6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kawakami: John Lynch o Adamie Petersie, najbardziej zaskakująca rzecz w Brock Purdy i stabilność 49ers

Zadawanie pytania w środku zajęło prawdopodobnie mniej niż godzinę 49ers Kwatera główna. Może mniej niż 10 minut. Pojawiła się wiadomość, że zastępca dyrektora generalnego Adam Peters odrzucał prośby o rozmowę kwalifikacyjną na dwa otwarte stanowiska dyrektora generalnego i zdecydował się pozostać w 49ers.

I wtedy…

„Ktoś po prostu podszedł i powiedział:„ Hej, człowieku, czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć? ”- powiedział John Lynch, śmiejąc się podczas środowego wywiadu telefonicznego. Zapytałem: „Co masz na myśli?” Odpowiedział: „Dostaję wszystkie te telefony, wiesz, ludzie wnioskują, że wyjeżdżasz”.numerJestem dobry.'”

Nie, Lynch nie jest gotowy nigdzie iść, tak jak Peters nie jest gotowy nigdzie iść. Po pierwsze, najwięksi menedżerowie piłkarscy 49ers skupiają się na play-offach, które rozpoczynają się w sobotę przeciwko Seahawki. Po drugie, podczas gdy Peters jest prawdopodobnie najlepszą opcją, aby ostatecznie przejść na stanowisko GM „49ers”, jeśli Lynch zdecyduje się pójść do telewizji lub gdzie indziej, nie stanie się to teraz ani potencjalnie poza sezonem.

Lynch powiedział, że decyzja Petersa o wycofaniu się z wywiadów z tytani I podstawy – początkowo donosiło NFL Network – był to jego osobisty wybór, który Lynch docenia i rozumie.

„Myślę, że Adam po prostu przyszedł i powiedział:„ Słuchaj, szanuję te dwa miejsca, ale jestem tutaj taki szczęśliwy ”- powiedział Lynch. „Myślę, że to świetnie. Wiesz, Adam jest stąd (Cupertino) i ma duży udział w tym, co zrobiliśmy. To było dla mnie duże. Jednocześnie jestem przyjaciółką. Powiedziałem: „Pete, może powinienem przynajmniej porozmawiać z tymi ludźmi”. Ale tutaj został uznany za winnego. A jego rodzina jest szczęśliwa. Więc to uwielbiam i myślę, że tak, mamy miejsce, w którym ludzie chcą być.

„Skupiamy się na tym tygodniu, ale myślę, że mamy dobre przeczucie, że przez długi czas będziemy dobrym zespołem i organizacją, a ludzie chcą być tego częścią”.

Lynch, oczywiście, był mocno ścigany przez Amazon Prime w ostatnim sezonie i prawdopodobnie zawsze będzie dostawał duże pieniądze od sieci. W listopadzie przyznał, że był bliski podjęcia pracy w AmazonieZarabiał 15 milionów dolarów rocznie, ale zdecydował, że nie może zostawić 49ers z „niedokończonymi sprawami”. Więc jeśli 49ers wygrają Super Bowl w lutym, Lynch prawdopodobnie poważnie wysłucha wspaniałego programu. Ale do tego czasu wygląda na to, że jest gotowy, by zostać.

W tej serii panuje duża stabilność, nawet po nieco burzliwym sezonie, w którym 49ers musieli grać z trzema rozgrywającymi i być może skończyli z najlepszym dopasowaniem z nich wszystkich – nowicjusz Brooke Purdy Wejście do play-offów i nie tylko. Lynch i Kyle Shanahan również dokonali dużego handlu w środku sezonu Christiana McCaffreya, która wydawała się być tu na zawsze od chwili, gdy się pojawiła. Mają obronę nr 1 w lidze, pełną gwiazd.

READ  2022 PGA Championship Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, dzisiejsze wyniki w pierwszej rundzie golfa

49ers mogą wygrać Super Bowl w tym sezonie. Może nie. Ale sześć sezonów w erze Shanahan/Lynch nigdy nie wydawali się idealnie przygotowani, by pchnąć to dalej i wyżej. i razem. Dlaczego Peters nie chciałby się kręcić podczas potencjalnego boomu 49ers?

To był równie dobry punkt wyjścia do mojego zaplanowanego spotkania z Lynchem w środę, zaraz po tym, jak 49ers ćwiczyli w wietrze, deszczu i wszystkim innym, co zostało wyrzucone poza stadion Levi’s – tak jak oczekiwano w sobotnie popołudnie.

Oto kilka innych punktów z naszej rozmowy…

Jak poszło na treningu w tym deszczu?

Dobrze się stało, bo wygląda na to, że zagramy w nim w sobotę.

Czy uważasz, że twoja drużyna jest dobrze przystosowana do takiej pogody w grze typu „zrób to albo zgiń”?

Myślę, że jesteśmy gotowi, by być dobrą drużyną przeciwdeszczową. Jesteśmy poniekąd kompletni. Wiele różnych rzeczy robimy dobrze. Przestajemy biegać, dobrze zarządzamy piłką. Zwykle są to rzeczy (ważne przy pogodzie). Brock (nie grał przy złej pogodzie) oczywiście dorastał w Arizonie, ale w Iowa miał do czynienia z wieloma złymi warunkami pogodowymi. Więc myślę, że jest do tego przygotowany.

Przeszedłeś przez trzy QB i to wszystko w tym sezonie, ale wygląda na to, że ty i Kyle trzymaliście się prawie tych samych zasad budowania składu. Jak myślisz, co ten sezon mówi nam o twojej działalności?

Rzecz, z której prawdopodobnie jestem dumny, ponieważ wydaliśmy trochę pieniędzy, odkąd tu jesteśmy – jednym z powodów, dla których jest to tak dobry biznes (było), ponieważ wcześniej nie (wydawali dużo pieniędzy) dotarliśmy tutaj (w lutym 2017), więc chcesz usłyszeć te rzeczy, a oni są zobowiązani to zrobić. Byliśmy trochę agresywni. Ale w pewnym momencie trzeba znaleźć równowagę. Myślę, że ostatni (poza sezonem) był dla nas jednym z tych lat.

To powiedziawszy, wciąż wychodzimy i prawdopodobnie wiedzieliśmy, że mamy jeden ważny ruch, a dla nas były to dwie rzeczy: ponowne podpisanie kontraktu z Deebo (Samuelem), a następnie Oddział Carvariusa Pod względem bezpłatnej agencji. bardzo szczęśliwy. Wszyscy byliśmy gotowi znaleźć róg pierwszej klasy. Potem piszczał na tego Charvariusa. To było dla nas świetne. Naprawdę podoba mi się wszystko, od jego mentalności po umiejętności.

Ale potem mieliśmy kilka rzeczy, które chcieliśmy zrobić, ale musieliśmy być kreatywni i znaleźć wartościowych graczy. Niektórzy z tych facetów, Ray-Ray (McCloud), Oren BurksI Jerzego OdomaCi faceci byli naprawdę integralni.

READ  European Tour zakazuje golfistom LIV udziału w Scottish Open

Skupialiśmy się na specjalnych zespołach, ale Kyle i ja zawsze zgadzaliśmy się co do tego, że nie chcemy tylko faceta (on gra tylko w specjalnych zespołach). (Bill) Belichick to zrobi i dobrze mu służyłem, ale nie chcemy facetów, którzy są tylko graczami ze specjalnych drużyn. Chcemy graczy, którzy mogą przyczynić się zarówno do ataku, jak i obrony. I myślę, że na pewno widzieliśmy to od Raya Raya; Oren gra bocznym obrońcą przy ograniczonej liczbie strzałów, ale kiedy to robi, gra dobrze. Ray Zdolność Raya do powrotu… Czuję, że dopiero zaczyna. Ma zamiar wystrzelić jednego. I myślę, że George Odom był pod kontrolą. Myślę, że powinien być All-Pro ze sposobem, w jaki gra, zwłaszcza ostatnio. Jestem naprawdę dumny z naszych pracowników za te posunięcia.

Oczywiście wiele uwagi poświęcono Purdy’emu, nowicjuszowi QB grającemu na tym poziomie. Ale był wyborem w siódmej rundzie i ostatnim wyborem w całym drafcie. Jak blisko jesteś, żeby go nie odebrać?

W pewnym sensie wpadliśmy na zadeklarowany cel, hej, gdzieś w późnym etapie draftu, weźmy rozgrywającego, w którego naprawdę wierzymy. Podobnie jak w przypadku późniejszych części draftu, miesiąc przed tym, jak opowiedziałem tę historię, Steve Slowik, który jest teraz zawodowym skautem i brat Bobby’ego Slowika, naszego koordynatora gry karnej, był skautem okręgowym. Więc jego raporty dotyczyły bardziej osoby niż gracza. Rozmawia z (trenerem stanu Iowa) Mattem Campbellem. A Matt Campbell powiedział: „Ten facet zmienił program. Po prostu mnie posłuchaj, dostaniesz specjalnego gracza”.

Mieliśmy na nim wysokie noty. Jego ostatni rok prawdopodobnie będzie wyższy niż jego młodszy rok. Ale proces, który zwykle robimy, w drugiej połowie draftu, przekażemy wiadro graczy (do zatrudniania trenerów). (Trener QB Brian) Griese i (asystent trenera QB) Klay Kubiak, mieliśmy grupę około ośmiu facetów, którzy naprawdę, na początku tego procesu, stali się fanami Brocka. … Poszli naprawdę głęboko, spotkania Zoom i tak dalej, coraz bardziej obciążały Brocka. Kiedy w pewnym sensie skreśliliśmy naszą listę kontrolną wszystkiego, co naszym zdaniem było potrzebne, brzmiało: „Dobra, potrzebujemy jeszcze kilku rzutów rożnych…” Kiedy to zrobiliśmy i Brock nadal tam był, chcieliśmy go jako wolnego agenta. Nie wiedzieliśmy, czy to się utrzyma. Kiedy przeszliśmy do tej ostatniej selekcji i zaznaczyliśmy wszystkie inne pola, brzmiało to: „Śmiało i weźmy naszego rozgrywającego. Kochamy tego dzieciaka. Jesteśmy w tym zaangażowani, nie zostawiajmy tego przypadkowi”.

I nigdy nie pytałem Brocka, powtarzałem sobie, że tak, ale nie chcę teraz mieszać mu w głowie: „Czy przyszedłbyś jako wolny agent?” Mam nadzieję, że tak. (Śmiech).

Myślę, że rzeczą, która prawdopodobnie zaskoczyła nas wszystkich, jest to, że jest lepszym sportowcem, niż ktokolwiek z nas się spodziewał. Widziałem, jak biegał trochę w Iowa, ale nigdy nie wiadomo, jak to się przełoży. Ale ma dla niego trochę sportu. W zeszłym tygodniu uciekł na początku gry i uzyskał przewagę w defensywnych obrońcach, kończąc na 12-13 jardach. Mam na myśli, to są wielkie sprawy, kiedy przenosisz łańcuchy. Robił to w kółko.

READ  Steve Curry, Draymond Green w Warriors vs.

Na tej pozycji wszystko zawsze i często może się zmienić w tym sezonie, ale występ Purdy’ego wygląda teraz na taki, jaki jest Jimmy’ego GaroppoloPierwszy wielki hit 2017 roku, a Garoppolo od razu stał się Twoim początkowym QB w 2018 roku. Czy Purdy będzie początkowym rozgrywającym w następnym sezonie?

Wiem, że to moja praca, ale byłem bardzo skupiony na tym, żeby nie iść tam. Jedźmy tym czymś. Będę potrzebować Kyle’a do podzielenia się. Mam własne pomysły. Ale naprawdę próbowałem się na tym skupić, traktujmy to tak, jak jest. Znajdziemy rozwiązanie.

Zostawiliśmy naprawdę dobrą sytuację z facetem, dla którego dużo się przeprowadziliśmy (wybór w pierwszej rundzie 2021) Treyem (Lance). Nadal kochamy jego umiejętności. A Brooke była czymś więcej, niż mogliśmy sobie wymarzyć. Bardzo go kochaliśmy, ale mówiłem ludziom: „Tak, czekaliśmy do ostatniego wyboru w drafcie”. (Śmiech).

Jedyne, co powiem, sport, włożenie tego do gry, zaskoczyło nas. Ale od pierwszego dnia występuje tutaj na wysokim poziomie. OTA, wszystko. Wszyscy patrzą na siebie: „Wow, ten facet ma jaja”. Rzucał małymi oknami i był skuteczny. Działał od samego początku, ale nigdy nie wiadomo, dopóki go tam nie wyrzucisz. To samo można powiedzieć teraz, gdy zagramy w play-off. Jak zareaguje? Ale jak dotąd sprawdził wszystkie pola, więc nie spodziewam się niczego innego.

Plus jest kontrakt na siódmą rundę, plus kontrakt debiutanta Lance’a, w którym dwa QB z pewnością pomogą określić twoją wypłatę w następnym sezonie.

A sposób, w jaki jesteśmy skonfigurowani, mamy wielu dobrze opłacanych facetów (na innych stanowiskach). Jak to zrobić? Nie płacisz swojemu rozgrywającemu tego, co niektórzy ludzie płacą rozgrywającemu. Zdecydowanie była jakaś strategia, kiedy myśleliśmy o przejściu na Treya i tak dalej. W ten sposób możemy utrzymać ten zespół razem. To jest jeden z możliwych sposobów. Kto wie, dokąd pojedziemy? Myślę jednak, że dobrze nam idzie.

Głębiej

Oto dlaczego 49ers mają profil mistrzowski

(Zdjęcie: Jeff Butare/Getty Images)