesieniami, że Rosja zgodnie z planem ponownie uruchomi gazociąg Nord Stream do Europy. Jednak prezydent Rosji Władimir Putin zasugerował możliwość nowych opóźnień we wtorek.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 6 punktów bazowych do 3,02%. Rentowność dwuletnich obligacji skarbowych wzrosła o 8 punktów bazowych do 3,24%, przy czym krzywa dochodowości w przypadku obligacji dwu- i dziesięcioletnich nadal się odwraca.

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrósł o 1,6%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) wyniósł 1,4%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) zyskał 2,9%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrósł o 4,6%, przy czym akcje ASML zyskały znaczną przewagę.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) o 2,7% oraz Global Infrastructure Development Fund (ETF) w USA (kolebka) 3,7%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) wzrosła o 4,1%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) o 3,4%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) zyskał 3,1% i fundusz Financial Select SPDR ETF)XLF) 3%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) wzrosła o 1,7%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) skoczył o 4,2%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) 5,2%. Akcje TSLA są głównym właścicielem wszystkich funduszy ETF Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Główne zarobki

Zarobki Netflix przekroczyły liczbę widzów w drugim kwartale, podczas gdy przychody nieznacznie spadły. Liczba abonentów Netfliksa spadła o 970 tys. w porównaniu z prognozą firmy dotyczącą strat w wysokości 2 mln. Gigant IPTV odnotowuje wzrost o 1 milion abonentów w bieżącym kwartale, mimo że jego zarobki w trzecim kwartale spadły. Ostatni sezon „Stranger Things” został wydany pod koniec drugiego kwartału i na początku trzeciego, co prawdopodobnie pomoże zwiększyć liczbę subskrybentów.

READ  Wyłączna kontrola Moskwy w zakresie handlu rosyjskimi aktywami przez cudzoziemców budzi obawy dotyczące odpisów aktywów

Akcje Netflix wzrosły o 8% w obrocie nocnym. Akcje NFLX wzrosły we wtorek o 5,6% do 201,63, odreagowując w ciągu ostatnich kilku dni, ale nadal ograniczają zakres od raportu zysków za pierwszy kwartał.

Dane subskrybentów Netflix to dobra wiadomość dla odtwarzaczy strumieniowych, takich jak Rocco (ROKU) A Disney (dis).

Zyski i wzrost przychodów JB Hunt były lepsze niż oczekiwano, ponieważ zapasy towarowe borykają się ze słabymi stawkami frachtowymi i popytem, ​​podczas gdy ceny oleju napędowego osiągnęły rekordowy poziom. Akcje JBHT spadły o 1% w handlu przedłużonym. Akcje wzrosły we wtorek o 3,8 procent, do 174,46, po odtworzeniu 50-dniowej passy w zeszłym tygodniu.

Współpracownik firmy przewozowej Rycerz Szybki (KNX) i kolejowy gigant CSX (CSX) w środę wieczorem.

Zyski Cal-Maine z łatwością przekroczyły cele fiskalne w czwartym kwartale, podczas gdy przychody wzrosły o 69% w czwartym z rzędu kwartale przyspieszonego wzrostu, przy silnych cenach jajek.

Akcje CALM spóźniły się o 1%. Akcje spadły o 1,7% do 52,33 we wtorek, ale odbiły się od 21-dniowej passy. Wywar CALM zawiera 60,05 podstawy filiżanki kup punktDla mnie Analiza MarketSmithale najlepiej byłoby, gdyby tworzył uchwyt.

Zarobki ASML należy uregulować bardzo wcześnie w środę rano, a wyniki będą widoczne dla producentów półprzewodników. Ponieważ popyt na chipy spada z powodu spowolnienia sprzedaży komputerów i smartfonów, inwestorzy dostrzegają również słaby popyt na sprzęt z chipami. Akcje ASML wzrosły we wtorek 5,25% do 498,36, przedłużając dwutygodniowe odbicie z 52-tygodniowych minimów, ale wciąż poniżej linii 50-dniowej.

Niewiele zagrań związanych z żetonami jest powyżej 50-dniowych pasm. Ale producenci oprogramowania do projektowania chipów Synopsys i systemy projektowania rytmu (CDNS) znajduje się powyżej linii 50-dniowych i 200-dniowych, blisko migających sygnałów kupna.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Po cofnięciu się w poniedziałkowy niżej od dużego oporu, we wtorek rynek odbił się silniej w stosunku do poniedziałku. Nasdaq odbił się z powrotem powyżej 50-dniowej linii, a poniedziałkowy szczyt osiągnął swoje maksima na przełomie czerwca i lipca. Tak samo zrobił właściciel małej kapitalizacji Russell 2000.

Dow i S&P 500 wzrosły powyżej swoich 50-dniowych linii i zbliżają się do swoich maksimów pod koniec czerwca.

READ  Wall Street zamknęła się znacznie wyżej dzięki mocnym zyskom przedsiębiorstw

Czy rynek może teraz zdecydowanie wzrosnąć, aby usunąć te poziomy oporu? Może to oznaczać, że rynek jest co najmniej zbywalnym rajdem. Należy pamiętać, że czerwcowe wzloty to kolejna duża przeszkoda.

Szerokość rynku była we wtorek mocna, ale nie było zbyt wielu nowych akcji, które eksplodowały lub wykazywały silny ruch. To był dzień połowów dalekomorskich, mocno dotknięte zasoby rosły, ale wciąż daleko było do starych wzlotów.

Jednak dobrze było zobaczyć, jak fundusze ETF (SMH) i oprogramowanie (IGV) wracają powyżej linii 50-dniowych. Podobnie jak w przypadku głównych indeksów, akcje chipów i oprogramowania osiągnęły w tym roku szczyt powyżej 50-dniowych linii, czasami na krótko, by szybko spaść.

Liderzy medyczni, którzy odwrócili się w poniedziałek, wracają na niższy poziom, odbijając się we wtorek. AstraZeneca (AZN) przeniósł się do strefy kupowania, choć niewielki wolumen.

produkty kosmetyczne, takie jak piękna elfka (krasnolud), Ulta Beauty (ULTA) A Olaplex (OLPX) Pokazują swoją siłę, nawet jeśli ich wykresy nie są doskonałe.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

To ciężki czas. Główne wskaźniki zaczynają przełamywać opór. Jeśli to się utrzyma, inwestorzy mogą czuć się pewniej, jeśli chodzi o stopniowe zwiększanie ekspozycji. Jednak sezon wyników nagrzewa się, a posiedzenie Rezerwy Federalnej odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Te wydarzenia informacyjne mogą popchnąć rynek w górę lub spowodować gwałtowne obniżenie wskaźników – lub przeskoczyć tam iz powrotem. Poszczególne akcje mogą i tak spaść.

Więc jeśli dodasz ekspozycję, przygotuj się na szybkie wycofanie.

Zdecydowanie pracuj nad swoimi listami obserwacyjnymi i poświęć dodatkowy czas na głównych kandydatów do nowych wpisów.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co uprościć to narzędzie IBD spalonyklasa najlepsze zapasy

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś