15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kerry Washington opowiada o skazaniu Donalda Trumpa i głosowaniu na przestępców

Kerry Washington opowiada o skazaniu Donalda Trumpa i głosowaniu na przestępców

Kerry Washington otwarcie opowiada o swoich przemyśleniach na temat impeachmentu Donalda Trumpa i tego, że może on nadal kandydować na prezydenta.

W Konwersacja z gwar przed wydaniem Nie uwięziony W odcinku drugiego sezonu z 17 lipca opowiedziała także o tym, jak inaczej można postrzegać przestępców teraz, gdy były prezydent został skazany za 34 przypadki fałszowania dokumentacji handlowej.

Wszystko „Zmieniły się moje odczucia co do tak zwanego wymiaru sprawiedliwości” – powiedziała w publikacji. „Jesteśmy w ciekawym momencie, jeśli chodzi o… [the question of]„Kim jest przestępca?” Uwielbiam to, co ludzie udostępniają w mediach społecznościowych; [saying that] „Jeśli ktoś skazany za przestępstwa może nadal kandydować na prezydenta, powinniśmy usunąć to pole z wniosków o pracę”.

the Aktorka i producentka zwróciła także uwagę, że skoro przestępca może kandydować na prezydenta, powinien mieć możliwość głosowania.

„Ten” ogromny. ogromny. Ironią jest to [Gov.] Kontynuowała: „Ron DeSantis próbował uniemożliwić to w rodzinnym stanie Trumpa na Florydzie przyjęto ustawę zezwalającą osobom przebywającym w więzieniach na głosowanie, a DeSantis starał się zrobić wszystko, co mógł”. [undercut] „Donald Trump może nie być w stanie głosować w swoim rodzinnym stanie”.

Wyjaśniła, że ​​bycie przestępcą stało się kolejnym pudełkiem, w którym umieszcza się ludzi i zakłada się, kim są i do czego są zdolni, podobnie jak płeć czy rasa. Zauważyła to również, kiedy pojawiła się w programie skandalTo był pierwszy raz, kiedy wiele osób pozwoliło czarnej kobiecie spędzać tak dużo czasu w swoich domach.

„Była prawdziwą ludzką istotą, której nie można opisać mianem „czarnej kobiety”. [She had] „Był pełen zawiłości, niuansów, wad i pomysłowości. Był ambitny, ale jednocześnie bardzo chaotyczny” – powiedział Waszyngton, dodając: „Teraz pozwalamy na tego rodzaju głębię społeczną i psychologiczną w przypadku przestępców i powracających także obywatele.”

READ  Sala Sphere w Las Vegas zadebiutowała w ten weekend koncertami zespołu U2. Oto jak to było

A w innym miejscu rozmowy Aktorka opowiedziała, jak się czuła, uczęszczając do białych instytucji, takich jak Spence School w Nowym Jorku i George Washington University, dało jej możliwość wkroczenia w elitarne przestrzenie w swojej karierze.

Ujawniła, że ​​chodzenie do tych szkół pozwoliło jej jako czarnej kobiecie nabrać większej pewności siebie w typowo białych przestrzeniach.

„Kiedy ludzie dowiadują się, że chodziłam do Spence, natychmiast miękną i opowiadają się za jakąś ideą normalności” – powiedziała. „Nagle wpasowałem się w tę sytuację, jakby samo powiedzenie im, że pojechałem do Spence, oznaczało, że wszyscy przyznaliśmy, że rozumiem ich podstawowe zasady i że nie zrobię niczego, co mogłoby sprawić, że poczują się niekomfortowo, ponieważ jestem dobrze wyszkolony jestem czarną osobą, mam poczucie, że muszę być wyjątkowy, żeby zostać wpuszczonym do tego miejsca.”