2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kelly Clarkson spotyka się z oryginalnymi sędziami American Idol, aby powitać swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame

Kelly Clarkson spotyka się z oryginalnymi sędziami American Idol, aby powitać swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Kelly Clarkson wita swoją gwiazdę Hollywoodzka Aleja Sławy W poniedziałek rano, dwadzieścia lat po tym, jak wygrał swoją pierwszą serię „American Idol” pod koniec pierwszego sezonu w 2002 roku.

Po ceremonii Clarkson rozmawiała z Fox News Digital o tym, jak czuje się po osiągnięciu tego hollywoodzkiego kamienia milowego dwie dekady po swoim historycznym zwycięstwie.

Clarkson był w stanie podzielić się chwilą z jej dwoje dzieciktórzy z publiczności obserwowali wielki moment swojej matki, a także tymi, którzy dali jej wielką przerwę, byli sędziowie oryginalnego „American Idol” Simon Cowell, Paula Abdul i Randy Jackson.

„To znaczy, trudno jest dobrze wyrazić słowa? Siedzę tutaj z moim synem, on ma sześć lat, a my stoimy na gwieździe z moim imieniem. To szaleństwo” – powiedział Clarkson. „Miałem 19 lat, kiedy zacząłem 'Idol’, a zakończenie tutaj po 20 latach jest magiczne. Przede wszystkim móc zadzwonić do tych wszystkich ludzi przyjaciółmi i nadal mieć obecność w moim życiu, myślę, że to jest to, co ma znaczenie. Po 20 latach to ludzie, którymi się otaczasz”.

Kelly Clarkson dziękuje Simonowi Cowellowi, Pauli Abdul i Randy Jacksonowi 20 lat po tym, jak spotkali się w „American Idol”.
(Obrazy Getty’ego)

Kelly Clarkson, Nick Cannon, Courteney Cox i 32 inne osoby na Festiwalu Sław w Hollywood w 2021 r.

Podczas ceremonii uhonorowania Clarkson, Abdul mówił na scenie o pozytywnych zmianach, jakie Clarkson dokonała na świecie od czasu wygrania programu oraz o tym, jak otworzyła drzwi dla innych, aby mogli realizować swoje marzenia i zdać sobie sprawę, że rzeczywiście jest to możliwe, aby się spełniły. .

„Zmieniłeś bieg swojego życia, ale pomogłeś zmienić bieg życia wszystkich. Twój talent, wytrwałość, wdzięk i godność sprawiły, że sezon pierwszy był tego wart, dla mnie musiałeś siedzieć obok Brytyjczyka facet – powiedział Abdul. „Kocham cię. Dziękuję za zmianę biegu mojego życia i za to, że uwierzyłeś jak dziecko, które wierzy w Świętego Mikołaja, że ​​utalentowani młodzi ludzie mogą to osiągnąć i mogą sprawić, że będzie to tak wielkie.”

READ  Emmys 2022 na żywo: gospodarz Kenan Thompson otwiera ceremonię rozdania nagród

niewolnik Poświęciła również czas, aby pogratulować Clarkson „wszystko (nie miała) zamiaru zrobić, ale zrobi to w ciągu najbliższych 10 lat”, mówiąc, że „już to widzi” i nazywając Clarkson „żyjącym dowód”, że spektakl nie jest życiem ludzi.

Paula Abdul Clarkson uhonorowała swój wielki dzień, mówiąc, że zmienił bieg życia wielu ludzi i ugruntował jej przekonanie, że młodzi artyści mogą go uczynić wielkim.

Paula Abdul Clarkson uhonorowała swój wielki dzień, mówiąc, że zmienił bieg życia wielu ludzi i ugruntował jej przekonanie, że młodzi artyści mogą go uczynić wielkim.
(Kevin Winter/Getty Images)

Patrząc wstecz na sezon Fist, Cowell mówił o tym, jak kilka pierwszych dni filmowania sprawiło, że zakwestionował swoją decyzję o dołączeniu do serialu, ponieważ wszystko szło nie tak, ale jego poglądy zmieniły się, gdy Clarkson wszedł do sali przesłuchań.

„Właściwie myślałem, że pierwszego dnia dostałem„ punka ”. Paula zrezygnowała, a każdy piosenkarz był niekonsekwentny, a myślałem, że to żart, a sprawy stopniowo się pogarszały. Pomyślałem:„ To absolutna katastrofa ”. powiedział. „Pamiętam dzień, w którym cię poznaliśmy i nie pamiętam tylko twojego głosu, ale twojej osobowości. Muszę być z tobą szczery, nie zdawałem sobie wtedy sprawy, szczerze, jak bardzo byłeś utalentowany. Po prostu podziwiałem ty i byłem bardzo wdzięczny.”

Mówiąc o jej związku z Cowellem, Były sędzia „The Voice” Przyznała, że ​​najbardziej podziwia w nim jego szczerość.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

„Myślę, że najlepsza rzecz Szymon Nikt nie ma być szczery. Doceniam to i na pewno nie otaczam się ludźmi tak” – powiedziała. To odświeżające mieć kogoś, kto jest tak szczery w swoich opiniach na temat sytuacji i myślę, że to najlepszy prezent, jaki możesz dać każdemu, to uczciwość. „

Coyle zastanawiał się również nad wspomnieniem zwycięstwa Clarkson, znaczeniem chwili i lokalizacją jej gwiazdy.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

Cóż, w jej piosence było słowo „chwila taka jak ta”, powiedział, a ona wygrała kilka kroków od miejsca, w którym teraz stoimy w Dolby Theatre, więc zatoczyliśmy pełne koło. dostał gwiazdę.