12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kołowrotki Bialistock Lawlanders LB Alvin Signs

Grafika: Igor Lazarević

ten Bialistok Niziny Z Polskie Piłka nożna Liga Na sezon 2022 pozyskaliśmy starszego linebackera Alvina Reelsa.

Doświadczony obrońca jest zachwycony, że może być częścią Niziny Zespół.

„To chyba najłagodniejszy sezon, jaki miałem w życiu. Miałem tyle ofert, ale rozmawiam z nizinami już od miesiąca. Znałem już Piotra, lidera drużyny, z którą rozmawialiśmy, i zaufałem mu, szanowany i jeden z najlepszych zespołów w Polsce, więc miałem szczęście mieć taką możliwość.

Liczący 6’1 235 funtów linebacker dołącza do swojej szóstej międzynarodowej drużyny w tym sezonie. W wieku 27 lat rozpoczął karierę zawodową Brazylia Za to Timbo Rex Zespół. Podążając za jego czasem Brazylia, Detroit, Michigan Wybrano natywny Europa Dołączę Budapeszt Wilki Z język węgierski Piłka nożna Liga. Jako kapitan drużyny Wilki, Reels zdobył nagrodę dla najlepszego gracza defensywnego w lidze Budapeszt Zdobył krajowy tytuł 2018.

ten język węgierski Wyróżnienie w lidze przeszło dalej Niemcy Gra Wysoki Pająki Z Niemiecki Piłka nożna Towarzystwa Druga sekcja. Z Pająki, Kołowrotki wykonały 57 wślizgów, dziewięć wślizgów na przegraną, cztery worki, jedną obronę, cztery przechwyty, jedno zablokowane punt i trzy przyłożenia w obronie. Ostatnio dobrze podróżujący Tackler spędził z nim sezon 2021 Burbon Sklepikarze rzeźnicy Z Finlandia 35 wtargnięć, sześć wbić na jedną porażkę, dwa worki, jedno przechwycenie, trzy przerwy na podania i jedno wymuszone potknięcie.

Grał w piłkę nożną Reels College przed rozpoczęciem międzynarodowej kariery Uniwersytet Williama Benna (NAIA) przez cztery sezony, przed odliczeniem ostatniego sezonu studiów Dakota Stan: schorzenie Uniwersytet (NAIA). Na ostatnim roku startował w środkowej linii obrońcy i otrzymał wszystkie wyróżnienia konferencyjne.

Do głównego trenera dołącza starszy obrońca Troja Piekarz I Niziny Zespół nie może się doczekać powrotu do play-offów i startu w mistrzostwach w przyszłym sezonie, aby wyglądać jak White-Open Polish Football League.

READ  W ubiegły weekend Niemcy wykryły 320 nielegalnych migrantów próbujących przekroczyć granicę z Polską

Sprawdź tutaj najważniejsze wydarzenia Alvina Reela w 2021 r.: