21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Keegan Bradley, ofiara rzutu karnego w Players Championship

PONTE VEDRA BEACH, FL – Keegan Bradley jest schrzaniony, prosty i prosty.

Bradley zagrał jedną z najlepszych rund dnia w Zdradzieckie warunki pogodowe w sobotę Strzelił 71, z tym, że 71 powinien być 69.

Został ukarany dwukrotnie, gdy zaznaczył swoją piłkę, ale zostawił piłkę na greenie, przesunął się i nie zmienił jej. Jedna z wielu absurdalnych zasad golfa, które trzeba zmodyfikować.

W obliczu strzału orła z wysokości 70 stóp na 16. dołku, Bradley oznaczył swoją piłkę. Podmuch wiatru poruszył piłkę, ale nie przesunął znaku. Po tym, jak piłka opadła, Bradley odzyskał piłkę i umieścił ją przed swoim pierwotnym znakiem.

Ale zgodnie z wymogiem reguły 13.1D Bradley miał grać z nowej pozycji piłki po tym, jak wiał wiatr. Kara kosztowała go dwa razy, trafił trzy razy i skończył z podwójną siódemką bogey.

„Gwarantuję, że większość całej branży myśli, że USGA zmieniło zasadę, aby ją uprościć – włóż swoją walutę, tam jest twoja piłka” – powiedział Bradley. „Więc odłożyłem monetę, piłka się poruszyła i pojawił się podmuch wiatru. Spojrzałem na facetów z mojej grupy i wszyscy powiedzieliśmy:„ Tak, moneta spadła pierwsza, wszystko w porządku ”.

Keegan Bradley
Obrazy Getty

„[I] Nawet więcej o tym nie pomyślałem [the rules official] Przyszedł i rozmawiał ze mną pod numerem 2. [I’m] Jestem dumny ze sposobu, w jaki sobie z tym poradziłem, ponieważ to była trudna wiadomość, zwłaszcza z kilkoma trudnymi dziurami przede mną.

Bradley nazwał tę trasę „jedną z najlepszych przejażdżek w moim życiu”.

„To tak trudne jak golf, w jakim kiedykolwiek grałeś” – powiedział. „To jest turniej, w którym chcesz zagrać pod numerem [adverse] Z powodu trudności strzałów. A granie na tym wietrze, granie w ten sposób, to była naprawdę wyjątkowa przejażdżka. ”


użytkownik, W trudne dni, takie jak sobotaSłyszysz, jak gracze narzekają na ustawienie pola. Na przykład w zeszłym tygodniu na Arnold Palmer Invitational było wiele obaw związanych z trudną konfiguracją w Bay Hill.

READ  NASCAR Cup Series w Nashville: Chase Elliott wygrywa Ally 400 w wyścigu, w którym pogoda

W sobotę, po wielkim deszczu i wietrze, gracze PGA Tour chwalili uczciwy sposób ustawienia toru.

„Powiem tak: Wszystkie Tours powinny skonsultować się z PGA Tour w sprawie budowy pól golfowych” – powiedział Chaison Hadley. „Robią absolutnie niesamowitą robotę i zrobili to dzisiaj. Myślę, że trasa wykonała świetną robotę, przygotowując ją.”

Zapytany, czy to niesprawiedliwe, Rory McIlroy odpowiedział: „Nie, to nieprawda, ponieważ była zbyt miękka. Było dobrze. Piłka została. Bardzo trudne warunki, ale było sprawiedliwie”.

Sam Ryder powiedział: „Myślę, że to w porządku. Przenieśli parę koszulek, co czyni je łatwiejszymi do opanowania”.

Cameron Young, debiutant PGA Tour ze Scarborough, który gra poza Sleepy Hollow, przegapi swój pierwszy Players Championship po strzeleniu 71-77 i stanie 4 powyżej par. Cięcie jest równoznaczne z zakończeniem drugiej rundy w niedzielę.


Kilku graczy zostało zapytanych, co ich zdaniem strzeliłby 10 zawodnik w sobotnich warunkach.

Będą mieli szczęście, jeśli skończą – powiedział Kevin Kesner. „W wieku 17 lat możesz być tam cały dzień”.
Ryder, który mieszka w okolicy i regularnie gra na polu, powiedział pod numerem 17: „Mogą trafić na pierwszy etap na greenie lub przejrzeć całą swoją torbę. Golfista z 10 przeszkodami jest dobrym golfistą, ale jeśli to był rzut monetą, który wrzuciłbym. Moje pieniądze są w wodzie, zanim wyląduję na zielonym, aby zacząć.