21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alia a

Kangana nazywa Alię „Bimbo”, mówi Jangpai Kathyawadi „zły wybór”

Kangana Ranaut przedstawił aktorkę Alię Bhatt, nazywając ją „Bimbo”, a filmowca Karana Johara „Baba Ki Pari”.

Aktorka z Bollywood powiedziała również, że nadchodząca reżyserka Sanjay Leela Bhansali „Gangupi Kathyawadi”, która ma trafić na ekrany w piątek, miała zły wybór.

W niedzielę Kangana przeniosła się do swojej historii na Instagramie, pisząc w zaszyfrowanym poście: „W ten piątek 200 koron zostanie spalone razem na popiół w kasie… dla Baby (film o tacie mafii) Ki Bari (który lubi mieć Paszport brytyjski) Ponieważ Papa chce udowodnić, że romcom bimbo potrafi działać…”

„Największą wadą filmu jest nieprawdziwe przedstawienie… Nic dziwnego, że ekrany trafią do filmów z Południa i Hollywood… Bollywood jest przeznaczone do zniszczenia mafii filmowej mocą”.

I dodała w innym poście, że „bollywoodzki tata mafii” zniszczył kulturę pracy w indyjskim kinie.

„Bollywood mafijny tatuś papa jo, który w pojedynkę zniszczył kulturę pracy w przemyśle filmowym, manipulował emocjonalnie wieloma czołowymi reżyserami i narzucił swoje przeciętne produkcje na ich kinowy blask, kolejny przykład, który pojawi się wkrótce po tym wydaniu”.

„Ludzie muszą przestać go zabawiać, w tym piątkowym wydaniu nawet największy bohater i największy reżyser są nowymi ofiarami jego manipulacji”.

„Jangpai Kathyawadi” z udziałem Vijay Raz, Seemy Bhawy i Ajay Devgn.

Alert nowej aplikacji: Wszystkie aplikacje OTT i daty wydania w ramach jednej aplikacji

READ  Prada, Emporio Armani, Max Mara promują skromność w Mediolanie