3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontrakty terminowe Dow: Facebook prowadzi zwycięzców po niepowodzeniu odbicia na rynku;  Awaria ARK Stock Teladoc

Kontrakty terminowe Dow: Facebook prowadzi zwycięzców po niepowodzeniu odbicia na rynku; Awaria ARK Stock Teladoc

W ciągu nocy kontrakty terminowe Dow nieznacznie wzrosły, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq silnie wzrosły ze spółką macierzystą Facebookiem. Podkładki identyfikacyjne (pełne wyżywienie) od stałych zarobków.
XGiełda próbowała odbić się w środę z gigantami Dow Jones Microsoft (MSFT) I Wiza (Piąty) Skakanie na zyski, gdy są preferowanymi posiadaczami akcji Boeing (Licencjat) ściąć. Ale Nasdaq wymazał znaczące zyski w ciągu dnia, zamykając się bez zmian, podczas gdy Dow i S&P 500 zanotowały niewielkie wzrosty.

Akcje Tesli wzrosły, ale nadrobiły niewielką część wtorkowego potknięcia. Tymczasem akcje TWTR spadły drugi dzień z rzędu z powodu obaw, że dyrektor generalny Tesli Elon Musk może odejść od umowy z Twitterem.

Facebook poinformował o zarobkach po zamknięciu, wraz z innymi firmami technologicznymi PayPal (PYPL), Obsługa, natychmiast (teraz) I Qualcomm (QCOM), Obok Ford Motor (F). Ale wszyscy ci byli przywódcy są w głębokiej recesji.

Tymczasem zwycięzca akcji epidemii Zdrowie Tilladocka (TDOC) również wspomniano. Akcje TDOC przekroczyły już ogromny wzrost w 2020 roku.

wczesny czwartek, Eli Lilly (LLY) Gigant Dow Jones kupiec (Mrk) z beczki i oba są blisko punktów zakupu. Zapasy Larwa (kot) I McDonald’s (MCD) także przed otwarciem, wraz z Twitterem.

chwila, jabłko (AAPL) wynurzyło się w czwartek wieczorem. Akcje Apple’a wzrosły w środę, ale napotkały opór przy 200-dniowej średniej kroczącej.

Tesla (TSLA) i akcje Microsoft są uruchomione Tabela liderów IBD. Akcje Microsoft i NOW są uruchomione Wieloletni liderzy IBD.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow wzrosły o 0,2% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,75%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 skoczyły o 1,3%, na czele z akcjami FB i innymi zwycięzcami w dziedzinie technologii.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


Główne zarobki

Zarobki na Facebooku Codzienne aktywne wyświetlenia przekroczyły oczekiwania, podczas gdy zarobki stały się jasne. Akcje FB wzrosły o 18% w obrocie nocnym. Akcje spadły w środę o 3,3 procent do 174,95, najniższego poziomu od dwóch lat, po macierzystym Google Alfabet (Google) Stracił zarobki, co jest złym znakiem dla reklamy internetowej.

READ  Bitcoin spada poniżej 35 000 $ po raz pierwszy od stycznia

Dochody PayPal były zgodne, podczas gdy przychody nieznacznie przekroczyły cele. Akcje PYPL wzrosły o 4,5% w rozszerzonym zakresie akcji. Akcje spadły w środę o 1,3 procent do 82,61, tuż powyżej minimum koronawirusa z marca 2020 r.

Przychody ServiceNow z łatwością przewyższają liczbę wyświetleń, a jednocześnie przewyższają przychody. Akcje NOW wzrosły w ciągu nocy o 8%. Akcje ServiceNow wzrosły w środę o 2,3% do 466,29, po osiągnięciu najniższego poziomu od 23 miesięcy we wtorek.

Zarobki Qualcomm Przekroczyło to oczekiwania i doprowadziło firmę wyżej w bieżącym kwartale, łagodząc obawy przed słabnącym popytem na smartfony. Akcje QCOM wzrosły o ponad 5% w handlu przedłużonym. Akcje Qualcomma wzrosły w środę o 1,2% do 135,10, po spadku w ciągu dnia do najgorszego poziomu od października. Zarobki i wskazówki Qualcomm są również obiecującymi znakami dla zarobków Apple w czwartek wieczorem.

Zyski Forda Poglądy zdominowane przez wąski margines, ponieważ producent samochodów potwierdził swoje cele na cały rok. Akcje Forda wzrosły o ponad 1% w ciągu nocy. Akcje wzrosły o 0,5% do 14,78 w środę później silniki ogólne (GM) powiedział, że spodziewa się silnego wzrostu produkcji w 2022 roku.

Teladoc zgłosił większą niż oczekiwano stratę i niespodziewany odpis z tytułu utraty wartości w wysokości 6,6 miliarda dolarów. Specjalista ds. telezdrowia obniżył również wytyczne do 2022 r. Akcje TDOC spadły o 37% w ciągu nocy, osiągając cel, jakim jest czteroletnie minimum. Akcje Teladoc spadły w środę o 3,1% do 55,99 w porównaniu do szczytu 308 w lutym 2021 r.

