14 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim Kardashian, Pete Davidson

Kim Kardashian „Bardzo szczęśliwa” i „Spokojna” z Petem Davidsonem — Hollywood Life

Kim Kardashian mówi, że chce „nie spieszyć się”, jeśli chodzi o jej związek z Pete’em Davidsonem, ale jest „bardzo szczęśliwa” z tego, jak mu idzie.

Kim KardashianA 41, ma rzadkie komentarze na temat swojego chłopaka Pete DavidsonA 28. Kim mówiła o tym, jak widzi swój związek z Sobotnia noc na żywo Aktor zerkający na nią dzień dobry Ameryko spotkanie z Robina Robertsa. „To znaczy, zdecydowanie jestem dziewczyną w związku. Nie byłabym z kimś, gdybym nie planowała spędzać z nimi dużo czasu” – powiedziała gospodarzowi.

Kim Kardashian i Pete Davidson zaczęli spotykać się około października 2021 roku.

Czy założyciel SKIMS planuje nabycie pliku? weselny trąba powietrzna jak jej siostra Kourtney Kardashian A Travis Parker? Przynajmniej jeszcze nie. „Oczywiście, że chcę się nie spieszyć, ale jestem taka szczęśliwa i zrelaksowana, i wspaniale jest być w pokoju” – powiedziała o swoim rytmie i relacji komika.

Obaj byli zdecydowanie ostrożni, jeśli chodzi o ich związek. Zaczęli spotykać się w październiku 2021 i jeszcze nie uczestniczyli w swoim pierwszym publicznym wydarzeniu jako komponent. Jednak ten dzień powinien nadejść wkrótce. źródło blisko Z kamerą u Kardashianów Ekskluzywna gwiazda powiedziała Hollywood na żywo Oni zrobią Pierwsze publiczne wystąpienie w maju. „Kim A Pete są gotowi do debiutu jako para i czują, że Gala Met jest idealnym miejscem do tego ”- powiedział źródło.

Kim Kardashian Pete Davidson
Pitt podobno ma dwa tatuaże poświęcone swojej miłości: jeden z napisem „Kim”, a drugi „Moja dziewczyna jest prawnikiem”. (mega)

Ta dwójka przetrwała całkiem sporo w swoim związku. Na początku ludzie nie tylko myśleli, że związek był żartem, ale także musieli poradzić sobie z działaniami byłego męża Kim Kanye West. Przeszedłem fazę od atakowania pary w mediach społecznościowych, a nawet ujawniania ich wiadomości tekstowych.

Jednak osobne źródło zbliżone do Pete’a powiedziało h Że zachowanie Kanye’a nie przestraszyło Pete’a i rzeczywiście sprawiło, że związek Kim i Pete’a był jeszcze silniejszy. Teraz podobno raper „Gold Digger” przysięgam przez Oszczercze publikowanie w mediach społecznościowych. Wygląda więc na to, że nie muszą się teraz martwić raperem, który zdobył Grammy, ale w przypadku rozwodu Kimye wszystko jest możliwe.

READ  Jussie Smollett została skrytykowana przez burmistrz Chicago Lori Lightfoot po wyroku