28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Komik Kenny DeForest umiera w wieku 37 lat po zderzeniu roweru z pojazdem na Brooklynie – Deadline

Komik Kenny DeForest umiera w wieku 37 lat po zderzeniu roweru z pojazdem na Brooklynie – Deadline

Aktualizacja z dodatkowymi informacjami i objaśnieniami: Kenny DeForest, znany komik, który pojawił się w serialu Późna noc z Sethem Meyersem I Późny występ z Jamesem Cordenem, kanały HBO rozbij to I Comedy Central Opowieści z podróżyZmarł w środę w szpitalu na Brooklynie, kilka dni po wypadku z udziałem jednego pojazdu na rowerze elektrycznym, który miał miejsce 8 grudnia. Miał 37 lat.

Rodzina i przyjaciele początkowo wierzyli, że wypadek był wynikiem zderzenia roweru DeForest z samochodem, ale po zapoznaniu się z raportem EMS i rozmowami z pobliskim strażnikiem drogowym przyjaciele komika podejrzewają teraz, że DeForest jechał na rowerze elektrycznym i jakimś cudem się rozbił w drodze. Rogersa
Skrzyżowanie Westerling Place w pobliżu Prospect Park na Brooklynie.

Złożono raport pogotowia ratunkowego, ale wygląda na to, że nowojorska policja nie została wezwana na miejsce zdarzenia.

W oświadczeniu dla Deadline przyjaciel DeForest i inny komik, Ryan Beck, powiedział: „Dziś dowiedzieliśmy się więcej informacji z raportu EMS. Kenny jechał na rowerze elektrycznym i uległ wypadkowi. Rozmawiałem dziś ze strażnikami przechodzącymi w okolicy i jestem nadal szukam więcej informacji Nie. Jest raport policyjny, ponieważ
„To nie był wypadek, jak początkowo zakładaliśmy”.

Beck ogłosił śmierć swoich przyjaciół na stronie GoFundMe utworzonej dla rodziny DeForest, aby pomóc w opłaceniu rachunków medycznych po wypadku. Według Becka DeForest przeszedł neurochirurgię w celu usunięcia kawałka czaszki i zmniejszenia ciśnienia spowodowanego krwawieniem do mózgu.

„Kenny zmarł w środę, 13 grudnia w szpitalu Kings County w otoczeniu rodziców, rodziny i przyjaciół” – napisał Beck. „Ostatnie chwile Kenny’ego obejmowały kilka jego ulubionych piosenek, historie z dzieciństwa i wspomnienia jego przytłaczającego pozytywnego nastawienia i radości życia”.

„Był wspaniałą osobą i komikiem” – Peck powiedział Deadline. „Wszyscy na nowojorskiej scenie komediowej jesteśmy naprawdę zdruzgotani”.

Wczoraj na stronie mediów społecznościowych późna noc z Sethem Meyersem, opublikować, „Kenny DeForest był komikiem uwielbianym na całym świecie, który zginął tragicznie w bardzo młodym wieku. Jego zrelaksowany, pewny siebie sposób bycia zawsze się wyróżniał. Jak widać po jego pierwszym wieczornym występie w LNSM, nie bał się podejmować kontrowersyjnych tematów, ale nie był „Nigdy zirytowany – zawsze w służbie oryginalnemu podejściu i świetnemu żartowi. Szkoda, że ​​nie zobaczymy, co wymyśli dalej”.

READ  Prada, Emporio Armani, Max Mara promują skromność w Mediolanie

„Kenny DeForest był jednym z najzabawniejszych i najbardziej ujmujących komiksów, jakie ktokolwiek z nas kiedykolwiek znał” – komik W.K Adam wszystko psuje Prowadź Adama Conovera na Instagramie. „Tragedia. Obejrzyj go na YouTube. Pojawił się trzy miesiące temu. Jest piękny”.

Kenny DeForest – Nie wiesz, kim jestem?, jego specjalny program komediowy został nakręcony w The Gutter na Brooklynie i wydany w sierpniu i jest dostępny na YouTube. Obejrzyj poniżej.

Urodzony 23 kwietnia 1986 w Springfield w stanie Missouri, gdzie przed przeprowadzką do Nowego Jorku stał się częścią rosnącej sceny komedii stand-up, DeForest dał przełomowy występ w 2016 roku w serialu internetowym Na żywo@TheAbtW następnym roku pojawił się w NBC Późna noc z Sethem Meyersem.

W 2018 roku pojawił się w Odkoduj kanał MTVa rok później w CBS. Late Show z Jamesem Cordenem. Wśród innych osiągnięć znajduje się odcinek serialu telewizyjnego Just For Laugh z 2019 roku Prosto, och W tym samym roku Comedy Central Opowieści z podróży.

Znajomy na nowojorskiej scenie stand-upowej DeForest wydał swój debiutancki album stand-upowy Złe sny w 2017 r., a w 2018 r. została zaproszona do występu na festiwalu komediowym Just For Laughs w Montrealu. Jego styl komediowy został opisany jako sarkastyczny i beztroski, z „optymistycznym, odlotowym, stale ewoluującym punktem widzenia na temat tego, co to znaczy żyć w tej chwili na tej planecie…”

DeForest niedawno zakończył kadencję od 30 listopada do grudnia. 3 zestawy występów w Funny Bone w St. Charles w stanie Missouri. Wczoraj wieczorem Comedy Club opublikował post Pozdrowienia na Instagramie, który brzmi: „@kennydeforest, byłeś jedną z najzabawniejszych i najmilszych osób, jakie kiedykolwiek chodziły po tej planecie i wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni za czas, który spędziliśmy z tobą i będziemy bardzo za tobą tęsknić!”

the strona GoFundMe Jak zauważa, organy DeForesta zostaną oddane: „Nawet po śmierci będzie on nadal dokonywał znaczących zmian w życiu innych”.

READ  Elmo zapytał, jak sobie radzą wszyscy na X. Elmo nie był przygotowany na odpowiedzi.

Informacje o ocalałych nie były od razu dostępne.