Rozpoczęcie próby odzyskania równowagi na giełdzie

Rynek akcji w środę rósł i spadał, ostatecznie niewiele się zmieniło. Dow Jones Industrial Average wzrósł w środę o 0,2% handel na giełdzie. Indeks S&P 500 również wzrósł o 0,2%. Nasdaq Composite zamknął się o niecałe 2 punkty niżej. Mała kapitalizacja Russell 2000 spadła o 0,4% do najniższego poziomu od grudnia 2020 roku.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 0,3% do 102,02 USD za baryłkę. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 4 punkty bazowe do 2,82%.

READ  Kończy się era McDonalda w Rosji, a restauracje są wyprzedane

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrósł o 0,3%, podczas gdy ETF IBD Breakout Opportunities (Innovator)pasować) zyskał 0,1%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) zamknął się tuż powyżej progu rentowności, a akcje MSFT i ServiceNow były dużymi udziałami. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) o 0,5%, przy akcjach QCOM w SMH.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 2,2%, a fundusz ETF ARK Genomics (ARKG) 0,65%. Obaj osiągnęli tego dnia 23-miesięczne minima. Akcje Tesli nadal zajmują pierwsze miejsce wśród ETF-ów Ark Invest. Akcje TDOC są również kluczową spółką holdingową dla Ark Invest, którą niedawno do tego stanowiska dołączyła menedżerka funduszu Cathy Wood. ARKK i ARKG spadły z dnia na dzień.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) wzrósł o 1,8%, a amerykański fundusz ETF Global X Infrastructure Development Fund (kolebka) o 0,8%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) wzrosła o 0,9%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 0,2%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE(Wzrost 1,5% i fundusz Financial Select SPDR ETF)XLF) spadła o 0,1%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) stracił 0,2%.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Tesla Stock

Akcje TSLA wzrosły o 0,6% do 881,51 po spadku o 12,1% we wtorek, zmniejszając swoje 50-dniowe i 200-dniowe passy. Akcje wzrosły do ​​918 w dniu, ale mocno wyblakły, nie mogąc w środę zamknąć powyżej linii 200.

Masowa wtorkowa wyprzedaż mogła być spowodowana obawami, że dyrektor generalny Elon Musk może sprzedać akcje TSLA w celu sfinansowania przejęcia Twittera. Ale w kontekście wzrostu akcji, akcje Tesli nie spadły tak mocno w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Tymczasem akcje Twittera spadły o 2,1% do 48,64, o więcej niż cena nabycia 54,20 USD. Rynek dostrzega niewielkie, ale niemałe ryzyko, że Musk odejdzie od transakcji, co doprowadzi do masowej wyprzedaży udziałów w TWTR. Musk nadal wygłasza obraźliwe komentarze na temat Twittera, jego pracowników i jego polityki od czasu ogłoszenia umowy w poniedziałek.


BYD prawie równa się gorącemu wzrostowi zysków Tesli, który ma przejąć koronę EV


Analiza rynku

Giełda próbowała w środę odbić się na zarobkach Microsoftu i Visy, ale zyski wyblakły. Dow Jones i S&P 500 technicznie rozpoczęły próby zbicia na giełdzie, ale nie Nasdaq, który zamknął się częściowo niżej.

READ  Akcje Etsy rosną w raporcie o zarobkach

Nawet przy szczytach sesyjnych główne wskaźniki były nadal znacznie poniżej ich 10-dniowych średnich kroczących, nie wspominając o liniach 21-dniowych lub 50-dniowych. Jeśli Dow i S&P 500 zdołają utrzymać środowe minima, a Dzień kontynuacji Może to nastąpić już w przyszłym tygodniu, aby potwierdzić nowy wzrost na rynku.

Ale do tego czasu jest to korekta rynkowa, ponieważ Nasdaq jest w fazie całkowitej bessy.

Sezon zarobków pozostanie w złym humorze przez następne kilka tygodni, a akcje Apple osiągną wiechę w Super Czwartek. W przyszłym tygodniu Fed prawdopodobnie podniesie stopy procentowe o 50 punktów bazowych i zgodzi się na rozpoczęcie zmniejszania swojego bilansu.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Środowa praca z pewnością nie była inspirująca. Nawet gdyby rynek zamknął się na sesyjnych maksimach, samo w sobie nie miałoby to sensu.

Na razie inwestorzy muszą pozostać na uboczu, z ograniczoną ekspozycją lub bez niej. Ale bądź zaangażowany i buduj te listy obserwacyjne.

Firmy zbrojeniowe nadal wyglądają na mocne, podczas gdy zapasy energii generalnie pozostają na poziomie bazowym. Kluczowe poziomy odgrywają stal i nawozy. Akcje turystyczne i REIT próbują utrzymać lub zdobyć nowe punkty zakupowe.

Ale jak niedawno pokazały akcje górnicze, nawet duże sektory mogą szybko załamać się na słabym rynku.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co uprościć to narzędzie IBD spalonyklasa najlepsze zapasy

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś