14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim jest doktor Terry Sanderson?  Lekarz z Utah pozywa Gwyneth Paltrow za kolizję na deskorolce „uderz i uciekaj” w Park City

Kim jest doktor Terry Sanderson? Lekarz z Utah pozywa Gwyneth Paltrow za kolizję na deskorolce „uderz i uciekaj” w Park City

Aktorka z Hollywood, która stała się influencerką, Gwyneth Paltrow, stoi w obliczu procesu sądowego od mężczyzny, który oskarżył ją o spowodowanie z nim „wypadku na nartach” siedem lat temu.

Do wypadku doszło na zboczach Mount Flagstaff, części Deer Valley Resort w pobliżu Park City w stanie Utah, 26 lutego 2016 r., kiedy Paltrow i emerytowany okulista, dr Terry Sanderson, zderzyli się na trasie dla początkujących znanej jako Bandana Run.

Pan Sanderson, lat 76, złożył wniosek o odszkodowanie w styczniu 2019 roku i domaga się 300 000 dolarów odszkodowania za odniesione obrażenia, co skłoniło Paltrow do złożenia pozwu wzajemnego w celu uzyskania symbolicznego 1 dolara w przypadku wygranej i pokrycia kosztów prawnych.

Aktorka opisała pozew jako „bezpodstawne roszczenie” i „próbę wykorzystania jej sławy i fortuny”, twierdząc, że „bardzo wyraźnie pamięta, co się stało”.

Sprawa ostatecznie trafiła do sądu we wtorek, 21 marca, a każda ze stron argumentowała, że ​​wina leży po stronie drugiej.

Sanderson twierdzi, że gwiazda filmowa uderzyła go na stoku po tym, jak zjechał w dół „poza kontrolą” Według Telewizji Sądowej.

Uderzył go w plecy z taką siłą, jak twierdził, że pozostawiono go z „trwałym urazem mózgu, czterema złamanymi żebrami, bólem, cierpieniem, utratą radości życia, niepokojem emocjonalnym i oszpeceniem”.

W swojej skardze powód twierdzi, że Paltrow „wstał, odwrócił się i odjechał”, pozostawiając go „oszołomionego, rozciągniętego na śniegu, ciężko rannego” bez wzywania pomocy.

Twierdzi: „Instruktor narciarstwa przyleciał do Deer Valley, który trenował panią Paltrow, ale nie widział wypadku, zobaczył kontuzjowanego Sandersona i odjechał, fałszywie oskarżając Sandersona o spowodowanie wypadku”.

W swoim kontrataku Paltrow twierdzi, że trener Erik Christiansen był świadkiem wypadku i uważał, że nie ponosi odpowiedzialności, dodając, że sama odniosła „całkowite uderzenie” w kolizji i tym samym zrezygnowała z jazdy na nartach na cały dzień. w niedoli.

READ  Taylor Swift ogłasza daty trasy koncertowej Eras w Wielkiej Brytanii, Europie i Azji

(GT)

podczas rozmowy Konferencja prasowa w styczniu 2019 r Wraz ze swoim adwokatem po złożeniu skargi Sanderson wyjaśnił, że na kilka sekund przed wypadkiem „usłyszał ten histeryczny krzyk jak… King Kong w dżungli czy coś takiego”.

Powiedział, że w następstwie napływał i tracił przytomność, i że jego „żebra były tak obolałe”, a „mózg czuł się, jakby wstrzyknięto mu nowokainę”.

Zapytany przez reportera, jak „mała” kobieta, taka jak Paltrow, może go pokonać, wysoki na 5’8 „mężczyzna, który ważył 160 funtów, Sanderson odpowiedział: „Speed ​​​​to wyjaśnia”.

Sanitariusz, o którym mówi się, że spędził swoją karierę w Prywatna praktyka w Soda Springs, Idahoi twierdzi, że jest narciarzem z 30-letnim doświadczeniem, w swojej relacji o wypadku potwierdza znajomy, Craig Ramone, który powiedział w oświadczeniu wideo, że był świadkiem wypadku i że Paltrow „wylądował na nim , a potem zsuwasz się na bok”.

Pan Ramon powiedział, że gwiazda „nie powiedziała ani słowa” podczas spotkania i nie prosiła o pomoc.