12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim Kardashian wydała 100 000 dolarów na malowanie swoich samochodów, aby pasowały do ​​jej domu

Kim Kardashian wydała 100 000 dolarów na malowanie swoich samochodów, aby pasowały do ​​jej domu

złapać kogoś innego Kim Kardashian Trwać Magazyn Vogue Wywiad? Oprócz przeglądania uroczych albumów z wycinkami, które zebrała dla wszystkich swoich dzieci, Kim pokazała trzy swoje luksusowe samochody – Lambo, Rolls-Royce i Maybach, wszystkie pomalowane na ten sam szary kolor, aby pasowały do ​​jej rezydencji w Los Angeles.

„Zawsze byłam dziewczyną z samochodu” – wyjaśniła Kim. „Kocham samochody i chciałem czegoś naprawdę innego. Chciałem, aby moje samochody w pewnym stopniu się wtapiały. Mój dom jest szary i chciałem, żeby pasował do domu, więc wszystkie samochody zrobiłem szarym, zamiast typowego matowego srebra, którego używam. „

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Następnie przeprowadziła stosowną dyskusję na temat każdego samochodu, mówiąc: „Zrobiłam moje trzy ulubione, Lamborghini Urus, które ma ten zestaw z przodu, więc wygląda trochę inaczej. Mój Rolls Royce, również w kolorze szarym, to Ghost , ma najładniejszą Little Crystal Lady i myślę, że jest taka wyjątkowa. Wtedy moim ulubionym jest sedan Maybach, kocham w nim wszystko, uwielbiam malować logo na szaro, jeśli ma wybrać, to moje dziecko, tam.”

według TMZPrzeróbka samochodu Kima kosztowała ponad 100 000 dolarów i została wykonana przez Platinum Motorsports w Los Angeles, a ukończenie każdego samochodu zajęło około miesiąca, ponieważ musieli go rozebrać, nałożyć kolor i ponownie złożyć. Najwyraźniej prace nad Lamborghini Urus trwały dłużej ze względu na jego „złożony zestaw karoserii z przodu”, cokolwiek to oznacza, a Kim był „bardzo zaangażowany w cały proces”.

Myślę, że miliarderzy staną się miliarderami!

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

READ  Fani „Upiora w operze” żegnają się z najdłużej granym przedstawieniem na Broadwayu