16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Koło fortuny” zostało utracone z powodu „upokorzenia” w celu osiągnięcia „marzenia na całe życie”

„Koło fortuny” zostało utracone z powodu „upokorzenia” w celu osiągnięcia „marzenia na całe życie”

Uczestnik „Koła fortuny” Christopher Coleman jest zmęczony tym, że jego imię jest ciągnięte w błocie.

Coleman w południe we wtorek wieczorem „koło fortuny” Odcinek, w którym on i jego koledzy, Thomas Lipscombe i Laura Machado, wszczynają kłótnię, gdy nic się nie dzieje. Odgadnij poprawną odpowiedź na zagadkę: „Kolejne piórko w twoim kapeluszu”.

W czwartek Coleman mówił o swoim poczuciu sarkazmu: TMZ mówi O powszechnej wrogości, jaką odczuwał po wyemitowaniu odcinka.

Uczestnik „Koła Fortuny” Christopher Coleman opowiedział o swoim doświadczeniu z długo trwającym teleturniejem.
Koło fortuny / ABC

„To wyrażenie [‘Another feather in your cap,’] Nauczyłem się tego, gdy miałem 6 czy 7 lat. Ale nie słyszałem tego od ponad 30 lat, więc to był dla mnie długi czas” – zaczął.

„Podczas produkcji dostajesz również dużo uwagi i presji”, powiedział Coleman o byciu na planie Fortune. „Wiele osób siedzi w domu, odpoczywając na sofie, krzycząc i krzycząc na telewizor, kiedy my [the contestants] To ludzie w czasie rzeczywistym i w czasie rzeczywistym, którzy próbują odgadnąć i rozgryźć, na czym polega ta zagadka”.

koło fortuny
Poprawną zagadką, która zmyliła uczestników, było „Kolejne piórko w twoim kapeluszu”.
koło fortuny

„Smutne jest to, że ludzie mówią, że… [the contestants] Nie byli mądrzy i próbowali umniejszać nasze stopnie naukowe.

Następnie Coleman napisał kilka słów o „trollach”, które przyszły do ​​​​niego w mediach społecznościowych. „To, co powiedziałbym trollom, to: 'Idź tam. Połowa z was nie ma nawet umiejętności publicznego przemawiania. Wchodzisz na Koło Fortuny i idziesz do miejsca, w którym staliśmy. A potem będzie zupełnie inna rozmowa, kiedy wyjdą i sami zrobią osły.

Wyjaśnił, że ten moment był „odosobnionym incydentem” i chciał, aby ludzie „więcej współczucia, więcej łaski i zrozumienia”.

„Po prostu bądź fajny ze mną i innymi uczestnikami, ponieważ jesteśmy bardzo wykształconymi ludźmi i nie chcemy znaleźć się w sytuacji, w której jesteśmy publicznie uciskani i poniżani w programie, który był marzeniem na całe życie” Coleman powiedział.

READ  Drew Barrymore apeluje o cierpliwość wobec tych, którzy żartują z Kate Middleton

Doszedł do wniosku, że chociaż nie „wiele żałuje” w życiu, to gdyby „wiedział to, co ja wiem teraz”, rozwiązałby zagadkę poprawnie, zamiast zakręcić kołem przy drugiej próbie.

„W tym miejscu popełniłem błąd i biorę pełną odpowiedzialność” – powiedział.

koło fortuny
Christopher Coleman, Thomas Lipscombe i Laura Machado pojawili się we wtorek wieczorem.
koło fortuny

Gospodarz Pat Sajak podskoczył wczoraj, by bronić zawodników w swoim programie i opublikował długi wątek na Twitterze, informując widzów „Masz małe serce”.

„Zawsze boli mnie, gdy mili ludzie przychodzą do naszego programu, aby zagrać w grę, zarobić trochę pieniędzy i może spełnić marzenie na całe życie, a potem śmiać się z Internetu, gdy zrobią coś źle lub coś pójdzie nie tak”, Sajak, 75 lat, napisał. .

Gospodarz teleturnieju dodał po części: „To są dobrzy ludzie w złej sytuacji pod presją, której nie można zacząć doceniać, gdy siedzisz na kanapie. Fajny śmiech to jedno. Cholera, śmiali się z siebie. Ale hej, daj im trochę luzu. Jeśli nie jesteś Tam, nie masz pojęcia, jak inne jest studio.